Fantasy TopSporti

ANDIN RASHICA / FBK Superliga

Armët e Prishtinës që sollën fitoren

Armët e Prishtinës që sollën fitoren

23 January, 2022 @22:21

Për Prishtinën pas fitores ndaj Bashkimit dhe përmirësimit të bilansit në 9-8 pas 17 ndeshjeve të Superligës ka folur ndihmës-trajneri…

↓  Shfaq tekstin  ↓

BRANIMIR PAVIC / FBK Superliga

Pavic thekson problemet që çuan te humbja

Foto: ssshot/ yt

Pavic thekson problemet që çuan te humbja

23 January, 2022 @22:05

Bashkimi është pa fitore në vitin 2022, ndërsa këtë të sontmen trajneri kroat i ekipit Branimir Pavic e ka arsyetuar…

↓  Shfaq tekstin  ↓

VIDEO HIGHLIGHTS / FBK Superliga

Highlights: Bashkimi - Prishtina

Highlights: Bashkimi - Prishtina

23 January, 2022 @20:52

Prishtina e mposhti Bashkimin me rezultat 62-81. Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.