Fantasy TopSporti
Tabelat dhe Rezultatet

Tabela aktuale

# EKIPI LOJ FIT HUM POE+ POE- AVR PIK
Prishtina F 12 12 0 1190 586 604 24
Penza F 12 10 2 1164 633 531 22
Bashkimi F 12 8 4 1120 648 472 20
Trepça F 12 3 9 769 909 -140 15
Vëllaznimi F 12 3 9 721 975 -254 15
Kastrioti F 12 0 12 281 1494 -1213 12
Play-Off
Rënie nga liga