Arkiva

Karton i kuq e dy penallti, fitores i gëzohet Skënderbeu

SKËNDERBEU - PARTIZANI: FSHF Kategoria Superiore

Karton i kuq e dy penallti, fitores i gëzohet Skënderbeu

21/01/20 @ 19:21


Vllaznia fiton, Hygor me gërshërë për tre pikë

VLLAZNIA 2-0 FLAMURTARI: FSHF Kategoria Superiore

Vllaznia fiton, Hygor me gërshërë për tre pikë

21/01/20 @ 16:32


Boston deklason Lakersat

CELTICS - LAKERS: NBA

Boston deklason Lakersat

21/01/20 @ 10:45


Transferi dhe reagimi i Manajt, pasi që e kërkoi Barcelona!

REY MANAJ TE BARCELONA : La Liga/Sportistë shqiptarë në botë/Merkato

Transferi dhe reagimi i Manajt, pasi që e kërkoi Barcelona!

21/01/20 @ 00:10


Rekord shikuesish në Karagaç këtë stinor

SHIKUESHMËRIA: FBK Superliga

Rekord shikuesish në Karagaç këtë stinor

20/01/20 @ 23:12


Tanzaniani që shënoi gol në Champions, zyrtarisht në PremierLigë

MBWANA SAMATTA: Premier League/Merkato

Tanzaniani që shënoi gol në Champions, zyrtarisht në PremierLigë

20/01/20 @ 22:52


Skender Shengyli rikthehet te Liria

TRAJNERI I TRETË KËTË STINOR: FFK Liga e parë/Merkato

Skender Shengyli rikthehet te Liria

20/01/20 @ 21:38


Pejës, fitorja ndaj Prishtinës i kushtoi 500€

PAS NDESHJES : FBK Superliga

Pejës, fitorja ndaj Prishtinës i kushtoi 500€

20/01/20 @ 21:26


Spektakli në Rahovec, përcaktohet orari i ndeshjeve

FINAL 8: FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Femrave

Spektakli në Rahovec, përcaktohet orari i ndeshjeve

20/01/20 @ 18:56


Ekipet prishtinase dominojnë listën e Krasniqit për U19

KOSOVA U19: Përfaqësuesja

Ekipet prishtinase dominojnë listën e Krasniqit për U19

20/01/20 @ 18:38


Humbja e radhës për Kosovën U17

AEGEAN CUP 2020 : Përfaqësuesja

Humbja e radhës për Kosovën U17

20/01/20 @ 16:29


Rikthehet në Premier Ligë

NABIL BENTALEB: Premier League/Bundesliga/Merkato

Rikthehet në Premier Ligë

20/01/20 @ 16:16


Napoli zyrtarizon Amir Rrahmanin

NAPOLI : Serie A/Sportistë shqiptarë në botë/Merkato

Napoli zyrtarizon Amir Rrahmanin

20/01/20 @ 16:03


TOP 5-shja e javës në Superligë (21)

TEAM OF THE WEEK: FBK Superliga

TOP 5-shja e javës në Superligë (21)

20/01/20 @ 13:44


Celina kërkohet nga ekipi i Premier Ligës

BERSANT CELINA: Premier League/Merkato

Celina kërkohet nga ekipi i Premier Ligës

20/01/20 @ 11:50


Messi ia sjell fitoren e parë Setienit

BARCELONA 1-0 GRANADA: La Liga

Messi ia sjell fitoren e parë Setienit

19/01/20 @ 23:24


Cristiano Ronaldo, për lidershipin 4 pikësh

JUVENTUS 2-1 PARMA : Serie A

Cristiano Ronaldo, për lidershipin 4 pikësh

19/01/20 @ 23:15


Prizreni me lehtësi e mposht Feronikelin

PRIZRENI - FERONIKELI: FBK Superliga

Prizreni me lehtësi e mposht Feronikelin

19/01/20 @ 20:44


Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Prizreni - Feronikeli

PJESA E PARË: PRIZRENI - FERONIKELI: FBK Superliga

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Prizreni - Feronikeli

19/01/20 @ 19:41


VanDijk e Salah fundosin Unitedin në Anfield

LIVERPOOL 2-0 MANCHESTER UNITED : Premier League

VanDijk e Salah fundosin Unitedin në Anfield

19/01/20 @ 19:22