Arkiva: April–2019

Fitore në Londër, Ajaxi i afrohet finales

SEMIFINALS: TOTTENHAM - AJAX: Champions League

Fitore në Londër, Ajaxi i afrohet finales

30/04/19 @ 23:05


Tottenham vs. Ajax, 11-shet startuese

SEMFINALS: TOTTENHAM - AJAX: Champions League

Tottenham vs. Ajax, 11-shet startuese

30/04/19 @ 20:06


Moise Kean te rivali i përbetuar

MEDIA : Serie A

Moise Kean te rivali i përbetuar

30/04/19 @ 14:30


Dënimet nga dueli i fundit, 450 euro

NGA INFORMATORI: FBK Superliga

Dënimet nga dueli i fundit, 450 euro

30/04/19 @ 14:12


Koha për largim

GENNARO GATTUSO: Serie A/Merkato

Koha për largim

30/04/19 @ 12:59


Seria finale nis shpejt, ja formati

TERMINI I PARË I SERISË FINALE : FBK Superliga

Seria finale nis shpejt, ja formati

29/04/19 @ 23:51


Pas 12 vitesh i kthehen Premier Ligës

SHEFFIELD UNITED : Premier League

Pas 12 vitesh i kthehen Premier Ligës

29/04/19 @ 23:29


Atalanta në Ligë të Kampionëve?!

ATALANTA - UDINESE : Serie A

Atalanta në Ligë të Kampionëve?!

29/04/19 @ 23:09


Përmbysje për të kërcyer 3 pozita

FLAMURTARI - KEK : FFK Superliga

Përmbysje për të kërcyer 3 pozita

29/04/19 @ 18:19


Dënohet gjyqtari dhe mbajtësi i statistikave

NGA INFORMATORI: FBK Superliga

Dënohet gjyqtari dhe mbajtësi i statistikave

29/04/19 @ 15:57


Formacionet zyrtare: Flamurtari - KEK-u

11-SHET: FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Flamurtari - KEK-u

29/04/19 @ 15:32


900 euro gjobë Yllit

NGA INFORMATORI: FBK Superliga

900 euro gjobë Yllit

29/04/19 @ 14:08


VVD futbollisti i sezonit në Premier Ligë

MË I MIRI I PREMIER LIGËS 18/19: Premier League

VVD futbollisti i sezonit në Premier Ligë

29/04/19 @ 13:31


Duelet e tretë të serisë së finaleve

TE FEMRAT DHE MESHKUJT: Të tjera

Duelet e tretë të serisë së finaleve

29/04/19 @ 11:06


Kampioni del fitues nga dueli i parë

GAME 1: WARRIORS - ROCKETS: NBA

Kampioni del fitues nga dueli i parë

29/04/19 @ 09:59


Irving e Horford kujdesen për fitoren e parë

GAME 1: BUCKS - CELTICS: NBA

Irving e Horford kujdesen për fitoren e parë

29/04/19 @ 09:41


Historike, Rahoveci në finale!

GAME 3: RAHOVECI - YLLI: FBK Superliga

Historike, Rahoveci në finale!

28/04/19 @ 20:56


E teta rresht, për të ndjekur titullin

PRISHTINA - DRENICA : FFK Superliga

E teta rresht, për të ndjekur titullin

28/04/19 @ 20:30


Vetë 4 pikë dallimi në Mizahir Isma

PJESA E PARË: RAHOVECI - YLLI: FBK Superliga

Vetë 4 pikë dallimi në Mizahir Isma

28/04/19 @ 19:50


Prishtina eliminon kampionin, 3-0

GAME 3: BASHKIMI - PRISHTINA: FBK Superliga

Prishtina eliminon kampionin, 3-0

28/04/19 @ 19:17