Të gjitha lajmet

PLAYER RATINGS

Notat e lojtarëve: Mali i Zi - Kosova

Foto: UNL

Notat e lojtarëve: Mali i Zi - Kosova

7 June, 2019 @22:46

Pas përballjes së dytë kualifikuese drejt EURO 2020, Kosova ka barazuar përsëri.

Kësaj radhe ndaj Malit të Zi 1-1, njëjtë sikurse ndaj Bullgarisë në ndeshjen e parë.

ORARI I NDESHJEVE dhe TABELA DREJT EURO2020

Sa i përket paraqitjes së lojtarëve të Kosovës në këtë përballje, notat e TopSporti.com janë këto:

Muriç 5.5
Vojvoda 6
Aliti 6
Rrahmani 6
Paqarada 5 (Kololli 6)
Voca 7
Halimi 7
Zeneli 6.5 (Zhegrova 5.5)
Celina 6 (Rashani 6)
Rashica 7
Muriqi 6.

ORARI I NDESHJEVE dhe TABELA DREJT EURO2020

PRISHTINA

Prishtina zyrtarizon përfocimin e parë

9 August, 2019 @23:08

Kampionia e Superligës së Kosovës në basketboll, Prishtina, pak më parë e zyrtarizoi përforcimin e parë për stinorin 2019/20. Bëhet…

CITY

Pep zbulon se sa do të mungojë Sane

9 August, 2019 @17:06

Leroy Sane pritet të mungojë rreth gjashtë ose shtatë muaj pasi që pësoi lendim të gjurit. 23 vjeçari, krisi ligamentin…

ARRIHET MARRËVESHJA

Gjykatësi vendos për ditët e LaLigas

9 August, 2019 @17:02

La Liga dhe Federata e Futbollit e Spanjës kanë arritur marrëveshje përfundimtare sa i përket orarit të ndeshjeve për sezonin…

DANEZI

Edhe Schone largohet nga Ajaxi

9 August, 2019 @16:56

Transferi më i ri i ekipit të Genoa, Lasse Schone është zyrtarizuar gjatë dites së sotme. Për ekipin e…

RIKTHIM NË SUPERIORE

Ish mbrojtësi i kombëtares dhe Skënderbeut, te Tirana

9 August, 2019 @15:46

Futbollisti me përvojë, që së fundi luajti si mbrojtës te Skënderbeu i Korçës, Kristi Vangjeli, është zytarizuar sot si lojtar…

Të gjitha lajmet nga