Arkiva: October–2016

Shaqiri lëndohet, Stoke fiton

STOKE-SWANSEA: Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Shaqiri lëndohet, Stoke fiton

31/10/16 @ 22:59


Low vazhdon me Gjermaninë

DEUTSCH : Russia 2018/Bundesliga/International/Merkato

Low vazhdon me Gjermaninë

31/10/16 @ 15:55


Dy përforcime te Bashkimi para duelit me Trepçën

BASHKIMI ME PËRFORCIME SHTESË: FBK Superliga/Balkan League/Merkato

Dy përforcime te Bashkimi para duelit me Trepçën

31/10/16 @ 14:59


Derbi i xhiros në Prizren, Bashkimi-Trepça

PARA DERBIT : FBK Superliga

Derbi i xhiros në Prizren, Bashkimi-Trepça

31/10/16 @ 14:43


Një ekip do të shënojë fitoren e parë

PARA XHIROS V : FBK Superliga

Një ekip do të shënojë fitoren e parë

31/10/16 @ 14:21


Statistikat kryesore të Superligës pas ciklit të parë

STATISTIKAT KRYESORE : FFK Superliga

Statistikat kryesore të Superligës pas ciklit të parë

31/10/16 @ 13:05


Mou kthen Schweinin

OLD TRAFFORD: Premier League

Mou kthen Schweinin

31/10/16 @ 12:52


Berisha në top formë, hat-trick dhe asist

BESART BERISHA: International/Sportistë shqiptarë në botë

Berisha në top formë, hat-trick dhe asist

31/10/16 @ 11:40


Kevin Durant i afrohet Michael Jordanit

AFËR REKORDIT: NBA

Kevin Durant i afrohet Michael Jordanit

31/10/16 @ 10:29


San Antonio nuk ndalet, 4-0

HEAT vs SPURS: NBA

San Antonio nuk ndalet, 4-0

31/10/16 @ 09:28


Përsëri triple-double nga Westbrook

THUNDER vs LAKERS: NBA

Përsëri triple-double nga Westbrook

31/10/16 @ 08:00


Borea rreshton fitoren e tretë

LIGA E PARË: FBK Liga e Parë

Borea rreshton fitoren e tretë

31/10/16 @ 00:07


Liridon Krasniqi fiton Kupën në Malajzi

LIRIDON KRASNIQI: Përfaqësuesja/International

Liridon Krasniqi fiton Kupën në Malajzi

30/10/16 @ 23:54


Quagliarella vendos, Samp mposht Interin

SAMPDORIA-INTER: Serie A

Quagliarella vendos, Samp mposht Interin

30/10/16 @ 22:36


Dramë në Suharekë, Bashkimi fiton pas vazhdimeve

YLLI - BASHKIMI: FBK Superliga

Dramë në Suharekë, Bashkimi fiton pas vazhdimeve

30/10/16 @ 22:06


Një cikël pa fitore

TREPÇA: FFK Superliga

Një cikël pa fitore

30/10/16 @ 21:59


Lojë e barabartë në pjesën e parë në Suharekë

Pjesa e parë: YLLI - BASHKIMI: FBK Superliga

Lojë e barabartë në pjesën e parë në Suharekë

30/10/16 @ 21:36


Triumfon Hamilton, hapet gara për titull

MEXICO GP: Formula 1

Triumfon Hamilton, hapet gara për titull

30/10/16 @ 21:05


Pikët e Berishës s’mjaftojnë për fitore

DARDAN BERISHA: Përfaqësuesja/Sportistë shqiptarë në botë

Pikët e Berishës s’mjaftojnë për fitore

30/10/16 @ 21:03


Munishi: Dhamë 120%, ndoshta nuk e merituam humbjen

PAS NDESHJES: FFK Superliga

Munishi: Dhamë 120%, ndoshta nuk e merituam humbjen

30/10/16 @ 19:53