Të gjitha lajmet

SULMUESI I RI ITALIAN

Sky: Kean te Everton

Sky: Kean te Everton

4 August, 2019 @12:23

Lajmi i fundit vjen nga qyteti i Liverpoolit, ku në Goodison Park ka arritur sulmuesi i ri i Juventusit, Moise Kean.

Kean do të kryejë testet mjekësore, ka bërë të ditur Sky Sports para pak çastesh, para se të nënshkruajë marrëveshjen me Evertonin.

Sulmuesi italian 19 vjeç ka pasur 13 paraqitje në Serie A stinorin e kaluar dhe ka shënuar 6 gola për bianconerët, disa prej të cilave - vendimtare.

CITY

Pep zbulon se sa do të mungojë Sane

9 August, 2019 @17:06

Leroy Sane pritet të mungojë rreth gjashtë ose shtatë muaj pasi që pësoi lendim të gjurit. 23 vjeçari, krisi ligamentin…

ARRIHET MARRËVESHJA

Gjykatësi vendos për ditët e LaLigas

9 August, 2019 @17:02

La Liga dhe Federata e Futbollit e Spanjës kanë arritur marrëveshje përfundimtare sa i përket orarit të ndeshjeve për sezonin…

DANEZI

Edhe Schone largohet nga Ajaxi

9 August, 2019 @16:56

Transferi më i ri i ekipit të Genoa, Lasse Schone është zyrtarizuar gjatë dites së sotme. Për ekipin e…

RIKTHIM NË SUPERIORE

Ish mbrojtësi i kombëtares dhe Skënderbeut, te Tirana

9 August, 2019 @15:46

Futbollisti me përvojë, që së fundi luajti si mbrojtës te Skënderbeu i Korçës, Kristi Vangjeli, është zytarizuar sot si lojtar…

DREJTOR SPORTIV

Artim Pollozhani te Flamurtari i Vlorës

9 August, 2019 @15:42

Ish futbollisti i reprezentacionit të Maqedonisë dhe futbollisti i Flamurtarit të Vlorës, Artim Pollozhani, pas vënies së këpucëve në gozhdë…

Të gjitha lajmet nga