Arkiva: November–2018

Fenerbahçe në krye të tabelës

BARCELONA - FENERBAHCE: Euroleague

Fenerbahçe në krye të tabelës

30/11/18 @ 23:21


Rezultatet e xhiros VIII dhe orari i xhiros IX në volejboll

VOLEJBOLL: Të tjera

Rezultatet e xhiros VIII dhe orari i xhiros IX në volejboll

30/11/18 @ 16:02


Shorti për 1/8 e finales

KUPA E KOSOVËS: FFK Superliga/FFK Liga e parë

Shorti për 1/8 e finales

30/11/18 @ 13:10


Derbi i xhiros luhet në Vushtrri

JAVA 16: FFK Liga e parë

Derbi i xhiros luhet në Vushtrri

30/11/18 @ 12:31


Xhiroja e fundit e vjeshtës, orari i ndeshjeve

JAVA 17: FFK Superliga

Xhiroja e fundit e vjeshtës, orari i ndeshjeve

30/11/18 @ 12:22


LeBron show në Los Angeles

LAKERS - PACERS: NBA

LeBron show në Los Angeles

30/11/18 @ 11:07


Toronto mposhtë në vazhdime kampionin

RAPTORS - WARRIORS: NBA

Toronto mposhtë në vazhdime kampionin

30/11/18 @ 10:58


Rezultatet e mbrëmjes dhe raporti i ‘shqipeve’ në akcion

EUROPA LEAGUE: Europa League/Sportistë shqiptarë në botë

Rezultatet e mbrëmjes dhe raporti i ‘shqipeve’ në akcion

29/11/18 @ 22:53


Humbëm vetëbesimin pas shënimeve

DAMIR MULAOMEROVIC: Përfaqësuesja

Humbëm vetëbesimin pas shënimeve

29/11/18 @ 21:50


Stadiumi i Shkupit me tribunë të re

MAQEDONI: International

Stadiumi i Shkupit me tribunë të re

29/11/18 @ 19:10


Përfaqësuesja vendoset në Sllovaki, gati për ndeshjet

HENDBOLL: FHK Superliga

Përfaqësuesja vendoset në Sllovaki, gati për ndeshjet

29/11/18 @ 19:02


Të dukshme mungesat, Kosova mposhtet në Rumani

RUMANIA - KOSOVA: Përfaqësuesja/International

Të dukshme mungesat, Kosova mposhtet në Rumani

29/11/18 @ 18:53


Grumbullohet përfaqësuesja e Kosovës në futsall

KOSOVA / FUTSALL: Futsall Superliga

Grumbullohet përfaqësuesja e Kosovës në futsall

29/11/18 @ 18:16


Përfundon pjesa e parë në ndeshjen Rumania - Kosova

HALF TIME: Përfaqësuesja

Përfundon pjesa e parë në ndeshjen Rumania - Kosova

29/11/18 @ 17:44


Pesëshet e para: Rumania - Kosova

STARTING FIVE: Përfaqësuesja

Pesëshet e para: Rumania - Kosova

29/11/18 @ 16:57


Livestream: Rumania - Kosova

TRANSMETIMI: Përfaqësuesja

Livestream: Rumania - Kosova

29/11/18 @ 16:47


Europa League, shumë ‘shqipe’ në akcion

EUROPA LEAGUE: Europa League/Sportistë shqiptarë në botë

Europa League, shumë ‘shqipe’ në akcion

29/11/18 @ 13:57


Shqipëria nuk lëviz!

FIFA RANKING: Liga e Kombeve/Kombëtarja

Shqipëria nuk lëviz!

29/11/18 @ 12:46


Westbrook barazohet me Jason Kiddin

MR TRIPLE DOUBLE: NBA

Westbrook barazohet me Jason Kiddin

29/11/18 @ 12:14


Drejt Rumanisë për fitore!

RUMANIA - KOSOVA: Përfaqësuesja

Drejt Rumanisë për fitore!

29/11/18 @ 11:26