Fantasy TopSporti
Tabelat dhe Rezultatet

Tabela aktuale

# EKIPI LOJ FIT HUM POE+ POE- AVR PIK
Drita 18 17 1 1616 1293 323 35
Istogu 18 15 3 1620 1179 441 33
AS Prishtina 18 14 4 1520 1400 120 32
Marigona Hill Prishtina 18 11 7 1519 1347 172 29
New Basket 18 11 7 1443 1447 -4 29
Vushtrria 18 8 10 1204 1211 -7 25
Prishtina e Re 18 4 14 1332 1444 -112 22
KB Feronikeli 18 4 14 1352 1720 -368 22
Megasports 18 4 14 1246 1458 -212 22
Lipjani 18 2 16 1330 1683 -353 20
Play-Off
Play-Out
Rënie nga liga