Të gjitha lajmet

TRANSFER

Robert Gjeraj konfirmon skuadrën e re

TOPSPORTI / A.P

Robert Gjeraj konfirmon skuadrën e re

31 January, 2019 @19:14

Në pranverë Robert Gjeraj do të jetë pjesë e skuadrës së Besës nga Peja.

Këtë gjë futbollisti prizrenas e konfirmoi përmes një bisede me TopSporti.com, ndërsa për të nuk do të jetë hera e parë që luan te kjo skuadër.

TABELA AKTUALE

Ish-futbollisti i Lirisë e Vëllaznimit, i cili luan pothuajse në të gjitha pozitat e mbrojtjes si dhe në rolin e mesfushorit defansiv, Besën do ta tentojë ta ndihmojë që të rikthehet në Superligë, me skuadrën pejane që pranverën e nis nga vendi i dytë i Ligës së Parë.

NISEN PROCEDURAT

Istogu zhvishet nga OJQ, drejt SHA-së

Foto: KFIstogu/fb

26 July, 2019 @16:15

Skuadra e Istogut para pak çastesh ka bërë të ditur edhe zyrtarisht se përfoljet e shumta në qytezë janë tashmë…

DHJETOR I ZJARRTË PËR LIVERPOOLIN

Kampionati Botëror i Klubeve, caktohen datat

Foto: FIFA

26 July, 2019 @15:54

Kampionati Botëror i Klubeve këtë vit do të mbahet në Katar, ndërsa sot FIFA ka bërë të ditur edhe datat…

QENDRA MEKSIKANE

Gustavo Ayon i bashkohet debutuesve

26 July, 2019 @15:41

Njëri ndër basketbollistët më të dalluar të Euroligës në vitet e fundit që luajti për Real Madridin, Gustavo Ayon, është…

SHELVIN MACK

Lojtari i Memphisit e Charlottit  te Milano

26 July, 2019 @15:35

Edhe një basketbollist me përvojë në NBA vjen në Euroligë. Pas Bayernit, tash edhe Milan ka zyrtarizuar lojtarin e radhës…

TESTET E FUNDIT

Testet e fundit për Kosovën para ndeshjeve vendimtare parakualifikuese

Foto: SBA

26 July, 2019 @15:25

Përfaqësuesja e Kosovës në basketboll sot dhe nesër do të zhvillojë dy ndeshje miqësore përgatitore me Shqipërinë, si teste të…

Të gjitha lajmet nga