Të gjitha lajmet

PREZANTIMET E RADHËS NË SUHAREKË

Vetëm dje, dy përforcime shtesë te Ballkani

Vetëm dje, dy përforcime shtesë te Ballkani

29 July, 2019 @8:41

Skuadra e Ballkanit që këtë verë ka emëruar trajner Ismet Munishin, dje ka prezantuar dy futbollistë të ri në skuadër.

Albin Berisha, qendërsulmues, që pas daljes nga Ballkani kishte kaluar nëpër Kukës, Laç e së fundi Besë të pejës, rikthehet te ekipi suharekas si lojtar me përvojë.

Ndërsa, përveç tij klubi ka zyrtarizuar edhe mbrojtësin Albin Kapra, për tre vitet e ardhshme. Futbollisti që ka bërë karrierë te 2 Korriku përveç mbrojtjes mund të dalë edhe përpara, prej dje është lojtar i ri i Ballkanit.

Albin Kapra

CITY

Pep zbulon se sa do të mungojë Sane

9 August, 2019 @17:06

Leroy Sane pritet të mungojë rreth gjashtë ose shtatë muaj pasi që pësoi lendim të gjurit. 23 vjeçari, krisi ligamentin…

ARRIHET MARRËVESHJA

Gjykatësi vendos për ditët e LaLigas

9 August, 2019 @17:02

La Liga dhe Federata e Futbollit e Spanjës kanë arritur marrëveshje përfundimtare sa i përket orarit të ndeshjeve për sezonin…

DANEZI

Edhe Schone largohet nga Ajaxi

9 August, 2019 @16:56

Transferi më i ri i ekipit të Genoa, Lasse Schone është zyrtarizuar gjatë dites së sotme. Për ekipin e…

RIKTHIM NË SUPERIORE

Ish mbrojtësi i kombëtares dhe Skënderbeut, te Tirana

9 August, 2019 @15:46

Futbollisti me përvojë, që së fundi luajti si mbrojtës te Skënderbeu i Korçës, Kristi Vangjeli, është zytarizuar sot si lojtar…

DREJTOR SPORTIV

Artim Pollozhani te Flamurtari i Vlorës

9 August, 2019 @15:42

Ish futbollisti i reprezentacionit të Maqedonisë dhe futbollisti i Flamurtarit të Vlorës, Artim Pollozhani, pas vënies së këpucëve në gozhdë…

Të gjitha lajmet nga