Të gjitha lajmet

PRIZRENI - FERONIKELI

Prizreni vs. Feronikeli, mbyllet pjesa e parë

TOPSPORTI / ARKIV

Prizreni vs. Feronikeli, mbyllet pjesa e parë

5 October, 2019 @15:56

Me rezultat 49-41 është mbyllur pjesa e parë mes Prizrenit dhe Feronikelit, të cilat momentalisht po përballen mes vete në “Sezai Surroi”.

Raporti i plotë pas ndeshjes.

PRIZRENI - FERONIKELI

Prizreni vs. Feronikeli, pesëshet startuese

TOPSPORTI / A.P

5 October, 2019 @14:55

Në ndeshjen e parë të xhiros së tretë në Superligë, Prizreni e pret Feronikelin. PESËSHET STARTUESE: Prizreni: AJ Sanders, Edmond…

SUPERLIGA

Xhiroja e tretë, orari i ndeshjeve

TOPSPORTI / A.P

5 October, 2019 @11:11

Xhiroja e tretë në Superligën e Kosovës në basketboll do të luhen sot. TABELA AKTUALE Me fillim nga ora…

RAHOVECI

Sa do të mungojë Alban Veseli?

4 October, 2019 @22:49

Lojtari i Rahovecit, Alban Veseli, u lëndua në ndeshjen e parë kualifikuese të rrethit të parë në Champions League kundër…

NGA FEDERATA

Rriten shpërblimet për më të mirët në basketboll

4 October, 2019 @17:06

Bordi i Federatës së Basketbollit të Kosovës (FBK) sot ka marrë vendim që të vazhdojë t’i shpërblejë klubet e Superligës…

LIPJANI - YLLI

Ylli pa telashe ndaj Lipjanit

4 October, 2019 @12:37

Siç është pritur, ashtu edhe ndodhi. Skuadra e Yllit e mposhti pa problem Lipjanin me rezultat 88-115, në kuadër…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga