Arkiva: September–2018

Kampioni mposhtet përsëri, e dyta fitore e Rahovecit

RAHOVECI - BASHKIMI: FBK Superliga

Kampioni mposhtet përsëri, e dyta fitore e Rahovecit

30/09/18 @ 22:04


Prishtina me gjysmë force ndaj Lipjanit

PRISHTINA - LIPJANI: FBK Superliga

Prishtina me gjysmë force ndaj Lipjanit

30/09/18 @ 20:53


Flamurtari ia lëkund karrigën Josës

PRISHTINA - FLAMURTARI: FFK Superliga

Flamurtari ia lëkund karrigën Josës

30/09/18 @ 20:43


Toma shënon golin e parë për sivjet

VIDEO: International/Sportistë shqiptarë në botë/Intervista

Toma shënon golin e parë për sivjet

30/09/18 @ 19:45


Muriqi i shënon Fenerbahçes

VIDEO: International/Sportistë shqiptarë në botë

Muriqi i shënon Fenerbahçes

30/09/18 @ 19:21


Ylli shkëlqen edhe në Mitrovicë

TREPÇA - YLLI: FBK Superliga

Ylli shkëlqen edhe në Mitrovicë

30/09/18 @ 18:51


Kastrati në topformë, shënon përsëri

LIRIM KASTRATI: International/Sportistë shqiptarë në botë

Kastrati në topformë, shënon përsëri

30/09/18 @ 18:24


Gol dhe asist nga Ajeti

VIDEO: International/Sportistë shqiptarë në botë

Gol dhe asist nga Ajeti

30/09/18 @ 18:09


Gjilani ngjyroset në të kuqe

GJILANI - DRITA: FFK Superliga

Gjilani ngjyroset në të kuqe

30/09/18 @ 17:22


Pesëshet e para: Trepça-Ylli

TREPÇA - YLLI: FBK Superliga

Pesëshet e para: Trepça-Ylli

30/09/18 @ 17:07


Pjesa e parë e Gjilanit

DERBI ANAMORAVËS: FFK Superliga

Pjesa e parë e Gjilanit

30/09/18 @ 16:21


Fitore kontroverse e Mercedesit në Rusi

FORMULA 1: Formula 1

Fitore kontroverse e Mercedesit në Rusi

30/09/18 @ 14:56


Superliga e basketbollit vjen me 3 ndeshje

JAVA E DYTË: FBK Superliga

Superliga e basketbollit vjen me 3 ndeshje

30/09/18 @ 10:47


Tri ndeshje nga Liga e Parë

JAVA E GJASHTË: FFK Liga e parë

Tri ndeshje nga Liga e Parë

30/09/18 @ 10:37


Dita e derbive!

E DIELA SPORTIVE: FFK Superliga

Dita e derbive!

30/09/18 @ 10:22


Shaqiri asistues, Sturridge shpëton Liverpoolin

CHELSEA - LIVERPOOL: Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Shaqiri asistues, Sturridge shpëton Liverpoolin

29/09/18 @ 20:24


Penza kthehet në Pejë me fitore

SFERA - PENZA: FBK Liga e Femrave

Penza kthehet në Pejë me fitore

29/09/18 @ 20:17


Vazhdon perfeksioni i Juventusit

JUVENTUS - NAPOLI: Serie A

Vazhdon perfeksioni i Juventusit

29/09/18 @ 19:51


E dyta me radhë për Prizrenin

PRIZRENI - BOREA: FBK Superliga

E dyta me radhë për Prizrenin

29/09/18 @ 18:35


Gabimi i radhës, rrezikohet lidershipi

BARCELONA - ATHLETIC BILBABO: La Liga

Gabimi i radhës, rrezikohet lidershipi

29/09/18 @ 18:06