Arkiva: April–2018

Për të rinuar mesfushën e kampionit

EMRE CAN : Premier League/Serie A/Merkato

Për të rinuar mesfushën e kampionit

30/04/18 @ 16:39


Roma ‘siguroi’ Taliscën?!

ANDERSON TALISCA : Serie A/International/Merkato

Roma ‘siguroi’ Taliscën?!

30/04/18 @ 16:05


Betisi synon kthimin e lojtarit nga Reali

DANI CEBALLOS : La Liga/Merkato

Betisi synon kthimin e lojtarit nga Reali

30/04/18 @ 15:50


Rasti i fundit edhe për Yllin

DUELI I FUNDIT, OSE VAZHDIMI I SERISË: FBK Superliga

Rasti i fundit edhe për Yllin

30/04/18 @ 15:40


Të mërkurën, lufto ose fund i stinorit për Rahovecin

DUELI I TRETË I SERISË: FBK Superliga

Të mërkurën, lufto ose fund i stinorit për Rahovecin

30/04/18 @ 15:27


Barça gjen zëvendësim për Iniestën?!

MEDIA TALK : La Liga/Merkato

Barça gjen zëvendësim për Iniestën?!

30/04/18 @ 15:17


Teuta merr epërsinë e serisë

FINALET, NDESHJA 1: TIRANA - TEUTA: International

Teuta merr epërsinë e serisë

29/04/18 @ 23:58


7he Champ10ns - Barcelona

DOMINIMI I DEKADËS: La Liga

7he Champ10ns - Barcelona

29/04/18 @ 23:09


2-0 në seri, një hap larg finales

SEMIFINALS GAME 2: BAS - RAH: FBK Superliga

2-0 në seri, një hap larg finales

29/04/18 @ 21:06


Kalaja fiton në Pejë, i afrohet Superligës

PLAY OUT: GAME 1: FBK Superliga/FBK Liga e Parë

Kalaja fiton në Pejë, i afrohet Superligës

29/04/18 @ 20:50


20 minuta lojë, Bashkimi në epërsi

PLAY OFF: BASHKIMI - RAHOVECI: FBK Superliga

20 minuta lojë, Bashkimi në epërsi

29/04/18 @ 20:07


Galatasaray fiton derbin dhe ruan kreun

TURQI: International

Galatasaray fiton derbin dhe ruan kreun

29/04/18 @ 19:59


Ballkani mposht Dukagjinin dhe ruan kreun

DUKAGJINI - BALLKANI: FFK Liga e parë

Ballkani mposht Dukagjinin dhe ruan kreun

29/04/18 @ 19:35


Me përmbysje ruan kreun

DRITA - FERONIKELI: FFK Superliga

Me përmbysje ruan kreun

29/04/18 @ 18:10


Flamurtari me pikë të rëndësishme nga Mitrovica

TREPÇA '89 - FLAMURTARI: FFK Superliga

Flamurtari me pikë të rëndësishme nga Mitrovica

29/04/18 @ 18:08


Pa gola në derbin e Dukagjinit

VËLLAZNIMI - BESA: FFK Superliga

Pa gola në derbin e Dukagjinit

29/04/18 @ 18:04


Prishtina mposht Llapin, vazhdon ndjekjen e kreut

PRISHTINA - LLAPI: FFK Superliga

Prishtina mposht Llapin, vazhdon ndjekjen e kreut

29/04/18 @ 18:02


Lewis Hamilton fiton garën e Azerbejxhanit

AZERBAIJAN GP: Formula 1

Lewis Hamilton fiton garën e Azerbejxhanit

29/04/18 @ 15:58


Prishtina vs. Llapi, formacionet startuese

PRISHTINA - LLAPI: FFK Superliga

Prishtina vs. Llapi, formacionet startuese

29/04/18 @ 15:42


Në “Sezai Surroi” për përballjen e dytë

PLAY OFF: SEMIFINALS: FBK Superliga

Në “Sezai Surroi” për përballjen e dytë

29/04/18 @ 09:59