Të gjitha lajmet

FENERBAHÇE 2-1 ANKARAGUCU

Vedat Muriqi përmbys Ankaranë me super-paraqitje

Foto: Fenerbahçe/tw

21 September, 2019 @21:01

Sulmuesi i reprezentacionit të Kosovës, Vedat Muriqi, është treguar përsëri jetik për ekipin e tij, Fenerbahçe. Pas golit të…

JUVENTUS 2-1 VERONA

Verona e Rrahmanit dhe Kumbullës, e pafat ndaj Juventusit

21 September, 2019 @20:01

Derisa Juventusi ka vazhduar me ritmin e fitoreve në Serie A, kundërshtari i saj i sotëm ka qenë i pafat…

RAMIZ SADIKU 1-2 TREPÇA

A po këndellet Trepça? E dyta me radhë

Foto: KFTrepça/fb

21 September, 2019 @19:45

Skuadra e Trepçës është duke bërë hapat e para të këndelljes së saj, pas fillimit jo të mirë të stinorit…

PRISHTINË

Prezantohet Armendi, synohet 3-4 vite posti i trajnerit të Prishtinës

Armend Dallku para kryesisë dhe futbollistëve, gjatë prezantimit të sotshëm/ Foto: prishtinafc.com

21 September, 2019 @19:21

Ish futbollisti i kombëtares shqiptare dhe i Prishtinës, Armend Dallku, në moshën 35 vjeçare ka marrë drejtimin e klubit bardhekaltër…

CITY 8-0 WATFORD

Masterklasë e Cityt fenomenal, ndaj Watfordit

Foto: premierleague.com

21 September, 2019 @18:15

Manchester City i është rikthyer fitores pas humbjes në xhiron e fundit nga Norwich 3-2, duke e mposhtur ëatfordin, me…

Të gjitha lajmet nga