Arkiva: December–2018

Prizreni s’ndalet, merr lojtarin e rivalit lokal

PËRFORCIMI I RADHËS : FBK Superliga/Balkan League/Merkato

Prizreni s’ndalet, merr lojtarin e rivalit lokal

31/12/18 @ 10:42


TOP 50-shja e vitit 2018

INTERNATIONAL ALB FOOTBALL: Kombëtarja/Përfaqësuesja/International/Sportistë shqiptarë në botë

TOP 50-shja e vitit 2018

30/12/18 @ 21:15


“Dancing Pogba” nën Solskjaerin

NDIKIMI : Premier League

“Dancing Pogba” nën Solskjaerin

30/12/18 @ 19:45


12 gola për Unitedin e Solskjaerit

MANCHESTER UNITED - BOURNEMOUTH: Premier League

12 gola për Unitedin e Solskjaerit

30/12/18 @ 19:28


Test para super-derbit të Vitit të Ri

SOUTHAMPTON - MANCHESTER CITY : Premier League

Test para super-derbit të Vitit të Ri

30/12/18 @ 19:01


Kante mjafton për të ngritur distancën

CRYSTAL PALACE - CHELSEA: Premier League

Kante mjafton për të ngritur distancën

30/12/18 @ 16:13


Trajneri më i mirë i stinorit vjeshtor 18/19

COACH OF TEAM OF THE HALFSEASON 18/19 : FFK Superliga

Trajneri më i mirë i stinorit vjeshtor 18/19

30/12/18 @ 12:11


TOP 5 e gjysmëstinorit në Superligë 18/19

TOP5 OF THE HALFSEASON 18/19 : FBK Superliga

TOP 5 e gjysmëstinorit në Superligë 18/19

30/12/18 @ 11:51


Erë kampioni në Anfield

LIVERPOOL - ARSENAL: Premier League

Erë kampioni në Anfield

29/12/18 @ 21:30


Ballkani përforcohet me dy transferime

BALLKANI: FFK Superliga/Merkato

Ballkani përforcohet me dy transferime

29/12/18 @ 18:30


Asistimi i Celinës për pikë të Swanseas

CHANPIONSHIP: Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Asistimi i Celinës për pikë të Swanseas

29/12/18 @ 18:10


Balde sjell fitoren e radhës

EMPOLI - INTER : Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Balde sjell fitoren e radhës

29/12/18 @ 16:57


Prizreni përforcohet me të riun Arifaj

NË PRIZREN: FBK Superliga/Merkato

Prizreni përforcohet me të riun Arifaj

29/12/18 @ 16:33


Shënon Atdhe Nuhiu

WBA - SHEFFIELD WEDNESDAY: Premier League

Shënon Atdhe Nuhiu

29/12/18 @ 16:23


Gerrard fiton derbin dhe arrin Celticun

OLD FIRM DERBY: International/Sportistë shqiptarë në botë

Gerrard fiton derbin dhe arrin Celticun

29/12/18 @ 16:06


Juventusi shpëton me VAR

JUVENTUS - SAMPDORIA: Serie A

Juventusi shpëton me VAR

29/12/18 @ 14:36


Edhe një rekord nga Luka Doncic

TALENTI SLLOVEN: NBA

Edhe një rekord nga Luka Doncic

29/12/18 @ 11:13


11-shja e pjesës vjeshtore (sulmuesi më i mirë)

TEAM OF THE HALFSEASON 18/19 : FFK Superliga

11-shja e pjesës vjeshtore (sulmuesi më i mirë)

29/12/18 @ 11:00


Clippers fiton derbin e LA

LAKERS - CLIPPERS: NBA

Clippers fiton derbin e LA

29/12/18 @ 10:47


Fenerbahçe rrëmben fitoren nga duart e Realit

FENEBAHCE - REAL MADRID: Euroleague

Fenerbahçe rrëmben fitoren nga duart e Realit

28/12/18 @ 20:39