Tabelat dhe Rezultatet

LIRIA-FERONIKELI

3 gola për 3 pikë nga Feronikeli në Prizren

Festa e Feronikelit pas golit sot/ BOROZANI/ A. P.

12 March, 2017 @15:06

Skuadra e Feronikelit ka shënuar fitore të rëndësishme si mysafire duke e mposhtur Lirinë në Prizren me rezultat 1-3. Mysafirët…

Lexo më shumë  →

KANDIDATËT PËR TRAJNERIN E VITIT 2015

Guardiola, Enrique dhe Sampaoli

Champions League/International/Copa America 2015

Guardiola, Enrique dhe Sampaoli

30/11/15 @ 14:49

TOP

Notat e finales

Copa America 2015

Notat e finales

05/07/15 @ 02:24

MEJORES

Më të mirët e turneut

Copa America 2015

Më të mirët e turneut

05/07/15 @ 02:12

PARA SHEKULLIT

99 vjet pritje

Copa America 2015

99 vjet pritje

05/07/15 @ 02:02

MOMENTI

Selfie më i dhimbshëm!

Copa America 2015

Selfie më i dhimbshëm!

05/07/15 @ 01:52

FINALJA LATINOAMERIKANE

Kili kampion!

Copa America 2015

Kili kampion!

05/07/15 @ 00:18

VENDI I TRETË

Peru, i treti

Copa America 2015

Peru, i treti

04/07/15 @ 03:08

MEDIA

5 arsye pse Argjentina mund të fitojë titullin

Copa America 2015/Analiza

5 arsye pse Argjentina mund të fitojë titullin

02/07/15 @ 01:36

MEDIA

5 arsye pse Kili mund të fitojë titullin

Copa America 2015/Analiza

5 arsye pse Kili mund të fitojë titullin

02/07/15 @ 01:30

MESSI

S’më duhen golat

International/Copa America 2015

S’më duhen golat

01/07/15 @ 09:00

ARGJENTINA

Tango para finales

Copa America 2015

Tango para finales

01/07/15 @ 05:59

LEGJENDA ITALIANE

Maldini për Messin

Serie A/La Liga/Copa America 2015

Maldini për Messin

30/06/15 @ 20:49

KILI

Një hap pranë historisë

Copa America 2015

Një hap pranë historisë

30/06/15 @ 08:27

DREJT GJYSMËFINALES

Paraguaji eliminon Brazilin favorit

Copa America 2015

Paraguaji eliminon Brazilin favorit

28/06/15 @ 01:38

MESSI

Vështirë të shënosh për Argjentinën

Copa America 2015

Vështirë të shënosh për Argjentinën

27/06/15 @ 22:08

TRANSFERI

Jackson tregon klubin e ri

La Liga/International/Copa America 2015/Transfere

Jackson tregon klubin e ri

27/06/15 @ 22:07

GUAUCHOSËT

Me penallti, në gjysmëfinale

Copa America 2015

Me penallti, në gjysmëfinale

27/06/15 @ 10:03

VIDEO

Të papublikuarat e Messit, 14 vite më parë

La Liga/International/Copa America 2015

Të papublikuarat e Messit, 14 vite më parë

26/06/15 @ 22:07

VIDEO

Aguero shkruan mesazhe me top!

Premier League/International/Copa America 2015

Aguero shkruan mesazhe me top!

26/06/15 @ 21:57

BETEJA E YJEVE

Koha për shkëlqim, ose në shtëpi

Copa America 2015

Koha për shkëlqim, ose në shtëpi

26/06/15 @ 15:31

NË GJYSMËFINALE

Guerrero, hat-trick për gjysmëfinale

Copa America 2015

Guerrero, hat-trick për gjysmëfinale

26/06/15 @ 08:20

KILIANI

Jara suspendohet nga Copa America

Copa America 2015

Jara suspendohet nga Copa America

25/06/15 @ 20:58

SANTIAGO

Vendasit arrijnë gjysmëfinalen

Copa America 2015

Vendasit arrijnë gjysmëfinalen

25/06/15 @ 07:53

MARCA

Martinez në Madrid, konfirmohet

La Liga/Copa America 2015/Transfere

Martinez në Madrid, konfirmohet

24/06/15 @ 12:21

FALCAO

Më i dobëti

International/Copa America 2015

Më i dobëti

23/06/15 @ 14:24

DA SILVA

Brazili mbetet i rrezikshëm

Copa America 2015

Brazili mbetet i rrezikshëm

23/06/15 @ 09:56

BEST TEAM

11-shja më e mirë e grupeve

Copa America 2015

11-shja më e mirë e grupeve

23/06/15 @ 09:23

OFERTA

Liverpool drejt sulmuesit brazilian

Premier League/International/Copa America 2015/Transfere

Liverpool drejt sulmuesit brazilian

23/06/15 @ 06:16

FEDERATA

Brazili s’ankohet për Neymarin

Copa America 2015

Brazili s’ankohet për Neymarin

22/06/15 @ 10:22

TOP 8

Përballjet çerekfinale

Copa America 2015

Përballjet çerekfinale

22/06/15 @ 08:22

KAREOKA

Thiago Silva në skenë, për çerekfinale

Copa America 2015

Thiago Silva në skenë, për çerekfinale

22/06/15 @ 06:24

GRUPI C

Barazim shpresëdhënës

Copa America 2015

Barazim shpresëdhënës

21/06/15 @ 22:56

ARGJENTINA

Jobindshëm, por e para

Copa America 2015

Jobindshëm, por e para

21/06/15 @ 09:37

BRAZILI

Fund, për Neymarin

Copa America 2015

Fund, për Neymarin

20/06/15 @ 10:15

KILI

Favoriti shkelë

Copa America 2015

Favoriti shkelë

20/06/15 @ 10:09

BEFASIA

Ekuadori eliminon Meksikën

Copa America 2015

Ekuadori eliminon Meksikën

20/06/15 @ 01:50

MESSI

Gjithçka për Argjentinën

International/Copa America 2015

Gjithçka për Argjentinën

19/06/15 @ 18:29

GRUPI C

Pizzaro vendos, Peru paqartëson grupin

Copa America 2015

Pizzaro vendos, Peru paqartëson grupin

19/06/15 @ 06:06

GRUPI C

Kolumbia ia sjell Brazilit humbjen e parë

Copa America 2015

Kolumbia ia sjell Brazilit humbjen e parë

18/06/15 @ 06:38

GRUPI B

Argjentina fiton derbin

Copa America 2015

Argjentina fiton derbin

17/06/15 @ 10:08