Arkiva: July–2016

Gërqina dhe Prenqi, ‘Dallëndyshet’ e vitit

KËRCIME NGA URA E FSHEJTË: Të tjera

Gërqina dhe Prenqi, ‘Dallëndyshet’ e vitit

31/07/16 @ 21:54


Kompletohen 8 superfinalistët

STREETBALL 2016: FBK Superliga

Kompletohen 8 superfinalistët

31/07/16 @ 21:32


Zhuqa vazhdon dominimin

AUTOSPORTS: Të tjera

Zhuqa vazhdon dominimin

31/07/16 @ 21:23


Turistët, superfinalisti i parafundit

STREETBALL 2016: FBK Superliga

Turistët, superfinalisti i parafundit

31/07/16 @ 18:55


Vazhdon kriza e Ferrarit, triumfon Hamilton

GERMAN GP: Formula 1

Vazhdon kriza e Ferrarit, triumfon Hamilton

31/07/16 @ 17:26


Paris St Germain ‘trondit’ Leicesterin

INTERNATIONAL CHAMPIONS CUP: Premier League/Ligue 1

Paris St Germain ‘trondit’ Leicesterin

31/07/16 @ 11:01


Klopp i pakënaqur edhe pas fitores

LIVERPOOL: Premier League/Serie A

Klopp i pakënaqur edhe pas fitores

31/07/16 @ 10:52


Sylejmani përgatit Shqipërinë për Eurobasket

PARA KUALIFIKIMEVE: Eurobasket

Sylejmani përgatit Shqipërinë për Eurobasket

31/07/16 @ 10:29


Bajraliu triumfon në Dielli Open 2016

EDHE NJË TROFE: Tenis

Bajraliu triumfon në Dielli Open 2016

31/07/16 @ 10:24


Berisha 90 minuta në barazim ndaj CSKA-së

NË RUSI: Përfaqësuesja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Berisha 90 minuta në barazim ndaj CSKA-së

30/07/16 @ 22:17


Maliqi, Zhdrella, Kurtishaj me gol, Ferronikeli fiton

KAMPIONI S'NDALET: FFK Superliga

Maliqi, Zhdrella, Kurtishaj me gol, Ferronikeli fiton

30/07/16 @ 22:10


4 minuta, gol me volej, fitore - Ibra në United

ZLATAN TIME : Premier League/International

4 minuta, gol me volej, fitore - Ibra në United

30/07/16 @ 21:27


Barcelona e nis me fitore

NË BRITANI: La Liga/International

Barcelona e nis me fitore

30/07/16 @ 21:15


Koncetrohet te Hawks, lë Gjermaninë

NBA PARA REPREZENTACIONIT: Eurobasket

Koncetrohet te Hawks, lë Gjermaninë

30/07/16 @ 21:00


Teletovic e Nurkic, i japin fuqi Bosnjes

PARA KUALIFIKIMEVE: Eurobasket

Teletovic e Nurkic, i japin fuqi Bosnjes

30/07/16 @ 20:38


Sllovenia vazhdon përgatitjet, para duelit me Kosovën

RIVALI I KOSOVËS: Eurobasket

Sllovenia vazhdon përgatitjet, para duelit me Kosovën

30/07/16 @ 18:59


Prishtina ndalet nga Vëllaznimi

BARAZIM NË GJAKOVË: FFK Superliga/FFK Liga e parë

Prishtina ndalet nga Vëllaznimi

30/07/16 @ 18:55


Pejic kthehet te Kukësi

KROATI : FSHF Kategoria Superiore/Merkato

Pejic kthehet te Kukësi

30/07/16 @ 18:36


Rashica tregohet, Vitesse mposhtet

NDAJ NEWCASTLE: Kombëtarja/Premier League/International/Sportistë shqiptarë në botë

Rashica tregohet, Vitesse mposhtet

30/07/16 @ 17:54


Seniorët, sot në fotografim zyrtar

KOSOVA PARA EUROBASKET : Përfaqësuesja/Eurobasket

Seniorët, sot në fotografim zyrtar

30/07/16 @ 17:01