MAGAZINA

E diela sportive në Prizren

E diela sportive në Prizren

18 November, 2018 @16:56

Tre lojtarë të tri skuadrave të ndryshme në Superligë, Valon Bunjaku (Prishtina), Ylli Gashi (Prizreni) dhe Ujkan Karanezi (Bashkimi), kalojnë ditën së bashku në qytetin e Prizrenit.

Miqësia përkrah rivalitetit.

TopSporti.com