Arkiva: January–2019

Strakosha çon Lazion në gj’finale

INTER - LAZIO : Serie A

Strakosha çon Lazion në gj’finale

31/01/19 @ 23:55


Dy herë në vazhdime për të fituar liderin

BAYERN - FENERBAHÇE : Euroleague

Dy herë në vazhdime për të fituar liderin

31/01/19 @ 23:14


Barcelona e sigurtë ndaj Olympiacosit

OLYMPIACOS - BARCELONA: Euroleague

Barcelona e sigurtë ndaj Olympiacosit

31/01/19 @ 22:49


Jep dorëheqje trajneri i Penzës

PENZA (F): FBK Liga e Femrave

Jep dorëheqje trajneri i Penzës

31/01/19 @ 21:02


Bindshëm ndaj Norvegjisë, ndaj Andorrës kërkohet kualifikimi

PËRFAQËSUESJA: Futsall Superliga/Përfaqësuesja

Bindshëm ndaj Norvegjisë, ndaj Andorrës kërkohet kualifikimi

31/01/19 @ 20:48


Blokotehna fiton, Bashkimi jashtë Play Off-it

BLOKOTEHNA - ATYRAU: Balkan League

Blokotehna fiton, Bashkimi jashtë Play Off-it

31/01/19 @ 20:36


Robert Gjeraj konfirmon skuadrën e re

TRANSFER: FFK Superliga/FFK Liga e parë/Merkato

Robert Gjeraj konfirmon skuadrën e re

31/01/19 @ 19:14


Ferizaji nuk ndalet, zyrtarizon edhe 6 përforcime

KF FERIZAJ: FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/International/Merkato

Ferizaji nuk ndalet, zyrtarizon edhe 6 përforcime

31/01/19 @ 17:37


Kategorizohen Federatat dhe sportistët

KOMITETI OLIMPIK: Të tjera

Kategorizohen Federatat dhe sportistët

31/01/19 @ 15:57


Dukagjini zyrtarizon 7 lojtarë

NË KLINË: FFK Liga e parë/Merkato

Dukagjini zyrtarizon 7 lojtarë

31/01/19 @ 15:30


Crouch rikthehet në PremierLigë

PREJ STOKE: Premier League/Merkato

Crouch rikthehet në PremierLigë

31/01/19 @ 14:09


Edhe një sulmues te Galatasaray

KOSTAS MITROGLOU : Ligue 1/International/Merkato

Edhe një sulmues te Galatasaray

31/01/19 @ 13:57


Vazhdon kontratën dhe shkon në Arsenal

DENIS SUAREZ : Premier League/La Liga

Vazhdon kontratën dhe shkon në Arsenal

31/01/19 @ 13:38


Dardani në TOP5 të FIBA Europe Cup

FIBA EUROPE CUP - TOP 5 : FBK Superliga/International

Dardani në TOP5 të FIBA Europe Cup

31/01/19 @ 13:09


Edhe Kagawa në Stamboll

SHINJI KAGAWA : Bundesliga/International/Merkato

Edhe Kagawa në Stamboll

31/01/19 @ 13:00


Federata Skitare analizon gjendjen e pistave

SKITARI : Të tjera

Federata Skitare analizon gjendjen e pistave

31/01/19 @ 12:37


Punimet vazhdojnë, Rahoveci në pritje të palestrës

RREGULLIMI I PALESTRËS: FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Femrave

Punimet vazhdojnë, Rahoveci në pritje të palestrës

31/01/19 @ 11:44


Golashënuesi më i mirë i ligës, te Galatasaray

MBAYE DIANGE: International/Merkato

Golashënuesi më i mirë i ligës, te Galatasaray

31/01/19 @ 11:05


Barcelona ekzi6icionale ndaj Sevillës

COPA DEL REY : La Liga

Barcelona ekzi6icionale ndaj Sevillës

30/01/19 @ 23:25