Të gjitha lajmet

PEJA - PRISHTINA

Përfundon pjesa e parë në derbin Peja - Prishtina

Përfundon pjesa e parë në derbin Peja - Prishtina

5 October, 2019 @19:47

Ka përfunduar pjesa e parë në derbin në mes të Pejës dhe Prishtinës.

Pas 20 minutave lojë, rezultati është 31-37 në të mirë të Prishtinës.

Malcolm Armstead është më i miri te Peja me 11 pikë deri më tani, kurse te Prishtina Fahro Alihodzic me 10 pikë.

Raporti i plotë pas ndeshjes.

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Peja - Prishtina

5 October, 2019 @18:59

Janë caktuar pesëshet e para në derbin Peja - Prishtina. PEJA: Malcolm Armstead, Jamichael Morgan, Jordan Martin, A.Berisha, Henrik Sirko. …

YLLI - TREPÇA

Ylli kthehet në pjesë të dytë, për krye të tabelës

5 October, 2019 @18:51

Me performancën e treguar në 20 minutëshin e fundit të ndeshjes, Ylli e mposhti Trepçën me rezultat 90-80. Pjesa…

YLLI - TREPÇA

Rezultati i ngushtë në Suharekë

5 October, 2019 @17:41

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen në mes të Yllit dhe të Trepçës. Pas 20 minutave lojë, rezultati shënon…

PRIZRENI - FERONIKELI

Prizreni e bën sefte, Nikli vazhdon me humbje

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

5 October, 2019 @17:11

Skuadra e Prizrenit ka regjistruar fitoren e parë të stinorit. Djelmoshat e trajnerit Arbon Rifati, e mposhtën Feronikelin me rezultat…

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (2)

5 October, 2019 @16:18

TopSporti.com ka zgjedhur më të mirët e xhiros së dytë në Superligën e Kosovës në basketboll. Në pesëshen e zgjedhur…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga