Arkiva: May–2017

Besa fiton Kupën, Prishtina në Europë

GARAT EUROPIANE: FFK Superliga

Besa fiton Kupën, Prishtina në Europë

31/05/17 @ 19:47


Besa triumfon në Kupë, Llapi mbetet pa gara europiane

FINALJA E KUPËS: BESA-LLAPI: FFK Superliga

Besa triumfon në Kupë, Llapi mbetet pa gara europiane

31/05/17 @ 19:21


Majlinda, Nora dhe trajneri Kuka, sot pranuan shpërblimet

NGA MINISTRIA: Të tjera

Majlinda, Nora dhe trajneri Kuka, sot pranuan shpërblimet

31/05/17 @ 16:12


Vazhdon edhe golashënuesi i Gjilanit

ISA EMINHAZIRI: FFK Superliga/Merkato

Vazhdon edhe golashënuesi i Gjilanit

31/05/17 @ 16:01


Zyrtarizohet Wenger, synon titullin

ARSENAL: Premier League/Merkato

Zyrtarizohet Wenger, synon titullin

31/05/17 @ 15:49


Biletat për Kosova-Turqia në shitje

NESËR: Russia 2018/FFK Superliga/Përfaqësuesja

Biletat për Kosova-Turqia në shitje

31/05/17 @ 15:22


Formacioni i stinorit në Superligë

FORMACIONI I STINORIT ME REZERVA: FFK Superliga

Formacioni i stinorit në Superligë

31/05/17 @ 12:18


Detroit Pistons po përgatitet për shkëmbim

RENOVIM: NBA/Merkato

Detroit Pistons po përgatitet për shkëmbim

31/05/17 @ 10:46


3 përforcime dhe 100 milionë për Wengerin

DAILY MIRROR: Premier League/Merkato

3 përforcime dhe 100 milionë për Wengerin

31/05/17 @ 09:28


Arbër Dobroshi: Kemi punuar shumë, Liburni e meriton Evropën

PAS NDESHJES: Futsall Superliga

Arbër Dobroshi: Kemi punuar shumë, Liburni e meriton Evropën

30/05/17 @ 23:27


Liburni kampion i Kosovës!

LIBURN - FENIKS @ GAME 2: Futsall Superliga

Liburni kampion i Kosovës!

30/05/17 @ 22:54


Gjilani vazhdon kontratat me 4 lojtarë

SKIFTERAT: FFK Superliga/Merkato

Gjilani vazhdon kontratat me 4 lojtarë

30/05/17 @ 20:05


FBK shpërblen ekipet

FEDERATA: FBK Superliga

FBK shpërblen ekipet

30/05/17 @ 19:40


Dyshja e huaj e Lirisë, zyrtarizohet te 89shi

TE KAMPIONI: FFK Superliga/Merkato

Dyshja e huaj e Lirisë, zyrtarizohet te 89shi

30/05/17 @ 19:31


Wenger vazhdon me Arsenalin

EMIRATES STADIUM: Premier League

Wenger vazhdon me Arsenalin

30/05/17 @ 18:04


Besa e Llapi, nesër kërkojnë Kupën e Kosovës

PARA FINALES SË KUPËS: BESA-LLAPI: FFK Superliga

Besa e Llapi, nesër kërkojnë Kupën e Kosovës

30/05/17 @ 13:24


Ferizaj-Vllaznia, gati për barazh

DATA, ORA DHE VENDI : FFK Superliga/FFK Liga e parë

Ferizaj-Vllaznia, gati për barazh

30/05/17 @ 13:03


Drita-Dukagjini, gati për barazh

DATA, ORA DHE VENDI : FFK Superliga/FFK Liga e parë

Drita-Dukagjini, gati për barazh

30/05/17 @ 12:57


Milan zyrtarizon Musacchion me origjinë shqiptare

RRËNJË SHQIPE: Serie A/Sportistë shqiptarë në botë/Merkato

Milan zyrtarizon Musacchion me origjinë shqiptare

30/05/17 @ 12:15


Lufta e rotacioneve në finale të Ligës së Kampionëve

PARA FINALES SË MADHE: Champions League/Serie A/La Liga

Lufta e rotacioneve në finale të Ligës së Kampionëve

30/05/17 @ 10:16