Të gjitha lajmet

SHUTERI AMERIKAN TE MILANO

Vazhdojnë përforcimet te Milanoja

Foto: euroleague.net

Vazhdojnë përforcimet te Milanoja

25 July, 2019 @11:51

Prej ardhjes së trajnerit të ri, Olimpia Milano nuk ka të ndalur në tregun e transferimeve këtë verë.

I radhës është tashmë ish basketbollisti i Maccabit, Michael Roll, që ka nënshkruar kontratë dy vjeçare me milanezët.

Roll ka pasur mesatare prej 9.1 pikëve, 2.2 kërcimeve dhe 2.7 asistimeve në Euroligë në stinorin e kaluar.

CITY

Pep zbulon se sa do të mungojë Sane

9 August, 2019 @17:06

Leroy Sane pritet të mungojë rreth gjashtë ose shtatë muaj pasi që pësoi lendim të gjurit. 23 vjeçari, krisi ligamentin…

ARRIHET MARRËVESHJA

Gjykatësi vendos për ditët e LaLigas

9 August, 2019 @17:02

La Liga dhe Federata e Futbollit e Spanjës kanë arritur marrëveshje përfundimtare sa i përket orarit të ndeshjeve për sezonin…

DANEZI

Edhe Schone largohet nga Ajaxi

9 August, 2019 @16:56

Transferi më i ri i ekipit të Genoa, Lasse Schone është zyrtarizuar gjatë dites së sotme. Për ekipin e…

RIKTHIM NË SUPERIORE

Ish mbrojtësi i kombëtares dhe Skënderbeut, te Tirana

9 August, 2019 @15:46

Futbollisti me përvojë, që së fundi luajti si mbrojtës te Skënderbeu i Korçës, Kristi Vangjeli, është zytarizuar sot si lojtar…

DREJTOR SPORTIV

Artim Pollozhani te Flamurtari i Vlorës

9 August, 2019 @15:42

Ish futbollisti i reprezentacionit të Maqedonisë dhe futbollisti i Flamurtarit të Vlorës, Artim Pollozhani, pas vënies së këpucëve në gozhdë…

Të gjitha lajmet nga