Tabelat dhe Rezultatet

Tabelat dhe Rezultatet

Stinori


GRUPI A


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GOL+ GOL- DIF PIK
Portugalia 3 2 1 0 6 3 3 7
Serbia 3 2 1 0 7 5 2 7
Luksemburgu 2 1 0 1 2 3 -1 3
Azerbajxhani 2 0 0 2 1 3 -2 0
Irlanda 2 0 0 2 2 4 -2 0

GRUPI B


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GOL+ GOL- DIF PIK
Spanja 3 2 1 0 6 3 3 7
Suedia 2 2 0 0 4 0 4 6
Greqia 2 0 2 0 2 2 0 2
Gjeorgjia 3 0 1 2 2 4 -2 1
Kosova 2 0 0 2 1 6 -5 0

GRUPI C


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GOL+ GOL- DIF PIK
Italia 3 3 0 0 6 0 6 9
Zvicra 2 2 0 0 4 1 3 6
Irlanda Veriore 2 0 1 1 0 2 -2 1
Lituania 2 0 0 2 0 3 -3 0
Bullgaria 3 0 1 2 1 5 -4 1

GRUPI D


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GOL+ GOL- DIF PIK
Franca 3 2 1 0 4 1 3 7
Ukraina 3 0 3 0 3 3 0 3
Finlanda 2 0 2 0 3 3 0 2
Bosnja dhe Hercegovina 2 0 1 1 2 3 -1 1
Kazakistani 2 0 1 1 1 3 -2 1

GRUPI E


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GOL+ GOL- DIF PIK
Belgjika 3 2 1 0 12 2 10 7
Republika Çeke 3 1 1 1 7 4 3 4
Bjellorusia 2 1 0 1 4 10 -6 3
Uellsi 2 1 0 1 2 3 -1 3
Estonia 2 0 0 2 4 10 -6 0

GRUPI F


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GOL+ GOL- DIF PIK
Danimarka 3 3 0 0 14 0 14 9
Skocia 3 1 2 0 7 3 4 5
Izraeli 3 1 1 1 5 4 1 4
Austria 3 1 1 1 5 7 -2 4
Ishujt Faroe 3 0 1 2 2 8 -6 1
Moldavia 3 0 1 2 2 13 -11 1

GRUPI G


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GOL+ GOL- DIF PIK
Turqia 3 2 1 0 10 5 5 7
Holanda 3 2 0 1 11 4 7 6
Mali i Zi 3 2 0 1 6 3 3 6
Norvegjia 3 2 0 1 4 3 1 6
Letonia 3 0 1 2 4 7 -3 1
Gjibraltari 3 0 0 3 1 14 -13 0

GRUPI H


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GOL+ GOL- DIF PIK
Kroacia 3 2 0 1 4 1 3 6
Rusia 3 2 0 1 6 4 2 6
Sllovakia 3 1 2 0 4 3 1 5
Qipro 3 1 1 1 1 1 0 4
Sllovenia 3 1 0 2 2 3 -1 3
Malta 3 0 1 2 3 8 -5 1

GRUPI I


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GOL+ GOL- DIF PIK
Anglia 3 3 0 0 9 1 8 9
Hungaria 3 2 1 0 10 4 6 7
Shqipëria 3 2 0 1 3 2 1 6
Polonia 3 1 1 1 7 5 2 4
Andorra 3 0 0 3 1 8 -7 0
San Marino 3 0 0 3 0 10 -10 0

GRUPI J


# EKIPI LOJ FIT BAR HUM GOL+ GOL- DIF PIK
Armenia 3 3 0 0 6 2 4 9
Maqedonia Veriore 3 2 0 1 9 4 5 6
Gjermania 3 2 0 1 5 2 3 6
Rumania 3 1 0 2 5 6 -1 3
Islanda 3 1 0 2 4 6 -2 3
Lihtenshtajni 3 0 0 3 1 10 -9 0
Kualifikim në Katar 2022
Play Off


Koment

Orari i kualifikimeve për Botërorin 2022

GRUPI A

24.03.21 - 20:45 Portugalia-Azerbajxhani 1-0
24.03.21 - 20:45 Serbia-Irlanda 3-2
27.03.21 - 20:45 Irlanda-Luksemburgu 0-1
27.03.21 - 20:45 Serbia-Portugalia 2-2
30.03.21 - 18:00 Azerbajxhani-Serbia 1-2
30.03.21 - 20:45 Luksemburgu-Portugalia 1-3
01.09.21 - 20:45 Luksemburgu-Azerbajxhani
01.09.21 - 20:45 Portugalia-Irlanda
04.09.21 - 18:00 Irlanda-Azerbajxhani
04.09.21 - 18:00 Serbia-Luksemburgu
07.09.21 - 18:00 Azerbajxhani-Portugalia
07.09.21 - 20:45 Irlanda-Serbia
09.10.21 - 18:00 Azerbajxhani-Irlanda
09.10.21 - 20:45 Luksemburgu-Serbia
12.10.21 - 20:45 Portugalia-Luksemburgu
12.10.21 - 20:45 Serbia-Azerbajxhani
11.11.21 - 18:00 Azerbajxhani-Luksemburgu
11.11.21 - 20:45 Irlanda-Portugalia
14.11.21 - 20:45 Luksemburgu-Irlanda
14.11.21 - 20:45 Portugalia-Serbia

GRUPI B

25.03.21 - 20:45 Spanja-Greqia 1-1
25.03.21 - 20:45 Suedia-Gjeorgjia 1-0
28.03.21 - 18:00 Gjeorgjia-Spanja 1-2
28.03.21 - 20:45 Kosova-Suedia 0-3
31.03.21 - 20:45 Greqia-Gjeorgjia 1-1
31.03.21 - 20:45 Spanja-Kosova 3-1
02.09.21 - 18:00 Gjeorgjia-Kosova
02.09.21 - 20:45 Suedia-Spanja
05.09.21 - 20:45 Kosova-Greqia
05.09.21 - 20:45 Spanja-Gjeorgjia
08.09.21 - 20:45 Greqia-Suedia
08.09.21 - 20:45 Kosova-Spanja
09.11.21 - 18:00 Gjeorgjia-Greqia
09.10.21 - 18:00 Suedia-Kosova
12.10.21 - 20:45 Kosova-Gjeorgjia
12.10.21 - 20:45 Suedia-Greqia
11.11.21 - 18:00 Gjeorgjia-Suedia
11.11.21 - 20:45 Greqia-Spanja
14.11.21 - 20:45 Greqia-Kosova
14.11.21 - 20:45 Spanja-Suedia

GRUPI C

25.03.21 - 18:00 Bullgaria-Zvicra 1-3
25.03.21 - 20:45 Italia-Irlanda Veriore 2-0
28.03.21 - 20:45 Bullgaria-Italia 0-2
28.03.21 - 20:45 Zvicra-Lituania 1-0
31.03.21 - 20:45 Lituania-Italia 0-2
31.03.21 - 20:45 Irlanda Veriore-Bullgaria 0-0
02.09.21 - 20:45 Italia-Bullgaria
02.09.21 - 20:45 Lituania-Irlanda Veriore
05.09.21 - 18:00 Bullgaria-Lituania
05.09.21 - 20:45 Zvicra-Italia
08.09.21 - 20:45 Italia-Lituania
08.09.21 - 20:45 Irlanda Veriore-Zvicra
09.10.21 - 15:00 Lituania-Bulgaria
09.10.21 - 20:45 Zvicra-Irlanda Veriore
12.10.21 - 20:45 Bullgaria-Irlanda Veriore
12.10.21 - 20:45 Lituania-Zvicra
12.11.21 - 20:45 Italia-Zvicra
12.11.21 - 20:45 Irlanda Veriore-Lituania
15.11.21 - 20:45 Irlanda Veriore-Italia
15.11.21 - 20:45 Zvicra -Bullgaria

GRUPI D

24.03.21 - 20:45 Finlanda-Bosnja & Hercegovina 2-2
24.03.21 - 20:45 Franca-Ukraina 1-1
28.03.21 - 15:00 Kazakistani-Franca 0-2
28.03.21 - 20:45 Ukraina-Finlanda 1-1
31.03.21 - 20:45 Bosnja & Hercegovina-Franca 0-1
31.03.21 - 20:45 Ukraina-Kazakistani 1-1
01.09.21 - 16:00 Kazakistani-Ukraina
01.09.21 - 20:45 Franca-Bosnja & Hercegovina
04.09.21 - 18:00 Finlanda-Kazakistani
04.09.21 - 20:45 Ukraina-Franca
07.09.21 - 20:45 Bosnja & Hercegovina-Kazakistani
07.09.21 - 20:45 Franca-Finlanda
09.10.21 - 15:00 Kazakistani-Bosnja & Hercegovina
09.10.21 - 18:00 Finlanda-Ukraina
12.10.21 - 16:00 Kazakistani-Finlanda
12.10.21 - 20:45 Ukraina-Bosnja & Hercegovina
13.11.21 - 15:00 Bosnja & Hercegovina-Finlanda
13.11.21 - 20:45 Franca-Kazakistani
16.11.21 - 20:45 Bosnja & Hercegovina-Ukraina
16.11.21 - 20:45 Finlanda-Franca

GRUPI E

24.03.21 - 20:45 Belgjika-Uellsi 3-1
24.03.21 - 20:45 Estonia-Republika Çeke 2-6
27.03.21 - 18:00 Bjellorusia-Estonia 4-2
27.03.21 - 20:45 Republika Çeke-Belgjika 1-1
30.03.21 - 20:45 Belgjika-Bjellorusia 8-0
30.03.21 - 20:45 Uellsi-Republika Çeke 1-0
02.09.21 - 20:45 Republika Çeke-Bjellerusia
02.09.21 - 20:45 Estonia-Belgjika
05.09.21 - 15:00 Bjellorusia-Uellsi
05.09.21 - 20:45 Belgjika-Republika Çeke
08.09.21 - 20:45 Bjellorusia-Belgjika
08.09.21 - 20:45 Uellsi-Estonia
08.10.21 - 20:45 Republika Çeke-Uellsi
08.10.21 - 20:45 Estonia-Bjellorusia
11.10.21 - 20:45 Bjellorusia-Republika Çeke
11.10.21 - 20:45 Estonia-Uellsi
13.11.21 - 20:45 Belgjika-Estonia
13.11.21 - 20:45 Uellsi-Bjellorusia
16.11.21 - 20:45 Republika Çeke-Estonia
16.11.21 - 20:45 Uellsi-Belgjika

GRUPI F

25.03.21 - 18:00 Izraeli-Danimarka 0-2
25.03.21 - 20:45 Moldavia-Ishujt Faroe 1-1
25.03.21 - 20:45 Skocia-Austria 2-2
28.03.21 - 18:00 Danimarka-Moldavia 8-0
28.03.21 - 20:45 Austria-Ishujt Faroe 3-1
28.03.21 - 20:45 Izraeli-Skocia 1-1
31.03.21 - 20:45 Austria-Danimarka 0-4
31.03.21 - 20:45 Moldavia-Izraeli 1-4
31.03.21 - 20:45 Skocia-Ishujt Faroe 4-0
01.09.21 - 20:45 Danimark-Skocia
01.09.21 - 20:45 Ishujt Faroe-Izraeli
01.09.21 - 20:45 Moldavia-Austria
04.09.21 - 20:45 Ishujt Faroe-Danimarka
04.09.21 - 20:45 Izraeli-Austria
04.09.21 - 20:45 Skocia-Moldavia
07.09.21 - 20:45 Austria-Skocia
07.09.21 - 20:45 Danimarka-Izraeli
07.09.21 - 20:45 Ishujt Faroe-Moldavia
09.10.21 - 18:00 Skocia-Izraeli
09.10.21 - 20:45 Ishujt Faroe-Austria
09.10.21 - 20:45 Moldavia-Danimarka
12.10.21 - 20:45 Danimarka-Austria
12.10.21 - 20:45 Ishujt Faroe-Skocia
12.10.21 - 20:45 Izraeli-Moldavia
12.11.21 - 20:45 Austria-Izraeli
12.11.21 - 20:45 Danimarka-Ishujt Faroe
12.11.21 - 20:45 Moldavia-Skocia
15.11.21 - 20:45 Austria-Moldavia
15.11.21 - 20:45 Izraeli-Ishujt Faroe
15.11.21 - 20:45 Skocia-Danimarka

GRUPI G

24.03.21 - 18:00 Turqia- Holanda 4-2
24.03.21 - 20:45 Gjibraltari-Norvegjia 0-3
24.03.21 - 20:45 Letonia-Mali i Zi 1-2
27.03.21 - 15:00 Mali i Zi-Gjibraltari 4-1
27.03.21 - 18:00 Norvegjia-Turqia 0-3
27.03.21 - 20:45 Holanda-Letonia 2-0
30.03.21 - 20:45 Gjibraltari-Holanda 0-7
30.03.21 - 20:45 Mali i Zi-Norvegjia 0-1
30.03.21 - 20:45 Turqia-Letonia 3-3
01.09.21 - 20:45 Letonia-Gjibraltari
01.09.21 - 20:45 Norvegjia-Holanda
01.09.21 - 20:45 Turqia-Mali i Zi
04.09.21 - 18:00 Letonia-Norvegjia
04.09.21 - 20:45 Gjibraltari-Turqia
04.09.21 - 20:45 Holanda-Mali i Zi
07.09.21 - 20:45 Mali i Zi-Letonia
07.09.21 - 20:45 Holanda-Turqia
07.09.21 - 20:45 Norvegjia-Gjibraltari
08.10.21 - 20:45 Gjibraltari-Mali i Zi
08.10.21 - 20:45 Letonia-Holanda
08.10.21 - 20:45 Turqia-Norvegjia
11.10.21 - 20:45 Letonia-Turqia
11.10.21 - 20:45 Holanda-Gjibraltari
11.10.21 - 20:45 Norvegjia-Mali i Zi
13.11.21 - 18:00 Norvegjia-Letonia
13.11.21 - 18:00 Turqia-Gjibraltari
13.11.21 - 20:45 Mali i Zi-Holanda
16.11.21 - 20:45 Gjibraltari-Letonia
16.11.21 - 20:45 Mali i Zi-Turqia
16.11.21 - 20:45 Holanda-Norvegjia


GRUPI H

24.03.21 - 20:45 Qipro-Sllovakia 0-0
24.03.21 - 20:45 Malta-Rusia 1-3
24.03.21 - 20:45 Sllovenia-Kroacia 1-0
27.03.21 - 15:00 Rusia-Sllovenia 2-1
27.03.21 - 18:00 Kroacia-Qipro 1-0
27.03.21 - 20:45 Sllovakia-Malta 2-2
30.03.21 - 18:00 Qipro-Sllovenia 1-0
30.03.21 - 20:45 Kroacia-Malta 3-0
30.03.21 - 20:45 Sllovakia-Rusia 2-1
01.09.21 - 20:45 Malta-Qipro
01.09.21 - 20:45 Rusia-Kroacia
01.09.21 - 20:45 Sllovenia-Sllovakia
04.09.21 - 15:00 Qipro-Rusia
04.09.21 - 18:00 Sllovenia-Malta
04.09.21 - 20:45 Sllovakia-Kroacia
07.09.21 - 20:45 Kroacia-Sllovenia
07.09.21 - 20:45 Rusia-Malta
07.09.21 - 20:45 Sllovakia-Qipro
08.10.21 - 20:45 Qipro-Kroacia
08.10.21 - 20:45 Malta-Sllovenia
08.10.21 - 20:45 Rusia-Sllovakia
11.10.21 - 20:45 Kroacia-Sllovakia
11.10.21 - 20:45 Qipro-Malta
11.10.21 - 20:45 Sllovenia-Rusia
11.11.21 - 18:00 Rusia-Qipro
11.11.21 - 20:45 Malta-Kroacia
11.11.21 - 20:45 Sllovakia-Sllovenia
14.11.21 - 14:00 Kroacia-Rusia
14.11.21 - 15:00 Malta-Sllovakia
14.11.21 - 14:00 Sllovenia-Qipro
 

GRUPI I

25.03.21 - 20:45 Andorra-Shqipëria 0-1
25.03.21 - 20:45 Anglia-San Marino 5-0
25.03.21 - 20:45 Hungaria-Polonia 3-3
28.03.21 - 18:00 Shqipëria-Anglia 0-2
28.03.21 - 20:45 Polonia-Andorra 3-0
28.03.21 - 20:45 San Marino-Hungaria 0-3
31.03.21 - 20:45 Andorra-Hungaria 1-4
31.03.21 - 20:45 Anglia-Polonia 2-1
31.03.21 - 20:45 San Marino-Shqipëria 0-2
02.09.21 - 20:45 Andorra-San Marino
02.09.21 - 20:45 Hungaria-Anglia
02.09.21 - 20:45 Polonia-Shqipëria
05.09.21 - 18:00 Shqipëria-Hungaria
05.09.21 - 18:00 Anglia-Andorra
05.09.21 - 20:45 San Marino-Polonia
08.09.21 - 20:45 Shqipëria-San Marino
08.09.21 - 20:45 Hungaria-Andorra
08.09.21 - 20:45 Polonia-Anglia
09.10.21 - 20:45 Andorra-Anglia
09.10.21 - 20:45 Hungaria-Shqipëria
09.10.21 - 20:45 Polania-San Marino
12.10.21 - 20:45 Shqipëria-Polonia
12.10.21 - 20:45 Anglia-Hungaria
12.10.21 - 20:45 San Marino-Andorra
12.11.21 - 20:45 Andorra-Polonia
12.11.21 - 20:45 Anglia-Shqipëria
12.11.21 - 20:45 Hungaria-San Marino
15.11.21 - 20:45 Shqipëria-Andorra
15.11.21 - 20:45 Polonia-Hungaria
15.11.21 - 20:45 San Marino-Anglia

GRUPI J

25.03.21 - 20:45 Gjermania-Islanda 3-0
25.03.21 - 20:45 Lihtenshtajni-Armenia 0-1
25.03.21 - 20:45 Rumania-Maqedonia Veriore 3-2
28.03.21 - 18:00 Armenia-Islanda 2-0
28.03.21 - 20:45 Maqedonia Veriore-Lihtenshtajni 5-0
28.03.21 - 20:45 Rumania-Gjermania 0-1
31.03.21 - 18:00 Armenia-Rumania 3-2
31.03.21 - 20:45 Gjermania-Maqedonia Veriore 1-2
31.03.21 - 20:45 Lihtenshtajni-Islanda 1-4
02.09.21 - 20:45 Islanda-Rumania
02.09.21 - 20:45 Lihtenshtajni-Gjermani
02.09.21 - 20:45 Maqedonia Veriore-Armenia
05.09.21 - 18:00 Islanda-Maqedonia Veriore
05.09.21 - 20:45 Gjermania-Armenia
05.09.21 - 20:45 Rumania-Lihtenshtajni
08.09.21 - 18:00 Armenia-Lihtenshtajni
08.09.21 - 20:45 Islanda-Gjermania
08.09.21 - 20:45 Maqedonia Veriore-Rumania
08.10.21 - 20:45 Gjermania-Rumania
08.10.21 - 20:45 Islanda-Armenia
08.10.21 - 20:45 Lihtenshtajni-Maqedonia Veriore
11.10.21 - 20:45 Islanda-Lihtenshtajni
11.10.21 - 20:45 Maqedonia Veriore-Gjermania
11.10.21 - 20:45 Rumania-Armenia
11.11.21 - 18:00 Armenia-Maqedonia Veriore
11.11.21 - 20:45 Gjermania-Lihtenshtajni
11.11.21 - 20:45 Rumania-Islanda
14.11.21 - 18:00 Armenia-Gjermania
14.11.21 - 18:00 Lihtenshtajni-Rumania
14.11.21 - 18:00 Maqedonia Veriore-Islanda