Arkiva: August–2018

Mulaomerovic: Dua të jem fitues

SELEKTORI I RI : Përfaqësuesja/Eurobasket

Mulaomerovic: Dua të jem fitues

31/08/18 @ 22:15


Bashkimi largohet nga lista e zezë e FIBAs

FIBA & BAT : FBK Superliga

Bashkimi largohet nga lista e zezë e FIBAs

31/08/18 @ 22:04


I huaji i dytë i Yllit, me përvojë evropiane

TERRELL EVERETT: FBK Superliga/Merkato

I huaji i dytë i Yllit, me përvojë evropiane

31/08/18 @ 21:52


Orari i stërvitjeve për përfaqësuesen e Kosovës

PËRGATITJET PARA NDESHJEVE: Përfaqësuesja

Orari i stërvitjeve për përfaqësuesen e Kosovës

31/08/18 @ 20:22


Kosova publikon listën për ndeshjet e shtatorit

PUBLIKOHET LISTA: Përfaqësuesja

Kosova publikon listën për ndeshjet e shtatorit

31/08/18 @ 19:45


Liria mposht kampionin, për t’ia bërë sefte

LIRIA - DRITA : FFK Superliga

Liria mposht kampionin, për t’ia bërë sefte

31/08/18 @ 18:47


Keidi Bare largohet nga Atletico Madrid, mbetet në Spanjë

SHQIP NË BOTË: Kombëtarja/La Liga/Sportistë shqiptarë në botë

Keidi Bare largohet nga Atletico Madrid, mbetet në Spanjë

31/08/18 @ 17:55


Steven Gerrard lavdëron Eros Grezdën

RANGERS: Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Steven Gerrard lavdëron Eros Grezdën

31/08/18 @ 17:42


Ylli shton 210cm në skuadër

ROMELO BANKS: FBK Superliga/Merkato

Ylli shton 210cm në skuadër

31/08/18 @ 16:54


Gjigandi skocez zyrtarizon Grezdën

MESFUSHORI I KOMBËTARES: Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë/Merkato

Gjigandi skocez zyrtarizon Grezdën

31/08/18 @ 16:35


Rahoveci zyrtarizon amerikanin e tretë

AMERIKANI I TRETË TE VRESHTARËT: FBK Superliga/International/Merkato

Rahoveci zyrtarizon amerikanin e tretë

31/08/18 @ 16:25


Europa League - grupet për edicionin 2018/2019

SHORTI I EUROPA LEAGUE: Europa League

Europa League - grupet për edicionin 2018/2019

31/08/18 @ 14:07


Kampioni sot sfidohet në Prizren

LIRIA - DRITA: FFK Superliga

Kampioni sot sfidohet në Prizren

31/08/18 @ 13:24


Pesëshja për debutim të Kosovës

BUENOS AIRES 2018: Të tjera

Pesëshja për debutim të Kosovës

31/08/18 @ 12:44


Dy penallti dhe shumë raste të humbura, Shkëndija eliminohet nga Europa

SHKENDIJA - ROSENBORG: Europa League

Dy penallti dhe shumë raste të humbura, Shkëndija eliminohet nga Europa

30/08/18 @ 22:25


Champions League - grupet për edicionin 2018/2019

SHORTI I CHAMPIONS LEAGUE: Champions League

Champions League - grupet për edicionin 2018/2019

30/08/18 @ 19:48


Besar Halimi zyrtarizohet te Brondby

ZYRTARE: Përfaqësuesja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Besar Halimi zyrtarizohet te Brondby

30/08/18 @ 19:41


Direkt: Shorti i Champions League

THE DRAW: Champions League

Direkt: Shorti i Champions League

30/08/18 @ 18:22


Prekazi publikon ftesat e Kosovës U21

KOSOVA U21: Përfaqësuesja/International

Prekazi publikon ftesat e Kosovës U21

30/08/18 @ 17:40


Gara “Kulla 2018” zgjon interesim

AUTO SPORTS: Të tjera

Gara “Kulla 2018” zgjon interesim

30/08/18 @ 17:32