Arkiva: October–2017

Khimik fundoset nga Belfius Mons-Hainaut

FIBA EUROPE CUP: GROUP G : International

Khimik fundoset nga Belfius Mons-Hainaut

31/10/17 @ 23:20


Roma mposht Chelsean, Qarabagu i Agollit merr pikë në Madrid

GRUPET C DHE D: Champions League/Sportistë shqiptarë në botë

Roma mposht Chelsean, Qarabagu i Agollit merr pikë në Madrid

31/10/17 @ 22:51


United vendos rekord të ri, Bayerni e Parisi s’gabojnë

GRUPET A DHE B: Champions League

United vendos rekord të ri, Bayerni e Parisi s’gabojnë

31/10/17 @ 22:48


Vanoli konfirmon Kosovën, në pritje

ITALIANI KONFIRMON INTERESIMIN E KOSOVËS : Russia 2018/FFK Superliga/Përfaqësuesja/Merkato

Vanoli konfirmon Kosovën, në pritje

31/10/17 @ 20:33


Doncic, MVP i tetorit

EUROLEAGUE: Euroleague

Doncic, MVP i tetorit

31/10/17 @ 16:27


Liga e Parë e nis xhiron të shtunën

XHIRO XIV: FFK Liga e parë

Liga e Parë e nis xhiron të shtunën

31/10/17 @ 14:00


Java e XIV hapet në Skenderaj

XHRO XIV: FFK Superliga

Java e XIV hapet në Skenderaj

31/10/17 @ 13:52


Mesjava me Superligë, terminet dhe gjyqtarët

XHIRO VII: FBK Superliga

Mesjava me Superligë, terminet dhe gjyqtarët

31/10/17 @ 13:39


Arif Mehmetaj, lojtari i xhiros

TOP 10 PERFORMERS : FBK Superliga

Arif Mehmetaj, lojtari i xhiros

31/10/17 @ 13:21


Belgu merr timonin e Hungarisë

HUNGARIA : Russia 2018/International/Merkato

Belgu merr timonin e Hungarisë

31/10/17 @ 12:33


I çoi në Botëror, por u shkarkua

SELEKTORI SERB : Russia 2018/International

I çoi në Botëror, por u shkarkua

31/10/17 @ 12:30


Porzingis thyen rekordin personal

KNICKS - NUGGETS: NBA

Porzingis thyen rekordin personal

31/10/17 @ 10:42


Knight përforcimi i ri i Bashkimit

AMERIKANI I RADHËS: FBK Superliga/Balkan League/Merkato

Knight përforcimi i ri i Bashkimit

31/10/17 @ 10:41


12 fitore radhazi ndaj Clippersave

CLIPPERS - WARRIORS: NBA

12 fitore radhazi ndaj Clippersave

31/10/17 @ 10:10


Bostoni në top formë, ndërpreu serinë e keqe

CELTICS - SPURS: NBA

Bostoni në top formë, ndërpreu serinë e keqe

31/10/17 @ 09:52


Bashkimi fiton me shumë vështirësi ndaj Pejës

BASHKIMI - PEJA: FBK Superliga

Bashkimi fiton me shumë vështirësi ndaj Pejës

30/10/17 @ 19:45


Bashkimi +13 pas 20 minutave

BASHKIMI - PEJA: FBK Superliga

Bashkimi +13 pas 20 minutave

30/10/17 @ 19:43


Bashkimi vs. Peja, pesëshet startuese

BASHKIMI - PEJA: FBK Superliga

Bashkimi vs. Peja, pesëshet startuese

30/10/17 @ 18:55


Feronikeli njofton Gjilanin me humbje

FERONIKELI-GJILANI: FFK Superliga

Feronikeli njofton Gjilanin me humbje

30/10/17 @ 14:54


Çiftet e rrethit të dytë të Kupës së Kosovës

HIDHET SHORTI : FFK Liga e parë

Çiftet e rrethit të dytë të Kupës së Kosovës

30/10/17 @ 14:32