Arkiva: September–2019

Rifati: Prizreni synon Play-offin dhe gjysmëfinalen e Kupës

PRIZRENI: FBK Superliga

Rifati: Prizreni synon Play-offin dhe gjysmëfinalen e Kupës

30/09/19 @ 19:03


Trepça synon që me Torcidën t’i kalojë më lehtë duelet

ILIR SELMANI: FBK Superliga

Trepça synon që me Torcidën t’i kalojë më lehtë duelet

30/09/19 @ 14:25


Milan rikthen në Evropë Luis Scolan

NË QYTETIN E MODËS: Euroleague/Merkato

Milan rikthen në Evropë Luis Scolan

30/09/19 @ 11:38


Biletat për Turqi-Shqipëri, dalin në shitje më 4 tetor

PËR DUELIN JETIK : EURO 2020/FSHF Kategoria Superiore

Biletat për Turqi-Shqipëri, dalin në shitje më 4 tetor

30/09/19 @ 11:25


Si debutuan përforcimet e Prishtinës në Superligë?

PRISHTINA: FBK Superliga

Si debutuan përforcimet e Prishtinës në Superligë?

29/09/19 @ 23:33


Si debutuan përforcimet e Rahovecit në Superligë?

RAHOVECI: FBK Superliga

Si debutuan përforcimet e Rahovecit në Superligë?

29/09/19 @ 23:18


Si debutuan përforcimet e Prizrenit?

PRIZRENI: FBK Superliga

Si debutuan përforcimet e Prizrenit?

29/09/19 @ 22:48


Si debutuan përforcimet e Pejës?

PEJA: FBK Superliga

Si debutuan përforcimet e Pejës?

29/09/19 @ 22:37


Hajrizi flet ekskluzivisht për lëndimin

EKSKLUZIVE: FBK Superliga

Hajrizi flet ekskluzivisht për lëndimin

29/09/19 @ 21:39


Visoka dorëhiqet nga Ulpiana

ULPIANA: FFK Liga e parë

Visoka dorëhiqet nga Ulpiana

29/09/19 @ 21:24


Rahoveci i hakmirret Prishtinës

RAHOVECI - PRISHTINA: FBK Superliga

Rahoveci i hakmirret Prishtinës

29/09/19 @ 21:06


Rahoveci vs, Prishtina, mbyllet pjesa e parë

RAHOVECI - PRISHTINA: FBK Superliga

Rahoveci vs, Prishtina, mbyllet pjesa e parë

29/09/19 @ 19:46


Lëndimi i Hajrizit, joserioz

PEJA: FBK Superliga

Lëndimi i Hajrizit, joserioz

29/09/19 @ 19:26


Rahoveci vs. Prishtina, pesëshet startuese

RAHOVECI - PRISHTINA: FBK Superliga

Rahoveci vs. Prishtina, pesëshet startuese

29/09/19 @ 18:58


Rikthimi i Pejës nis me fitore

PRIZRENI - PEJA: FBK Superliga

Rikthimi i Pejës nis me fitore

29/09/19 @ 18:53


Prizreni vs. Peja, mbyllet pjesa e parë

PRIZRENI - PEJA: FBK Superliga

Prizreni vs. Peja, mbyllet pjesa e parë

29/09/19 @ 17:47


Mposhtet nga Malisheva, Vëllaznimi i fundit në tabelë

VËLLAZNIMI - MALISHEVA: FFK Liga e parë

Mposhtet nga Malisheva, Vëllaznimi i fundit në tabelë

29/09/19 @ 17:17


Cuculi mjafton, derbi i Dritës

GJILANI - DRITA: FFK Superliga

Cuculi mjafton, derbi i Dritës

29/09/19 @ 17:03


Prizreni vs. Peja, pesëshet startuese

PRIZRENI - PEJA: FBK Superliga

Prizreni vs. Peja, pesëshet startuese

29/09/19 @ 16:56


E katërta me radhë për Prishtinën

VUSHTRRIA - PRISHTINA: FFK Superliga

E katërta me radhë për Prishtinën

29/09/19 @ 16:56