Të gjitha lajmet

BILETAT FLUTUROJNË

Vetëm VIP dhe Jug, për Kosovë-Bullgari

Vetëm VIP dhe Jug, për Kosovë-Bullgari

11 March, 2019 @18:28

Brenda tre orëve të fundit prej se u hodhën në shitje biletat për përballjen e parë kualifikuese të Kosovës ndaj Bullgarisë biletat kanë arritur fundin.

Në fakt, kanë mbetur edhe rreth 700 bileta në shitje për përballjen në stadiumin Fadil Vokrri që numëron 12 mijë e 500 ulëse.

Dhe ato 700 janë rreth 300 në VIP zonën e stadiumit e të tjerat në Jug (prapa golit), derisa Lindja dhe Perëndimi “kanë shkuar”.

ORARI I TË GJITHA NDESHJEVE

Pra në shitje online kanë mbetur vetëm biletat më të lira, ato të Jugut me 5 euro dhe më të shtrenjtat ato VIP që kanë çmim prej 80 eurosh.

Përballja Kosovë-Bullgari zhvillohet me datë 25 mars në Fadil Vokrri me fillim prej orës 20e45.

E FUNDIT

Florent Hadërgjonaj zyrtarisht do të luaj për Kosovën

9 May, 2019 @15:02

Mbrojtësi i Huddersfield Town, Florent Hadërgjonaj, para pak çastesh ka zyrtarizuar lajmin se do të jetë pjesë e Kosovës në…

S'KA ARENË KOMBËTARE

FSHF përcakton stadiumin për Shqipëri-Moldavi

Pamje nga ndeshja e parë e zhvilluar në Elbasan Arena, Shqipëria-Danimarka/ TOPSPORTI/ Arkiv

2 May, 2019 @23:26

Pasi që punimet në Arenën Kombëtare nuk po duket se do të përfundojnë deri në afatin e paraparë, një zakon…

EURO 2020

UEFA dënon Malin e Zi para ndeshjes me Kosovën

26 April, 2019 @17:05

Për shkak të koreve raciste të tifozëve në ndeshjen ndaj Anglisë dhe për ndezje të flakadanëve e hudhjeve të gjësendeve…

HEKURAN KRYEZIU

E konfirmon Zurichu, hendikep i madh për Kosovën

22 April, 2019 @10:25

Shtylla e mesfushës së reprezentacionit të Kosovës, Hekuran Kryeziu, ka pësuar lëndim dje në përballjen që ekipi i tij Zurich…

KUALIFIKIMET

Skocia shkarkon trajnerin

18 April, 2019 @14:25

Federata e Futbollit të Skocisë ka bërë të ditur edhe zyrtarisht se ka përfunduar para kohe marrëveshjen me selektorin Alex…

Të gjitha lajmet nga EURO 2020