Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSFERI

Jackson tregon klubin e ri

REUTERS/Arkiv

Jackson tregon klubin e ri


27 June, 2015 @22:07

Jackson Martinez, sulmuesi kolumbian i Portos, që përflitej për një kalim të mundshëm te Milani, ka bërë të ditur se do të jetë lojtari i ri i Atletico Madridit. 

“Gjithçka është e kryer. Po shkoj tash në pushime edhe pastaj kthehem në Spanjë për t’iu bashkuar ekipit tim të ri, Atletico Madrid,” ka thënë Martinez pas eliminimit të Kolumbisë sot në Copa America 2015


 
Të gjitha lajmet nga La Liga