Arkiva: September–2017

De Biasi sjell fitoren e parë të sezonit te Alavesi

LEVANTE - ALAVES: La Liga

De Biasi sjell fitoren e parë të sezonit te Alavesi

30/09/17 @ 20:37


De Bruyne ndëshkon ish-skuadrën, City lider

CHELSEA - CITY: Premier League

De Bruyne ndëshkon ish-skuadrën, City lider

30/09/17 @ 20:30


Ardit Gashi i jep 3 pikë Ramiz Sadikut

RAMIZ SADIKU - DUKAGJINI: FFK Liga e parë

Ardit Gashi i jep 3 pikë Ramiz Sadikut

30/09/17 @ 18:27


KEK-u fiton dhe rrit diferencën në krye

KEK-u - FERIZAJ: FFK Liga e parë

KEK-u fiton dhe rrit diferencën në krye

30/09/17 @ 18:18


Shaqiri asiston, Stoke fiton

STOKE - SOUTHAMPTON: Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Shaqiri asiston, Stoke fiton

30/09/17 @ 17:59


6x4, United nuk ndalet

MANCHESTER UNITED - CRYSTAL PALACE: Premier League

6x4, United nuk ndalet

30/09/17 @ 17:56


Pas 7 xhirosh, vetëm një skuadër mbetet e pamposhtur

GJILANI I ARBNOR MORINËS: FFK Superliga

Pas 7 xhirosh, vetëm një skuadër mbetet e pamposhtur

30/09/17 @ 16:14


Cikalleshi shënon në fitoren e skuadrës

SOKOL CIKALLESHI: International/Sportistë shqiptarë në botë

Cikalleshi shënon në fitoren e skuadrës

30/09/17 @ 15:59


I pandalshmi Harry Kane, Tottenhami ngjitet

HUDDERSFIELD - SPURS: Premier League

I pandalshmi Harry Kane, Tottenhami ngjitet

30/09/17 @ 15:19


4 ndeshje nga Liga e Parë luhen sot

XHIRO VIII: FFK Liga e parë

4 ndeshje nga Liga e Parë luhen sot

30/09/17 @ 13:20


Lewis Hamilton niset i pari në garën e Malajzisë

MALAYSIA GP: Formula 1

Lewis Hamilton niset i pari në garën e Malajzisë

30/09/17 @ 12:56


Nga Anglia në Portugali, 5 për fundjavë!

5 PËR FUNDJAVË!: Premier League/Bundesliga/Serie A/La Liga/International/Analiza

Nga Anglia në Portugali, 5 për fundjavë!

30/09/17 @ 12:06


Referët e ndeshjeve të xhiros VIII

NDARËSIT E DREJTËSISË: FFK Liga e parë

Referët e ndeshjeve të xhiros VIII

30/09/17 @ 10:49


Gjyqtarët e dueleve të xhiros VIII

REFERËT KRYESOR: FFK Superliga

Gjyqtarët e dueleve të xhiros VIII

30/09/17 @ 10:37


Trajneri kampion, te ish-kampioni

ZEKIRIJA RAMADANI: FFK Superliga/Merkato

Trajneri kampion, te ish-kampioni

29/09/17 @ 20:07


Erjon Kastrati fiton superkupën Sllovene

SUPERKUPA: International/Sportistë shqiptarë në botë

Erjon Kastrati fiton superkupën Sllovene

29/09/17 @ 17:29


Bashkimi sonte kompletohet në stërvitje

NË PRIZREN: FBK Superliga/Balkan League

Bashkimi sonte kompletohet në stërvitje

29/09/17 @ 16:14


Ditët e fundit me Bunjakin selektor

PROGRAMI I KOSOVËS: Russia 2018/Përfaqësuesja

Ditët e fundit me Bunjakin selektor

29/09/17 @ 15:40


KD suspendon Hotin

DISIPLINORJA: FFK Superliga

KD suspendon Hotin

29/09/17 @ 15:13


Sonte fillon Superliga U18

STINORI I RI : FBK Superliga

Sonte fillon Superliga U18

29/09/17 @ 12:31