Fantasy TopSporti
Tabelat dhe Rezultatet

GRUPI A

Java 1
Drenasi
Java 1
Trepça

25.09.2020 (15:00)

Java 1
Istogu
Java 1
Liria

26.09.2020 (15:00)

Java 1
Vushtrria
1 : 0
Java 1
A&N

27.09.2020 (15:00)

Java 1
Vëllaznimi
Java 1
Dukagjini

27.09.2020 (15:00)

Java 1
Malisheva
1 : 2
Java 1
Onix

27.09.2020 (15:00)


GRUPI B

Java 1
Ramiz Sadiku
Java 1
Kika

26.09.2020 (15:00)

Java 1
Ulpiana
2 : 0
Java 1
Vitia

27.09.2020 (15:00)

Java 1
Ferizaj
Java 1
KEK-u

27.09.2020 (15:00)

Java 1
Dardana
Java 1
2 Korriku

27.09.2020 (15:00)

Java 1
Vllaznia
1 : 1
Java 1
Flamurtari

27.09.2020 (15:00)

Lajmet e xhiros


GRUPI A

Java 2
Liria
Java 2
Onix

30.09.2020 (15:00)

Java 2
Istogu
0 : 0
Java 2
Vushtrria

30.09.2020 (15:00)

Java 2
A&N
Java 2
Vëllaznimi

30.09.2020 (15:00)

Java 2
Dukagjini
2 : 2
Java 2
Drenasi

30.09.2020 (15:00)

Java 2
Trepça
Java 2
Malisheva

01.10.2020 (15:00)


GRUPI B

Java 2
KEK-u
Java 2
Ulpiana

30.09.2020 (15:00)

Java 2
2 Korriku
1 : 0
Java 2
Ferizaj

30.09.2020 (15:00)

Java 2
Flamurtari
2 : 0
Java 2
Vitia

30.09.2020 (15:00)

Java 2
Vllaznia
0 : 2
Java 2
Ramiz Sadiku

30.09.2020 (15:00)

Java 2
Kika
1 : 2
Java 2
Dardana

01.10.2020 (15:00)

Lajmet e xhiros


GRUPI A

Java 3
Vëllaznimi
0 : 0
Java 3
Istogu

04.10.2020 (15:00)

Java 3
Vushtrria
0 : 2
Java 3
Liria

04.10.2020 (15:00)

Java 3
Onix
2 : 1
Java 3
Trepça

04.10.2020 (15:00)

Java 3
Drenasi
4 : 1
Java 3
A&N

05.10.2020 (15:00)

Java 3
Malisheva
5 : 2
Java 3
Dukagjini

05.10.2020 (15:00)


GRUPI B

Java 3
Ulpiana
0 : 0
Java 3
2 Korriku

03.10.2020 (15:00)

Java 3
Ramiz Sadiku
0 : 0
Java 3
Flamurtari

03.10.2020 (15:00)

Java 3
Ferizaj
2 : 3
Java 3
Kika

04.10.2020 (15:00)

Java 3
Vitia
1 : 0
Java 3
KEK-u

04.10.2020 (15:00)

Java 3
Dardana
0 : 0
Java 3
Vllaznia

05.10.2020 (15:00)

Lajmet e xhiros


GRUPI A

Java 4
Istogu
2 : 0
Java 4
Drenasi

10.10.2020 (15:00)

Java 4
Liria
2 : 0
Java 4
Trepça

11.10.2020 (15:00)

Java 4
Vushtrria
1 : 1
Java 4
Vëllaznimi

11.10.2020 (15:00)

Java 4
A&N
1 : 0
Java 4
Malisheva

11.10.2020 (15:00)

Java 4
Dukagjini
2 : 0
Java 4
Onix

11.10.2020 (15:00)


GRUPI B

Java 4
Ramiz Sadiku
1 : 1
Java 4
Dardana

10.10.2020 (15:00)

Java 4
2 Korriku
0 : 0
Java 4
Vitia

10.10.2020 (15:00)

Java 4
Flamurtari
5 : 0
Java 4
KEK-u

11.10.2020 (15:00)

Java 4
Vllaznia
1 : 2
Java 4
Ferizaj

11.10.2020 (15:00)

Java 4
Kika
1 : 2
Java 4
Ulpiana

11.10.2020 (15:00)

Lajmet e xhiros


GRUPI A

Java 5
Vëllaznimi
Java 5
Liria

17.10.2020 (14:00)

Java 5
Trepça
3 : 2
Java 5
Dukagjini

17.10.2020 (14:00)

Java 5
Onix
1 : 0
Java 5
A&N

17.10.2020 (14:00)

Java 5
Drenasi
1 : 0
Java 5
Vushtrria

17.10.2020 (14:00)

Java 5
Malisheva
3 : 1
Java 5
Istogu

17.10.2020 (14:00)


GRUPI B

Java 5
Ulpiana
Java 5
Vllaznia

17.10.2020 (14:00)

Java 5
KEK-u
3 : 2
Java 5
2 Korriku

18.10.2020 (14:00)

Java 5
Ferizaj
1 : 1
Java 5
Ramiz Sadiku

18.10.2020 (14:00)

Java 5
Dardana
0 : 0
Java 5
Flamurtari

18.10.2020 (14:00)

Java 5
Vitia
1 : 0
Java 5
Kika

18.10.2020 (14:00)

Lajmet e xhiros


GRUPI A

Java 6
Liria
1 : 1
Java 6
Dukagjini

21.10.2020 (14:00)

Java 6
Vëllaznimi
1 : 0
Java 6
Drenasi

21.10.2020 (14:00)

Java 6
Vushtrria
1 : 1
Java 6
Malisheva

21.10.2020 (14:00)

Java 6
Istogu
2 : 0
Java 6
Onix

21.10.2020 (14:00)

Java 6
A&N
4 : 0
Java 6
Trepça

21.10.2020 (14:00)


GRUPI B

Java 6
Ramiz Sadiku
2 : 1
Java 6
Ulpiana

21.10.2020 (14:00)

Java 6
Flamurtari
3 : 1
Java 6
2 Korriku

21.10.2020 (14:00)

Java 6
Dardana
1 : 2
Java 6
Ferizaj

21.10.2020 (14:00)

Java 6
Vllaznia
1 : 3
Java 6
Vitia

21.10.2020 (14:00)

Java 6
Kika
1 : 0
Java 6
KEK-u

21.10.2020 (14:00)

Lajmet e xhiros


GRUPI A

Java 7
Drenasi
Java 7
Liria

24.10.2020 (14:00)

Java 7
Malisheva
Java 7
Vëllaznimi

24.10.2020 (14:00)

Java 7
Trepça
1 : 1
Java 7
Istogu

25.10.2020 (14:00)

Java 7
Onix
2 : 1
Java 7
Vushtrria

25.10.2020 (14:00)

Java 7
Dukagjini
1 : 0
Java 7
A&N

25.10.2020 (14:00)


GRUPI B

Java 7
KEK-u
0 : 0
Java 7
Vllaznia

24.10.2020 (14:00)

Java 7
2 Korriku
2 : 0
Java 7
Kika

24.10.2020 (14:00)

Java 7
Vitia
1 : 0
Java 7
Ramiz Sadiku

25.10.2020 (14:00)

Java 7
Ferizaj
1 : 1
Java 7
Flamurtari

25.10.2020 (14:00)

Java 7
Ulpiana
1 : 1
Java 7
Dardana

26.10.2020 (14:00)

Lajmet e xhiros


GRUPI A

Java 8
Istogu
Java 8
Dukagjini

31.10.2020 (13:30)

Java 8
Drenasi
Java 8
Malisheva

31.10.2020 (13:30)

Java 8
Liria
Java 8
A&N

01.11.2020 (13:30)

Java 8
Vëllaznimi
Java 8
Onix

01.11.2020 (13:30)

Java 8
Vushtrria
1 : 0
Java 8
Trepça

01.11.2020 (13:30)


GRUPI B

Java 8
Ramiz Sadiku
1 : 0
Java 8
KEK-u

31.11.2020 (13:30)

Java 8
Ferizaj
0 : 0
Java 8
Ulpiana

01.11.2020 (13:30)

Java 8
Flamurtari
Java 8
Kika

01.11.2020 (13:30)

Java 8
Dardana
0 : 0
Java 8
Vitia

01.11.2020 (13:30)

Java 8
Vllaznia
2 : 0
Java 8
2 Korriku

01.11.2020 (13:30)

Lajmet e xhiros


GRUPI A

Java 9
Trepça
2 : 1
Java 9
Vëllaznimi

11.11.2020 (13:30)

Java 9
Dukagjini
3 : 0
Java 9
Vushtrria

11.11.2020 (13:30)

Java 9
Malisheva
Java 9
Liria

11.11.2020 (13:30)

Java 9
Onix
2 : 1
Java 9
Drenasi

11.11.2020 (13:30)

Java 9
A&N
2 : 3
Java 9
Istogu

11.11.2020 (13:30)


GRUPI B

Java 9
2 Korriku
3 : 1
Java 9
Ramiz Sadiku

12.11.2020 (13:30)

Java 9
Vitia
1 : 1
Java 9
Ferizaj

12.11.2020 (13:30)

Java 9
Kika
3 : 1
Java 9
Vllaznia

12.11.2020 (13:30)

Java 9
KEK-u
0 : 1
Java 9
Dardana

12.11.2020 (13:30)

Java 9
Ulpiana
0 : 0
Java 9
Flamurtari

12.11.2020 (13:30)

Lajmet e xhiros


GRUPI A

Java 10
Dukagjini
Java 10
Vëllaznimi

14.11.2020 (13:00)

Java 10
Trepça
Java 10
Drenasi

14.11.2020 (13:00)

Java 10
Liria
Java 10
Istogu

15.11.2020 (13:00)

Java 10
Onix
1 : 1
Java 10
Malisheva

15.11.2020 (13:00)

Java 10
A&N
Java 10
Vushtrria

15.11.2020 (13:00)


GRUPI B

Java 10
Kika
1 : 3
Java 10
Ramiz Sadiku

15.11.2020 (13:00)

Java 10
KEK-u
2 : 0
Java 10
Ferizaj

15.11.2020 (13:00)

Java 10
2 Korriku
0 : 1
Java 10
Dardana

15.11.2020 (13:00)

Java 10
Vitia
0 : 0
Java 10
Ulpiana

15.11.2020 (13:00)

Java 10
Flamurtari
1 : 1
Java 10
Vllaznia

15.11.2020 (13:00)

Lajmet e xhiros


GRUPI A

Java 11
Malisheva
Java 11
Trepça

22.11.2020 (13:00)

Java 11
Vëllaznimi
Java 11
A&N

22.11.2020 (13:00)

Java 11
Vushtrria
0 : 1
Java 11
Istogu

22.11.2020 (13:00)

Java 11
Onix
0 : 0
Java 11
Liria

22.11.2020 (13:00)

Java 11
Drenasi
2 : 2
Java 11
Dukagjini

22.11.2020 (13:00)


GRUPI B

Java 11
Vitia
1 : 1
Java 11
Flamurtari

21.11.2020 (13:00)

Java 11
Ramiz Sadiku
0 : 1
Java 11
Vllaznia

21.11.2020 (13:00)

Java 11
Ulpiana
Java 11
KEK-u

22.11.2020 (13:00)

Java 11
Ferizaj
2 : 0
Java 11
2 Korriku

22.11.2020 (13:00)

Java 11
Dardana
Java 11
Kika

22.11.2020 (13:00)

Lajmet e xhiros


GRUPI A

Java 12
Dukagjini
1 : 0
Java 12
Malisheva

25.11.2020 (13:00)

Java 12
Istogu
2 : 1
Java 12
Vëllaznimi

25.11.2020 (13:00)

Java 12
Liria
1 : 1
Java 12
Vushtrria

25.11.2020 (13:00)

Java 12
Trepça
3 : 2
Java 12
Onix

25.11.2020 (13:00)

Java 12
A&N
3 : 1
Java 12
Drenasi

25.11.2020 (13:00)


GRUPI B

Java 12
KEK-u
1 : 2
Java 12
Vitia

25.11.2020 (13:00)

Java 12
2 Korriku
1 : 0
Java 12
Ulpiana

25.11.2020 (13:00)

Java 12
Flamurtari
2 : 0
Java 12
Ramiz Sadiku

25.11.2020 (13:00)

Java 12
Vllaznia
1 : 0
Java 12
Dardana

25.11.2020 (13:00)

Java 12
Kika
2 : 2
Java 12
Ferizaj

25.11.2020 (13:00)

Lajmet e xhiros


GRUPI A

Java 13
Drenasi
0 : 0
Java 13
Istogu

28.11.2020 (13:00)

Java 13
Vëllaznimi
Java 13
Vushtrria

29.11.2020 (13:00)

Java 13
Trepça
Java 13
Liria

29.11.2020 (13:00)

Java 13
Onix
0 : 0
Java 13
Dukagjini

29.11.2020 (13:00)

Java 13
Malisheva
Java 13
A&N

29.11.2020 (13:00)


GRUPI B

Java 13
KEK-u
0 : 0
Java 13
Flamurtari

28.11.2020 (13:00)

Java 13
Ulpiana
Java 13
Kika

29.11.2020 (13:00)

Java 13
Ferizaj
3 : 0
Java 13
Vllaznia

29.11.2020 (13:00)

Java 13
Dardana
0 : 0
Java 13
Ramiz Sadiku

29.11.2020 (13:00)

Java 13
Vitia
Java 13
2 Korriku

29.11.2020 (13:00)

Lajmet e xhiros


GRUPI A

Java 14
A&N
Java 14
Onix

05.12.2020 (13:00)

Java 14
Dukagjini
Java 14
Trepça

05.12.2020 (13:00)

Java 14
Istogu
Java 14
Malisheva

05.12.2020 (13:00)

Java 14
Vushtrria
1 : 1
Java 14
Drenasi

05.12.2020 (13:00)

Java 14
Liria
Java 14
Vëllaznimi

06.12.2020 (13:00)


GRUPI B

Java 14
2 Korriku
1 : 2
Java 14
KEK-u

05.12.2020 (13:00)

Java 14
Ramiz Sadiku
1 : 1
Java 14
Ferizaj

05.12.2020 (13:00)

Java 14
Flamurtari
Java 14
Dardana

06.12.2020 (13:00)

Java 14
Vllaznia
2 : 1
Java 14
Ulpiana

06.12.2020 (13:00)

Java 14
Kika
0 : 2
Java 14
Vitia

06.12.2020 (13:00)

Lajmet e xhiros


GRUPI A

Java 15
Malisheva
Java 15
Vushtrria

20.02.2021 (13:00)

Java 15
Dukagjini
Java 15
Liria

20.02.2021 (13:00)

Java 15
Drenasi
Java 15
Vëllaznimi

21.02.2021 (13:00)

Java 15
Trepça
Java 15
A&N

21.02.2021 (13:00)

Java 15
Onix
Java 15
Istogu

21.02.2021 (13:00)


GRUPIB

Java 15
KEK-u
Java 15
Kika

20.02.2021 (13:00)

Java 15
2 Korriku
Java 15
Flamurtari

20.02.2021 (13:00)

Java 15
Ferizaj
Java 15
Dardana

21.02.2021 (13:00)

Java 15
Ulpiana
Java 15
Ramiz Sadiku

21.02.2021 (13:00)

Java 15
Vitia
Java 15
Vllaznia

21.02.2021 (13:00)

Lajmet e xhiros


GRUPI A

Java 16
Liria
Java 16
Drenasi

27.02.2021 (13:00)

Java 16
Istogu
Java 16
Trepça

27.02.2021 (13:00)

Java 16
Vëllaznimi
Java 16
Malisheva

28.02.2021 (13:00)

Java 16
Vushtrria
Java 16
Onix

28.02.2021 (13:00)

Java 16
A&N
Java 16
Dukagjini

28.02.2021 (13:00)


GRUPI B

Java 16
Ramiz Sadiku
Java 16
Vitia

27.02.2021 (13:00)

Java 16
Flamurtari
Java 16
Ferizaj

28.02.2021 (13:00)

Java 16
Dardana
Java 16
Ulpiana

28.02.2021 (13:00)

Java 16
Vllaznia
Java 16
KEK-u

28.02.2021 (13:00)

Java 16
Kika
Java 16
2 Korriku

28.02.2021 (13:00)

Lajmet e xhiros


GRUPI A

Java 17
Trepça
Java 17
Vushtrria

06.03.2021 (13:00)

Java 17
A&N
Java 17
Liria

06.03.2021 (13:00)

Java 17
Dukagjini
Java 17
Istogu

06.03.2021 (13:00)

Java 17
Malisheva
Java 17
Drenasi

06.03.2021 (13:00)

Java 17
Onix
1 : 1
Java 17
Vëllaznimi

07.03.2021 (13:00)


GRUPI B

Java 17
KEK-u
Java 17
Ramiz Sadiku

06.03.2021 (13:00)

Java 17
2 Korriku
Java 17
Vllaznia

06.03.2021 (13:00)

Java 17
Vitia
Java 17
Dardana

06.03.2021 (13:00)

Java 17
Kika
0 : 0
Java 17
Flamurtari

07.03.2021 (13:00)

Java 17
Ulpiana
0 : 0
Java 17
Ferizaj

07.03.2021 (13:00)

Lajmet e xhiros


GRUPI A

Java 18
Vëllaznimi
Java 18
Trepça

10.03.2021 (13:00)

Java 18
Istogu
Java 18
A&N

10.03.2021 (13:00)

Java 18
Drenasi
Java 18
Onix

10.03.2021 (13:00)

Java 18
Vushtrria
Java 18
Dukagjini

11.03.2021 (13:00)

Java 18
Liria
Java 18
Malisheva

11.03.2021 (13:00)


GRUPI B

Java 18
Ramiz Sadiku
Java 18
2 Korriku

10.03.2021 (13:00)

Java 18
Flamurtari
Java 18
Ulpiana

10.03.2021 (13:00)

Java 18
Dardana
Java 18
KEK-u

10.03.2021 (13:00)

Java 18
Vllaznia
Java 18
Kika

10.03.2021 (13:00)

Java 18
Ferizaj
Java 18
Vitia

11.03.2021 (13:00)

Lajmet e xhiros


GRUPI A

Java 19
Malisheva
Java 19
Liria

14.03.2021 (13:00)

Java 19
Dukagjini
Java 19
Vëllaznimi

14.03.2021 (13:00)

Java 19
A&N
Java 19
Drenasi

14.03.2021 (13:00)

Java 19
Istogu
Java 19
Trepça

14.03.2021 (13:00)

Java 19
Onix
Java 19
Vushtrria

14.03.2021 (13:00)


GRUPI B

Java 19
2 Korriku
Java 19
Vllaznia

13.03.2021 (13:00)

Java 19
Vitia
Java 19
Ramiz Sadiku

14.03.2021 (13:00)

Java 19
Flamurtari
Java 19
Kika

14.03.2021 (13:00)

Java 19
Ferizaj
Java 19
KEK-u

14.03.2021 (13:00)

Java 19
Ulpiana
Java 19
Dardana

15.03.2021 (13:00)

Lajmet e xhiros


GRUPI A

Java 20
Liria
Java 20
Vushtrria

20.03.2021 (13:00)

Java 20
Drenasi
Java 20
Onix

20.03.2021 (13:00)

Java 20
Trepça
5 : 3
Java 20
A&N

21.03.2021 (13:00)

Java 20
Vëllaznimi
Java 20
Istogu

21.03.2021 (13:00)

Java 20
Malisheva
Java 20
Dukagjini

21.03.2021 (13:00)


GRUPI B

Java 20
Ramiz Sadiku
Java 20
Flamurtari

19.03.2021 (13:00)

Java 20
Dardana
Java 20
KEK-u

21.03.2021 (13:00)

Java 20
Vllaznia
Java 20
Ferizaj

21.03.2021 (13:00)

Java 20
Kika
Java 20
2 Korriku

21.03.2021 (13:00)

Java 20
Ulpiana
3 : 2
Java 20
Vitia

28.03.2021 (13:00)

Lajmet e xhiros


Detaje tjera

Ora dhe data e saktë e secilës ndeshje bëhet e ditur 2-3 ditë para lojës nga Federata e Futbollit të Kosovës.


GRUPI A

Java 21
Dukagjini
Java 21
Liria

02.04.2021 (15:00)

Java 21
Istogu
Java 21
Malisheva

03.04.2021 (15:00)

Java 21
A&N
Java 21
Vëllaznimi

03.04.2021 (15:00)

Java 21
Onix
Java 21
Trepça

04.04.2021 (15:00)

Java 21
Vushtrria
1 : 1
Java 21
Drenasi

04.04.2021 (15:00)


GRUPI B

Java 21
KEK-u
0 : 0
Java 21
Vllaznia

03.04.2021 (15:00)

Java 21
2 Korriku
2 : 1
Java 21
Ramiz Sadiku

03.04.2021 (15:00)

Java 21
Flamurtari
Java 21
Ulpiana

03.04.2021 (15:00)

Java 21
Ferizaj
Java 21
Kika

04.04.2021 (15:00)

Java 21
Vitia
4 : 0
Java 21
Dardana

05.04.2021 (15:00)

Lajmet e xhiros


Detaje tjera

Ora dhe data e saktë e secilës ndeshje bëhet e ditur 2-3 ditë para lojës nga Federata e Futbollit të Kosovës.


GRUPI A

Java 22
Dukagjini
Java 22
Istogu

10.04.2021 (15:00)

Java 22
Liria
0 : 0
Java 22
Drenasi

11.04.2021 (15:00)

Java 22
Trepça
Java 22
Vushtrria

11.04.2021 (15:00)

Java 22
Vëllaznimi
Java 22
Onix

11.04.2021 (15:00)

Java 22
Malisheva
Java 22
A&N

11.04.2021 (15:00)


GRUPI B

Java 22
Ramiz Sadiku
Java 22
Ferizaj

09.04.2021 (15:00)

Java 22
Ulpiana
Java 22
2 Korriku

10.04.2021 (15:00)

Java 22
Kika
Java 22
KEK-u

10.04.2021 (15:00)

Java 22
Dardana
4 : 2
Java 22
Vllaznia

11.04.2021 (15:00)

Java 22
Vitia
Java 22
Flamurtari

11.04.2021 (15:00)

Lajmet e xhiros


Detaje tjera

Ora dhe data e saktë e secilës ndeshje bëhet e ditur 2-3 ditë para lojës nga Federata e Futbollit të Kosovës.


GRUPI A

Java 23
Istogu
Java 23
Liria

17.04.2021 (15:00)

Java 23
Drenasi
Java 23
Trepça

17.04.2021 (15:00)

Java 23
A&N
Java 23
Dukagjini

18.04.2021 (15:00)

Java 23
Onix
Java 23
Malisheva

18.04.2021 (15:00)

Java 23
Vushtrria
Java 23
Vëllaznimi

18.04.2021 (15:00) Rezultat zyrtar


GRUPI B

Java 23
Flamurtari
Java 23
Dardana

17.04.2021 (15:00)

Java 23
2 Korriku
Java 23
Vitia

17.04.2021 (15:00)

Java 23
KEK-u
Java 23
Ramiz Sadiku

17.04.2021 (15:00)

Java 23
Vllaznia
2 : 1
Java 23
Kika

18.04.2021 (15:00)

Java 23
Ferizaj
0 : 3
Java 23
Ulpiana

Rezultat zyrtar

Lajmet e xhiros


Detaje tjera

Ora dhe data e saktë e secilës ndeshje bëhet e ditur 2-3 ditë para lojës nga Federata e Futbollit të Kosovës.


GRUPI A

Java 24
Liria
Java 24
Trepça

24.04.2021 (15:00)

Java 24
Dukagjini
Java 24
Onix

24.04.2021 (15:00)

Java 24
Istogu
Java 24
A&N

24.04.2021 (15:00)

Java 24
Vëllaznimi
Java 24
Drenasi

25.04.2021 (15:00)

Java 24
Malisheva
Java 24
Vushtrria

25.04.2021 (15:00)


GRUPI B

Java 24
Flamurtari
Java 24
2 Korriku

24.04.2021 (15:00)

Java 24
Ulpiana
Java 24
KEK-u

24.04.2021 (15:00)

Java 24
Dardana
Java 24
Kika

24.04.2021 (15:00)

Java 24
Vitia
Java 24
Ferizaj

25.04.2021 (15:00)

Java 24
Ramiz Sadiku
Java 24
Vllaznia

26.04.2021 (15:00)

Lajmet e xhiros


Detaje tjera

Ora dhe data e saktë e secilës ndeshje bëhet e ditur 2-3 ditë para lojës nga Federata e Futbollit të Kosovës.


GRUPI A

Java 25
A&N
Java 25
Liria

01.05.2021 (15:00)

Java 25
Onix
Java 25
Istogu

01.05.2021 (15:00)

Java 25
Vushtrria
Java 25
Dukagjini

01.05.2021 (15:00)

Java 25
Drenasi
Java 25
Malisheva

01.05.2021 (15:00)

Java 25
Trepça
Java 25
Vëllaznimi

01.05.2021 (15:00)


GRUPI B

Java 25
2 Korriku
Java 25
Dardana

01.05.2021 (15:00)

Java 25
Ferizaj
Java 25
Flamurtari

01.05.2021 (15:00)

Java 25
KEK-u
Java 25
Vitia

01.05.2021 (15:00)

Java 25
Vllaznia
Java 25
Ulpiana

01.05.2021 (15:00)

Java 25
Kika
Java 25
Ramiz Sadiku

01.05.2021 (15:00)

Lajmet e xhiros


Detaje tjera

Ora dhe data e saktë e secilës ndeshje bëhet e ditur 2-3 ditë para lojës nga Federata e Futbollit të Kosovës.


GRUPI A

Java 26
Liria
Java 26
Vëllaznimi

08.05.2021 (15:00) (Rezultat zyrtar)

Java 26
Malisheva
Java 26
Trepça

08.05.2021 (15:00)

Java 26
Dukagjini
Java 26
Drenasi

08.05.2021 (15:00)

Java 26
Istogu
Java 26
Vushtrria

08.05.2021 (15:00)

Java 26
A&N
Java 26
Onix

08.05.2021 (15:00)


GRUPI B

Java 26
Dardana
4 : 1
Java 26
Ramiz Sadiku

08.05.2021 (15:00)

Java 26
Ulpiana
Java 26
Kika

08.05.2021 (15:00)

Java 26
Vitia
2 : 3
Java 26
Vllaznia

08.05.2021 (15:00)

Java 26
Flamurtari
Java 26
KEK-u

08.05.2021 (15:00)

Java 26
2 Korriku
Java 26
Ferizaj

08.05.2021 (15:00)

Lajmet e xhiros


Detaje tjera

Ora dhe data e saktë e secilës ndeshje bëhet e ditur 2-3 ditë para lojës nga Federata e Futbollit të Kosovës.


GRUPI A

Java 27
Onix
Java 27
Liria

15.05.2021 (15:00)

Java 27
Vushtrria
Java 27
A&N

15.05.2021 (15:00)

Java 27
Drenasi
Java 27
Istogu

15.05.2021 (15:00)

Java 27
Trepça
Java 27
Dukagjini

15.05.2021 (15:00)

Java 27
Vëllaznimi
Java 27
Malisheva

15.05.2021 (15:00)


GRUPI B

Java 27
Ferizaj
Java 27
Dardana

15.05.2021 (15:00)

Java 27
KEK-u
Java 27
2 Korriku

15.05.2021 (15:00)

Java 27
Vllaznia
1 : 5
Java 27
Flamurtari

15.05.2021 (15:00)

Java 27
Kika
3 : 2
Java 27
Vitia

15.05.2021 (15:00)

Java 27
Ramiz Sadiku
Java 27
Ulpiana

15.05.2021 (15:00)

Lajmet e xhiros


Detaje tjera

Ora dhe data e saktë e secilës ndeshje bëhet e ditur 2-3 ditë para lojës nga Federata e Futbollit të Kosovës.