Arkiva: February–2017

Juve përmbys Napolin, i afrohet finales

COPPA ITALIA : Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Juve përmbys Napolin, i afrohet finales

28/02/17 @ 22:37


Skuadra e javës nga top ligat evropiane

BOROZANI TEAM OF THE WEEK: Premier League/Bundesliga/Serie A/La Liga/Sportistë shqiptarë në botë

Skuadra e javës nga top ligat evropiane

28/02/17 @ 15:54


Real Madrid dhe CSKA para sigurimit të PlayOffit

RIKTHEHEN GJIGANDËT: Euroleague

Real Madrid dhe CSKA para sigurimit të PlayOffit

28/02/17 @ 15:46


Duelet e xhiros XVI nesër e pasnesër

XHIRO XVI : FHK Superliga

Duelet e xhiros XVI nesër e pasnesër

28/02/17 @ 15:15


Gjilani e Drita në disciplinore për shkak të tifozëve

PAS DERBIT TË ANAMORAVËS: FFK Superliga

Gjilani e Drita në disciplinore për shkak të tifozëve

28/02/17 @ 14:49


Besa, Drenica, Prishtina e Prizreni në turneun memorial

"ADEM JASHARI 2017": Futsall Superliga

Besa, Drenica, Prishtina e Prizreni në turneun memorial

28/02/17 @ 14:38


5-shja e xhiros XIX

BOROZANI.COM TEAM OF THE WEEK : FBK Superliga

5-shja e xhiros XIX

28/02/17 @ 14:18


Liridon Fetahaj, lojtari i xhiros XVIII

BOROZANI.COM PLAYER OF THE WEEK 18: FFK Superliga

Liridon Fetahaj, lojtari i xhiros XVIII

28/02/17 @ 12:47


Kukësi vazhdon i pamposhtur, si pak të tjerë në Europë

TË PAMPOSHTURIT NË EUROPË: FSHF Kategoria Superiore

Kukësi vazhdon i pamposhtur, si pak të tjerë në Europë

28/02/17 @ 12:36


Përfaqësuesja e femrave, gati për Poloninë

KOSOVA FEMRAT : Përfaqësuesja/International

Përfaqësuesja e femrave, gati për Poloninë

28/02/17 @ 12:00


Agim Zeka debuton te Lille nën vëzhgim të Bielsës

TALENTI AGIM ZEKA: Ligue 1/Sportistë shqiptarë në botë

Agim Zeka debuton te Lille nën vëzhgim të Bielsës

28/02/17 @ 10:27


Skënderbeu luan një ditë para rivalëve kryesorë

ORARI I XHIROS XXIV : FSHF Kategoria Superiore

Skënderbeu luan një ditë para rivalëve kryesorë

28/02/17 @ 10:17


Nis shitja e kartelave sezonale të Trepçës’89

NË MITROVICË: FFK Superliga

Nis shitja e kartelave sezonale të Trepçës’89

28/02/17 @ 09:57


2 të premten, 2 të shtunën, 2 të dielën

ORARI I XHIROS XIX: FFK Superliga

2 të premten, 2 të shtunën, 2 të dielën

28/02/17 @ 09:43


Ku ishe?!

JAMIE VARDY : Premier League

Ku ishe?!

28/02/17 @ 09:02


TOP 10 performancat e xhiros XIX në Superligë

TOP 10 @ GAMEWEEK 19: FBK Superliga

TOP 10 performancat e xhiros XIX në Superligë

28/02/17 @ 08:47


Peja zgjedh rivalin çerekfinal!

GRUPI C LUAN SOT, GRUPI D NESËR: Balkan League

Peja zgjedh rivalin çerekfinal!

28/02/17 @ 08:34


Përfundon seria fenomenale e Isaiah Thomasit

BOSTON CELTICS: NBA

Përfundon seria fenomenale e Isaiah Thomasit

28/02/17 @ 08:01


11 tentime nga vija e treshit, asnjë shënim

STEPHEN CURRY: NBA

11 tentime nga vija e treshit, asnjë shënim

28/02/17 @ 07:48


Zyrtare: Deron Williams në Cleveland

D-WILL: NBA/Merkato

Zyrtare: Deron Williams në Cleveland

28/02/17 @ 07:18