Të gjitha lajmet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Peja - Prishtina

Pesëshet e para: Peja - Prishtina

5 October, 2019 @18:59

Janë caktuar pesëshet e para në derbin Peja - Prishtina.

PEJA: Malcolm Armstead, Jamichael Morgan, Jordan Martin, A.Berisha, Henrik Sirko.

PRISHTINA: Divine Myles, Edmond Azemi, Mikaile Tmusic, Dardan Berisha, Fahro Alihodzic.

YLLI - TREPÇA

Ylli kthehet në pjesë të dytë, për krye të tabelës

5 October, 2019 @18:51

Me performancën e treguar në 20 minutëshin e fundit të ndeshjes, Ylli e mposhti Trepçën me rezultat 90-80. Pjesa…

YLLI - TREPÇA

Rezultati i ngushtë në Suharekë

5 October, 2019 @17:41

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen në mes të Yllit dhe të Trepçës. Pas 20 minutave lojë, rezultati shënon…

PRIZRENI - FERONIKELI

Prizreni e bën sefte, Nikli vazhdon me humbje

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

5 October, 2019 @17:11

Skuadra e Prizrenit ka regjistruar fitoren e parë të stinorit. Djelmoshat e trajnerit Arbon Rifati, e mposhtën Feronikelin me rezultat…

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (2)

5 October, 2019 @16:18

TopSporti.com ka zgjedhur më të mirët e xhiros së dytë në Superligën e Kosovës në basketboll. Në pesëshen e zgjedhur…

PRIZRENI - FERONIKELI

Prizreni vs. Feronikeli, mbyllet pjesa e parë

TOPSPORTI / ARKIV

5 October, 2019 @15:56

Me rezultat 49-41 është mbyllur pjesa e parë mes Prizrenit dhe Feronikelit, të cilat momentalisht po përballen mes vete në…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga