Arkiva

Edon Maxhuni shkëlqen ndaj Serbisë, Finlanda mposhtet

SHQIP NË BOTË: Eurobasket/Sportistë shqiptarë në botë

Edon Maxhuni shkëlqen ndaj Serbisë, Finlanda mposhtet

30/11/20 @ 21:10


Gjermania merr vendim për Löwin

E FUNDIT : EURO 2020/Liga e Kombeve/International

Gjermania merr vendim për Löwin

30/11/20 @ 17:49


Super Arbnor Ramadani, Llapi fiton në Skenderaj

DRENICA - LLAPI: FFK Superliga

Super Arbnor Ramadani, Llapi fiton në Skenderaj

30/11/20 @ 14:56


Baftiu e Daku për fitoren e radhës

BALLKANI - ARBËRIA: FFK Superliga

Baftiu e Daku për fitoren e radhës

30/11/20 @ 14:51


Gentjan Mezani jep dorëheqje

E FUNDIT : FFK Superliga/Merkato

Gentjan Mezani jep dorëheqje

30/11/20 @ 14:05


Drenica-Llapi, 11-shet startuese

FORMACIONET ZYRTARE: FFK Superliga

Drenica-Llapi, 11-shet startuese

30/11/20 @ 12:52


Ballkani-Arbëria, 11-shet startuese

FORMACIONET ZYRTARE: FFK Superliga

Ballkani-Arbëria, 11-shet startuese

30/11/20 @ 12:45


KB Peja mban Kuvendin, Gashi kryetar

MEDIA : FBK Superliga

KB Peja mban Kuvendin, Gashi kryetar

30/11/20 @ 08:35


Sulmi ndaj referëve në Viti, ka të arrestuar

PAS NDESHJES: FFK Liga e parë

Sulmi ndaj referëve në Viti, ka të arrestuar

29/11/20 @ 23:01


Ulpiana bindshëm ndaj Kikës, bën distancë në krye

ULPIANA 4-0 KIKA: FFK Liga e parë

Ulpiana bindshëm ndaj Kikës, bën distancë në krye

29/11/20 @ 18:30


Zekaj 35 pikë, Istogu fiton në Prishtinë dhe ngritet në renditje

MATCH REPORT: MH PRISHTINA - ISTOGU : FBK Liga e Parë

Zekaj 35 pikë, Istogu fiton në Prishtinë dhe ngritet në renditje

29/11/20 @ 18:00


Pas 6 humbjesh radhazi, Egzon Gashi kthen Vëllaznimin te fitorja

VËLLAZNIMI 1-0 VUSHTRRIA: FFK Liga e parë

Pas 6 humbjesh radhazi, Egzon Gashi kthen Vëllaznimin te fitorja

29/11/20 @ 17:38


A&N përmbys Malishevën, me Visokën radhiten fitoret për prizrenasit

MALISHEVA - A&N : FFK Liga e parë

A&N përmbys Malishevën, me Visokën radhiten fitoret për prizrenasit

29/11/20 @ 17:16


Me Baliqin fitoret vazhdojnë, Trepça përmbys Lirinë

TREPÇA 3-2 LIRIA: FFK Liga e parë

Me Baliqin fitoret vazhdojnë, Trepça përmbys Lirinë

29/11/20 @ 17:02


Karakteri dhe dëshira e zjarrtë, sollën fitoren

PAS NDESHJES: FFK Superliga

Karakteri dhe dëshira e zjarrtë, sollën fitoren

29/11/20 @ 16:39


Mezani s’flet pas ndeshjes

PAS NDESHJES: FFK Superliga

Mezani s’flet pas ndeshjes

29/11/20 @ 16:33


Drita përmbys Gjilanin në minutën e fundit, ngjyros qytetin kaltër

GJILANI 2-3 DRITA: FFK Superliga

Drita përmbys Gjilanin në minutën e fundit, ngjyros qytetin kaltër

29/11/20 @ 15:29


Feronikeli del nga zona e rrezikshme me fitore

FERONIKELI 2-0 TREPÇA'89: FFK Superliga

Feronikeli del nga zona e rrezikshme me fitore

29/11/20 @ 14:53


Drita fiton, ndjek kryesuesin në hap

MATCH REPORT: DRITA - PRSHTINA E RE : FBK Liga e Parë

Drita fiton, ndjek kryesuesin në hap

29/11/20 @ 13:19


Vushtrria trimfon në Prizren, përmirëson bilansin

MATCH REPORT: MEGASPORTS-VUSHTRRIA: FBK Liga e Parë

Vushtrria trimfon në Prizren, përmirëson bilansin

29/11/20 @ 13:10