Arkiva

Posedim, dominim, por jo rezultat!

IZRAELI - SHQIPËRIA: Liga e Kombeve/Kombëtarja

Posedim, dominim, por jo rezultat!

14/10/18 @ 22:31


Penza mposhtë edhe Trepçën

TREPÇA (F) - PENZA (F): FBK Liga e Femrave

Penza mposhtë edhe Trepçën

14/10/18 @ 22:17


Sfera regjistron fitoren e parë

SFERA (F) - VUSHTRRIA (F): FBK Liga e Femrave

Sfera regjistron fitoren e parë

14/10/18 @ 21:55


Cole: Jemi të uritur dhe të gatshëm

PRIZRENI - YLLI: FBK Superliga

Cole: Jemi të uritur dhe të gatshëm

14/10/18 @ 21:14


Super Kastrioti, në 1/16 e EHF Challenge

EHF CHALLENGE CUP: FHK Superliga

Super Kastrioti, në 1/16 e EHF Challenge

14/10/18 @ 20:53


Ngushtë, por Rahoveci s’ndalet

TREPÇA - RAHOVECI : FBK Superliga

Ngushtë, por Rahoveci s’ndalet

14/10/18 @ 20:48


Ishujt Faroe - Kosova, notat e lojtarëve

PLAYER RATINGS: Liga e Kombeve/Përfaqësuesja

Ishujt Faroe - Kosova, notat e lojtarëve

14/10/18 @ 20:22


Rifati: Besova në fitore

PRIZRENI - YLLI: FBK Superliga

Rifati: Besova në fitore

14/10/18 @ 20:22


Eliminohet Prishtina

EHF CHALLENGE CUP: FHK Superliga

Eliminohet Prishtina

14/10/18 @ 20:16


Azerët s’lejojnë befasi

AZERBAJXHANI - MALTA : Liga e Kombeve

Azerët s’lejojnë befasi

14/10/18 @ 19:56


Barazim, që na sjell “me këmbë në tokë”

ISHUJT FAROE - KOSOVA: Liga e Kombeve/Përfaqësuesja

Barazim, që na sjell “me këmbë në tokë”

14/10/18 @ 19:54


Ngushtë në Mitrovicë në pjesë të parë

PJESA E PARË: TREPÇA-RAHOVECI: FBK Superliga

Ngushtë në Mitrovicë në pjesë të parë

14/10/18 @ 19:42


Izraeli-Shqipëria, 11-shet startuese

FORMACIONET STARTUESE : Kombëtarja

Izraeli-Shqipëria, 11-shet startuese

14/10/18 @ 19:21


Trepça-Rahoveci, 5-shet fillestare

FORMACIONET STARTUESE : FBK Superliga

Trepça-Rahoveci, 5-shet fillestare

14/10/18 @ 18:58


Super goli i Rashicës, për epërsi

SUPER GOLI : Përfaqësuesja

Super goli i Rashicës, për epërsi

14/10/18 @ 18:53


Cole senzacional, Prizreni befason Yllin

PRIZRENI - YLLI: FBK Superliga

Cole senzacional, Prizreni befason Yllin

14/10/18 @ 18:42


Përfundon pjesa e parë në “Sezai Surroi”

PRIZRENI - YLLI: FBK Superliga

Përfundon pjesa e parë në “Sezai Surroi”

14/10/18 @ 17:44


Mposhtet, por mbetet lider

TREPÇA - DUKAGJINI: FFK Liga e parë

Mposhtet, por mbetet lider

14/10/18 @ 17:27


Nuk merr kryesimin, bie në vendin e tretë

KIKA - VËLLAZNIMI: FFK Liga e parë

Nuk merr kryesimin, bie në vendin e tretë

14/10/18 @ 17:25


Prizreni vs. Ylli, pesëshet startuese

PRIZRENI - YLLI: FBK Superliga

Prizreni vs. Ylli, pesëshet startuese

14/10/18 @ 16:58