Arkiva: November–2017

Pas 2 humbjeve i kthehen fitores

EFES-MILANO: Euroleague

Pas 2 humbjeve i kthehen fitores

30/11/17 @ 23:53


Olympicaos mposht Valencian dhe bëhet lider

VALENCIA-OLYMPIACOS : Euroleague

Olympicaos mposht Valencian dhe bëhet lider

30/11/17 @ 23:47


Fenerbahçe mposht Baskonian për fitoren e tretë me radhë

EUROLEAGUE: Euroleague

Fenerbahçe mposht Baskonian për fitoren e tretë me radhë

30/11/17 @ 22:37


Angazhim maksimal, fitorja na stabilizon

ARMEND THAQI: FFK Superliga

Angazhim maksimal, fitorja na stabilizon

30/11/17 @ 22:32


Dy lojtarë të KEKut suspendohen

NGA DISCIPLINORJA: FFK Liga e parë

Dy lojtarë të KEKut suspendohen

30/11/17 @ 20:28


David Silva vazhdon

SPANJOLLI 31 VJEÇ: Premier League/Merkato

David Silva vazhdon

30/11/17 @ 19:32


Derbi i Superiores të shtunën

TERMINET E XHIROS XIII: FSHF Kategoria Superiore

Derbi i Superiores të shtunën

30/11/17 @ 13:04


Nata e karrierës për Ben Simmons

ROOKIE: NBA

Nata e karrierës për Ben Simmons

30/11/17 @ 10:20


Yjet s’po ndriçojnë në Oklahoma

MAGIC - THUNDER: NBA

Yjet s’po ndriçojnë në Oklahoma

30/11/17 @ 09:53


Shpëtimtari Sterling, City vazhdon fitoret!

CITY - SOUTHAMPTON: Premier League

Shpëtimtari Sterling, City vazhdon fitoret!

29/11/17 @ 22:59


Wazza me hat-trick, Evertoni ‘shkel’ West Hamin

EVERTON - WEST HAM: Premier League

Wazza me hat-trick, Evertoni ‘shkel’ West Hamin

29/11/17 @ 22:54


Liverpooli del fitues ndaj Stoke Cityt

STOKE - LIVERPOOL: Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Liverpooli del fitues ndaj Stoke Cityt

29/11/17 @ 22:53


Goli i parë për Chelsean dhe tre pikë

CHELSEA-SWANSEA: Premier League

Goli i parë për Chelsean dhe tre pikë

29/11/17 @ 22:31


Të paprekshëm në Emirates

ARSENAL-H'SFIELD: Premier League

Të paprekshëm në Emirates

29/11/17 @ 22:23


Rahoveci transferon Gazmend Sinanin

TRANSFER: FBK Superliga/Merkato

Rahoveci transferon Gazmend Sinanin

29/11/17 @ 18:22


Kelmendi vulos fitoren

BESËLIDHJA-SKËNDERBEU: FSHF Kategoria Superiore

Kelmendi vulos fitoren

29/11/17 @ 15:55


Terminet e xhiros  XI në Superligë

XHIRO XI: FBK Superliga

Terminet e xhiros XI në Superligë

29/11/17 @ 15:13


Futbollistët e Drenicës ndërprejnë bojkotin

SKENDERAJ : FFK Superliga

Futbollistët e Drenicës ndërprejnë bojkotin

29/11/17 @ 14:34


Kumanova largohet nga BIBL

NË MES TË STINORIT: Balkan League

Kumanova largohet nga BIBL

29/11/17 @ 13:37


Sam Allardyce gjen punë të re në Premier League

KONFIRMOHET: Premier League

Sam Allardyce gjen punë të re në Premier League

29/11/17 @ 13:20