Të gjitha lajmet

BASTORET

Shqipëria pa gjasa për fitore ndaj Islandës?!

Shqipëria pa gjasa për fitore ndaj Islandës?!

5 June, 2019 @18:49

Një kuotë marramendëse i është dhënë nga Bet 365 fitores së Shqipërisë në përballjen si mysafir ndaj Islandës.

Kuqezinjtë për fitore në Islandë janë kuotuar me 6.50, derisa vendasve i është thuajse fitorja e sigurt me 1.65 për tre pikë.

ORARI I NDESHJEVE dhe TABELA DREJT EURO2020

Barazimi në këtë përballje është kuotuar me 3.40, kurse dueli parashikohet të jetë me pak gola të shënuara, pasi që prej zero deri në dy gola ka kuotën 1.57, kurse mbi 3 gola në 2.35.

Islanda, sikurse Shqipëria, nga dy ndeshjet e para në Grupin H ka 3 pikë. Derisa Shqipëria është mposhtur nga Turqia në Shkodër, Islanda është mposhtur nga favoriti i grupit dhe kampioni aktual i botës, Franca.

DUELET MIQËSORE

Shqipëria U19 mposht dy herë brenda tre ditëve Kosovën U19

Foto: FSHF

5 June, 2019 @18:03

Kuqezinjtë e drejtuar nga Nevil Dede, janë treguar përsëri më të mirë se dardanët e drejtuar nga Ramiz Krasniqi. …

LENNART JOHANSSON

Pionieri i Ligës së Kampionëve, ndërron jetë

Foto: uefa.com

5 June, 2019 @13:44

Në moshën 89 vjeçare ka ndërruar jetë Lennart Johansson, suedezi që ka qenë në krye të UEFAs për 17 vjet…

NGA KONFERENCA

Mavraj nuk e gjeti ulësen kur u kthye në kombëtare

Foto: FSHF

30 May, 2019 @16:20

Qendërmbrojtësi më me përvojë aktualisht në kombëtaren shqiptare, Mërgim Mavraj, është rikthyer pas lëndimit dhe konferencën e sotme për shtyp…

ERMIR LENJANI

S’mund të jetë Panucci më shqiptar se unë

Foto: FSHF

30 May, 2019 @15:33

Futbollisti i kombëtares shqiptare, Ermir Lenjani, në prag duelin ndaj Islandës ka folur më shumë për problemet që kishte me…

SHQIPËRIA U19

Dede shpall listën e Shqipërisë për ndeshje ndaj Kosovës

Foto: FSHF

29 May, 2019 @15:55

Shqipëria e 19 vjeçarëve fillon nesër grumbullimin për dy ndeshjet miqësore që do të luajë me Kosovën në 3 dhe…

Të gjitha lajmet nga Kombëtarja