Arkiva: July–2019

Rahoveci zyrtarizon asistuesin më të mirë vendor të Superligës

LEONARD MEKAJ : FBK Superliga/Merkato

Rahoveci zyrtarizon asistuesin më të mirë vendor të Superligës

31/07/19 @ 08:17


Shkëndija barazon dhe eliminohet

DUDELANGE - SHKËNDIJA: Europa League/International

Shkëndija barazon dhe eliminohet

30/07/19 @ 20:00


S’ka përmbysje, Nikli eliminohet nga Slovan Bratislava

FERONIKELI - SLOVAN BRATISLAVA: FFK Superliga/Europa League

S’ka përmbysje, Nikli eliminohet nga Slovan Bratislava

30/07/19 @ 19:51


Bamforth në Buduçnost

SCOTT BAMFORTH: Përfaqësuesja/International/Merkato

Bamforth në Buduçnost

30/07/19 @ 18:02


Feronikeli vs. Slovan Bratislava, 11-shet zyrtare

FERONIKELI - SLOVAN BRATISLAVA: FFK Superliga/Europa League

Feronikeli vs. Slovan Bratislava, 11-shet zyrtare

30/07/19 @ 16:40


Llapi transferon golashënuesin më të mirë të Vushtrrisë

ZYRTARE: FFK Superliga/Merkato

Llapi transferon golashënuesin më të mirë të Vushtrrisë

30/07/19 @ 11:52


Milano godet me Sergion

SERGIO RODRIGUEZ : Euroleague/Merkato

Milano godet me Sergion

30/07/19 @ 11:51


Njihuni me përforcimin e ri të Rahovecit

JURE GUNJINA : FBK Superliga/Balkan League/International/Merkato

Njihuni me përforcimin e ri të Rahovecit

30/07/19 @ 11:07


Kozak: Mos të harrojmë se kemi epërsinë

JAN KOZAK : Europa League

Kozak: Mos të harrojmë se kemi epërsinë

29/07/19 @ 12:25


Mbrojtësi i Llapit kalon te Ballkani

BALLKANI : FFK Superliga/Merkato

Mbrojtësi i Llapit kalon te Ballkani

29/07/19 @ 10:57


Vetëm dje, dy përforcime shtesë te Ballkani

PREZANTIMET E RADHËS NË SUHAREKË: FFK Superliga/Merkato

Vetëm dje, dy përforcime shtesë te Ballkani

29/07/19 @ 08:41


Lilaj e nis me gol te ekipi i ri

KORÇARI SABIEN LILAJ: Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Lilaj e nis me gol te ekipi i ri

29/07/19 @ 08:27


Takimi i fundit për Dzekon, fut Icardin në pazar

MEDIA TALK : Serie A/Merkato

Takimi i fundit për Dzekon, fut Icardin në pazar

29/07/19 @ 08:13


Dortmund, Arsenal e Everton - në garë për Malcomin

MEDIA TALK : La Liga/Merkato

Dortmund, Arsenal e Everton - në garë për Malcomin

29/07/19 @ 08:04


Mbrojtës i ri te Milan

LEO DUARTE : Serie A/International/Merkato

Mbrojtës i ri te Milan

29/07/19 @ 07:50


Istogu zhvishet nga OJQ, drejt SHA-së

NISEN PROCEDURAT: FFK Liga e parë

Istogu zhvishet nga OJQ, drejt SHA-së

26/07/19 @ 16:15


Kampionati Botëror i Klubeve, caktohen datat

DHJETOR I ZJARRTË PËR LIVERPOOLIN: Champions League/International

Kampionati Botëror i Klubeve, caktohen datat

26/07/19 @ 15:54


Gustavo Ayon i bashkohet debutuesve

QENDRA MEKSIKANE : Euroleague/Merkato

Gustavo Ayon i bashkohet debutuesve

26/07/19 @ 15:41


Lojtari i Memphisit e Charlottit  te Milano

SHELVIN MACK : NBA/Euroleague/Merkato

Lojtari i Memphisit e Charlottit te Milano

26/07/19 @ 15:35