Tabelat dhe Rezultatet

Stinori 2020-2021


Top asistuesit

Lojtari EKIPI Asistime

1

Nazmi GRIPSHI Ballkani 12

2

Armend THAQI Ballkani 10

3

Besnik KRASNIQI Drita 9

4

Festim ALIDEMA Llapi 8

5

Endrit KRASNIQI Prishtina 7

6

Ilir MUSTAFA Malisheva 6

7

Almir AJZERAJ Drita 5

8

Kastriot SELMANI Drita 5

9

Elton CALE Gjilani 5

10

Bleart TOLAJ Malisheva 5

11

Christian MBA Trepça ‘89 5

12

Erdin DUSHI Trepça ‘89 5

13

Albion RRAHMANI Ballkani 4

14

Marclei SANTOS Dukagjini 4

15

Edon SADRIU Ferizaj 4

16

Drilon HAZROLLAJ Malisheva 4

17

Kreshnik BAHTIRI Malisheva 4

18

Meriton KORENICA Ballkani 3

19

Qëndrim ZYBA Ballkani 3

20

Shkëlzen LUSHTAKU Drenica 3

21

Almir KRYEZIU Drita 3

22

Blend BAFTIU Drita 3

23

Muharrem JASHARI Drita 3

24

Altin MERLAKU Dukagjini 3

25

Oto JOHN Dukagjini 3

26

Vladyslav KHOMUTOV Dukagjini 3

27

Albin KRASNIQI Ferizaj 3

28

Albert DABIQAJ Gjilani 3

29

Baton ZABËRGJA Gjilani 3

30

Përparim ISLAMI Gjilani 3

31

Bianor NETO Llapi 3

32

Francesco RIVERA Llapi 3

33

Ronald SOBOWALE Malisheva 3

34

Leotrim KRYEZIU Prishtina 3

35

Bleon SEKIRAQA Trepça ‘89 3

36

Lulzim PECI Trepça ‘89 3

37

Rilind NIMANI Trepça ‘89 3

38

Samir SAHITI Trepça ‘89 3

39

Albin BERISHA Ballkani 2

40

Arbër POTOKU Ballkani 2

41

Bajram JASHANICA Ballkani 2

42

Ermal KRASNIQI Ballkani 2

43

Ardit TAHIRI Drita 2

44

Ilir BLAKÇORI Drita 2

45

Marko SIMONOVSKI Drita 2

46

Ahmed JANUZI Dukagjini 2

47

Dior ZABËRGJA Dukagjini 2

48

Faton NEZIRI Dukagjini 2

49

Iljasa ZULFIU Dukagjini 2

50

Mevlan ZEKA Gjilani 2