Arkiva: June–2019

Kevin Duranti kalon në New York!

KD: NBA

Kevin Duranti kalon në New York!

30/06/19 @ 23:33


Nesër zyrtarizohet?!

MATTHIJS DE LIGT : Serie A/International/Merkato

Nesër zyrtarizohet?!

30/06/19 @ 19:38


Verstappen me kalim kontravers, triumfon në Austri

AUSTRIAN GP : Formula 1

Verstappen me kalim kontravers, triumfon në Austri

30/06/19 @ 19:08


Melli drejt NBA-së

BASKETBOLLISTI ITALIAN: NBA/Euroleague/Merkato

Melli drejt NBA-së

30/06/19 @ 18:55


Rifati mbetet në fole

PRIZRENI / COACH: FBK Superliga

Rifati mbetet në fole

30/06/19 @ 16:08


Liria rikthen Alsid Tafilin

MESFUSHORI ME PËRVOJË: FFK Liga e parë/FSHF Kategoria Superiore/Merkato

Liria rikthen Alsid Tafilin

30/06/19 @ 15:22


Malokut, Gashit dhe Sahitit, KA ua zbut dënimet

PAS ANKESËS : FFK Superliga/FFK Liga e parë

Malokut, Gashit dhe Sahitit, KA ua zbut dënimet

30/06/19 @ 12:29


Prej NBA te Barcelona!

NIKOLA MIROTIC: NBA/Euroleague/Merkato

Prej NBA te Barcelona!

30/06/19 @ 12:12


Kosova U19 në Liutani, U17 në Itali

HENDBOLL - VAJZAT : FHK Superliga

Kosova U19 në Liutani, U17 në Itali

30/06/19 @ 12:07


Shotani rikthehet te vendi

VUSHTRRIA: FFK Superliga/Merkato

Shotani rikthehet te vendi

30/06/19 @ 11:52


Max Kruse te Feneri, për rrogë të majme

VENDOSI PËR STAMBOLL : Bundesliga/International/Merkato

Max Kruse te Feneri, për rrogë të majme

30/06/19 @ 11:39


Kosova shënon histori në 3x3 me fitore ndaj Andorrës

3x3 EUROPE : Përfaqësuesja

Kosova shënon histori në 3x3 me fitore ndaj Andorrës

30/06/19 @ 10:32


Sllovenia mposht lehtë dhe thellë Kosovën

3x3 EUROPE : Përfaqësuesja

Sllovenia mposht lehtë dhe thellë Kosovën

30/06/19 @ 09:42


Ekipet e Kosovës, fitueset e vetme të raundit preliminar të Ligës së Kampionëve

MË TË MIRËT E MË TË DOBTËVE : FFK Superliga/Champions League

Ekipet e Kosovës, fitueset e vetme të raundit preliminar të Ligës së Kampionëve

29/06/19 @ 00:27


Nikli tregon fuqinë me 10 lojtarë, tash përballë The New Saints

FERONIKELI - SANTA COLOMA: FFK Superliga/Champions League

Nikli tregon fuqinë me 10 lojtarë, tash përballë The New Saints

28/06/19 @ 22:47


Liria i beson Samuel Nikajt për rikthim

LIRIA: FFK Liga e parë

Liria i beson Samuel Nikajt për rikthim

28/06/19 @ 21:22


Formacionet zyrtare: Feronikeli - Santa Coloma

11-SHET: FFK Superliga/Champions League

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Santa Coloma

28/06/19 @ 20:26


S’ka Europa League për Milanin

ZYRTARE: Europa League/Serie A

S’ka Europa League për Milanin

28/06/19 @ 12:22


Caktohen 18 skuadrat që do të garojnë në Euroleague

EUROLEAGUE 2019/20: Euroleague

Caktohen 18 skuadrat që do të garojnë në Euroleague

28/06/19 @ 10:47