Të gjitha lajmet

KOSOVË - ÇEKI

Rreth 3 orë para ndeshjes, parashikimi i motit

Rreth 3 orë para ndeshjes, parashikimi i motit

7 September, 2019 @11:42

Edhe pse sipas parashikimit të djeshëm dukej që sot gjatë ndeshjes do të kishte shi, kjo nuk pritet që të ndodhë.

Sipas parashikimit aktual të motit, gjasat që sot të ketë shi në Prishtinë janë 20%, ndërkohë që gjatë ndeshjes pritet një mot me pak diell e me temperaturë rreth 20 gradë Celsius, mot kryesisht i përshtatshëm për lojë.

KOSOVË VS. ÇEKI - KË FAVORIZOJNË BASTORET?

Siç ndihet, ndeshja mes shteteve në fjalë luhet me fillim nga ora 15:00 në “Fadil Vokrri” të Prishtinës.

REJA

“Me 11 luanë në fushë!”

6 September, 2019 @22:42

Trajneri i kombëtares së Shqipërisë, Edoardo Reja, në konferencë për shtyp para ndeshjes ndaj Francës, ka thënë se duhet të…

MAVRAJ

“Franca s’do ta ketë lehtë”

6 September, 2019 @22:11

Kapiteni i kombëtares së Shqipërisë, Mërgim Mavraj, në konferencë për shtyp para ndeshjes ndaj Francës, ka thënë se kampionët e…

MOT ME SHI GJATË NDESHJES

Nesër gjatë ndeshjes, pritet shi

6 September, 2019 @21:55

Për të gjithë tifozët që do të jenë të pranishëm në Fadil Vokrri nesër për të përkrahur Kosovën, një lajm…

NGA KONFERENCA

Mërgim Vojvoda: Pikat e forta të kundërshtarit…

6 September, 2019 @16:07

Mbrojtësi i Kosovës që luan për ekipin elit belg, Standard, Mërgim Vojvoda në konferencë për shtyp para ndeshjes ndaj Çekisë,…

NGA KONFERENCA

Bernard Challandes: Duhet të luajmë lojë të çmendur

6 September, 2019 @15:11

Emocional dhe i qartë në përgjigjet e tij, si zakonisht Bernard Challandes, në konferencën e sotme për shtyp ka bërë…

Të gjitha lajmet nga EURO 2020