Tabelat dhe Rezultatet

DALIN NË SHITJE BILETAT

Biletat për Shqipëria-Gjeorgjia, prej 5 deri në 200 euro!

Fotot: FSHF

17 July, 2024 @12:40

Federata Shqiptare e Futbollit (FSHF) pas aventurës në EURO 2024, ka bërë të ditur dje se ka filluar shitjen e…

Lexo më shumë  →

I REALIZOHET ËNDRRA

Craig Bellamy merr timonin e Uellsit

Liga e Kombeve/Transfere

Craig Bellamy merr timonin e Uellsit

09/07/24 @ 15:14

PËRZGJEDHËSI BRAZILIAN I KUQEZINJËVE

Sylvinho vazhdon me Shqipërinë

Evropiani/Liga e Kombeve/Shqipëria

Sylvinho vazhdon me Shqipërinë

09/07/24 @ 15:08

NDIHMËS-SELEKTORI I KOSOVËS, ROBERT IBERTSBERGER

Ibertsberger: Potenciali është aty

Liga e Kombeve/Kosova

Ibertsberger: Potenciali është aty

09/04/24 @ 14:19

MEDIA TALK

Valon Berisha: Foda na impresionoi

Liga e Kombeve/Kosova

Valon Berisha: Foda na impresionoi

09/04/24 @ 02:23

LIGA E KOMBEVE

Liga e Kombeve: Kosova kupton kundërshtarin e fundit të grupit

Liga e Kombeve/Kosova

Liga e Kombeve: Kosova kupton kundërshtarin e fundit të grupit

26/03/24 @ 20:48

LISTA E KOSOVËS ME SELEKTORIN E RI

Franco Foda me ftesat e para: 24 (+1) të ftuar direkt, 8 në listën rezervë!

Liga e Kombeve/Kosova/International

Franco Foda me ftesat e para: 24 (+1) të ftuar direkt, 8 në listën rezervë!

15/03/24 @ 23:10

FEDERATA PREZANTON SELEKTORIN E RI

Franco Foda, përzgjedhës i ri i Kosovës

Kualifikimet për Botëror/Kualifikimet për Evropian/FFK Superliga/Liga e Kombeve/Kosova

Franco Foda, përzgjedhës i ri i Kosovës

17/02/24 @ 22:04

KALENDARI I NDESHJEVE

Orari i Kosovës në Ligën e Kombeve 2024/25

Liga e Kombeve/Kosova

Orari i Kosovës në Ligën e Kombeve 2024/25

09/02/24 @ 11:10

TEKSTUALISHT

LIVE: Shorti i Ligës së Kombeve 2024/25 - drejtpërdrejt

Liga e Kombeve/Shqipëria/Kosova

LIVE: Shorti i Ligës së Kombeve 2024/25 - drejtpërdrejt

08/02/24 @ 17:47

E SHPJEGUAR KREJT

Liga e Kombeve 2024/25: Shorti, vazot, orari - gjithçka që duhet të dini për sonte!

Liga e Kombeve/Shqipëria/Kosova

Liga e Kombeve 2024/25: Shorti, vazot, orari - gjithçka që duhet të dini për sonte!

08/02/24 @ 14:36

DREJT SHORTIT - PA SELEKTOR!

Kosova pret shortin pa përzgjedhës!

Liga e Kombeve/Kosova

Kosova pret shortin pa përzgjedhës!

08/02/24 @ 12:04

SYNIMI I QARTË!

Para shortit, Shqipëria synon kalimin në Ligën A të Kombeve!

Liga e Kombeve/Shqipëria

Para shortit, Shqipëria synon kalimin në Ligën A të Kombeve!

08/02/24 @ 11:33

BISEDA PËR SELEKTOR TË RI!

Trajneri spanjoll synim i FFK-së

Kualifikimet për Botëror/Kualifikimet për Evropian/Liga e Kombeve/Kosova/International

Trajneri spanjoll synim i FFK-së

11/12/23 @ 23:45

DUELET PËR EURO!

Përfundon shorti, playoffi për EURO - siguron 3 biletat e fundit

Kualifikimet për Evropian/Liga e Kombeve/International

Përfundon shorti, playoffi për EURO - siguron 3 biletat e fundit

23/11/23 @ 12:20

SHORTI PËR PLAYOFF, DREJT EUROs

Shorti për playoff drejt EURO 2024, sot

Kualifikimet për Evropian/Liga e Kombeve/Kosova

Shorti për playoff drejt EURO 2024, sot

23/11/23 @ 10:53

ZYRTARISHT, PRIMOZ GLIHA SHKON!

FFK zyrtarizon: Gliha shkon, pas analizës së thellë do të merren masa

Kualifikimet për Botëror/Kualifikimet për Evropian/Liga e Kombeve/Kosova

FFK zyrtarizon: Gliha shkon, pas analizës së thellë do të merren masa

22/11/23 @ 15:25

LIGA E KOMBEVE

Vajzat marrin pikë në Pllovdiv

Liga e Kombeve/Kosova

Vajzat marrin pikë në Pllovdiv

27/09/23 @ 10:45

SPANJA FITON TROFEUN

Spanja pas penalltive, fiton Ligën e Kombeve 22/23

Liga e Kombeve/La Liga

Spanja pas penalltive, fiton Ligën e Kombeve 22/23

18/06/23 @ 23:34

ITALIA - E TRETA!

Italia mposht Holandën me përfundim dramatik, kryen e treta Ligën e Kombeve

Liga e Kombeve/Serie A

Italia mposht Holandën me përfundim dramatik, kryen e treta Ligën e Kombeve

18/06/23 @ 16:50

LUFTA PËR VENDIN E TRETË

Holanda-Italia, 11-shet startuese

Liga e Kombeve/Serie A/International

Holanda-Italia, 11-shet startuese

18/06/23 @ 14:10

SPANJA FINALISTE PËRSËRI

Joselu çon Spanjën në finale, për duelin e madh ndaj Kroacisë

Liga e Kombeve/Serie A/La Liga

Joselu çon Spanjën në finale, për duelin e madh ndaj Kroacisë

15/06/23 @ 23:53

KROACIA NË FINALE

Kroacia rrëzon Holandën, arrin finalen e Ligës së Kombeve

Liga e Kombeve/International

Kroacia rrëzon Holandën, arrin finalen e Ligës së Kombeve

14/06/23 @ 23:26

NATIONS LEAGUE FINALS 22/23

Cili do të jetë fituesi i ri i Ligës së Kombeve?

Liga e Kombeve/International

Cili do të jetë fituesi i ri i Ligës së Kombeve?

14/06/23 @ 07:27

LUKA MODRIC

Do të qëndrojë së paku për finalet e Ligës së Kombeve!

Botërori/Liga e Kombeve

Do të qëndrojë së paku për finalet e Ligës së Kombeve!

17/12/22 @ 20:04

BELFAST

Përkundër mbijetesës në Ligën C, Irlanda V. shkarkon selektorin

Kualifikimet për Evropian/Liga e Kombeve/Transfere

Përkundër mbijetesës në Ligën C, Irlanda V. shkarkon selektorin

21/10/22 @ 14:13

OPINION

EURO 2024: Grupi i herës së parë dhe fati në short për Kosovën!

Kualifikimet për Evropian/Liga e Kombeve/Kosova

EURO 2024: Grupi i herës së parë dhe fati në short për Kosovën!

10/10/22 @ 21:19

FIFA RANKING - TETOR 2022

Përkundër rezultateve, Shqipëria s’lëviz në renditje

Liga e Kombeve/Shqipëria

Përkundër rezultateve, Shqipëria s’lëviz në renditje

06/10/22 @ 14:31

FIFA RANKING - TETOR 2022

Kosova bie në renditje të FIFAs

Liga e Kombeve/Kosova

Kosova bie në renditje të FIFAs

06/10/22 @ 14:24

PASQYRA E KOSOVËS NË LIGËN "C" TË KOMBEVE

Megjithatë, paraqitje më e suksesshme se në edicionin e parë të Ligës C të Kombeve!

Liga e Kombeve/Kosova

Megjithatë, paraqitje më e suksesshme se në edicionin e parë të Ligës C të Kombeve!

29/09/22 @ 14:19

MEDIA TALK

Vendoset e ardhmja e Edoardo Reja me Shqipërinë

Liga e Kombeve/Shqipëria

Vendoset e ardhmja e Edoardo Reja me Shqipërinë

28/09/22 @ 17:50

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Kosova - Qipro

Liga e Kombeve/Kosova

Notat e futbollistëve: Kosova - Qipro

27/09/22 @ 23:58

FLET PËRZGJEDHËSI

Alain Giresse: Ritmi dhe efikasiteti na kënaqën!

Evropiani/Liga e Kombeve/Kosova

Alain Giresse: Ritmi dhe efikasiteti na kënaqën!

27/09/22 @ 23:36

VAZOT PËR EURO 2024

Me fitore, Kosova siguroi vazon e katërt për shortin e EURO 2024

Evropiani/Liga e Kombeve/Kosova

Me fitore, Kosova siguroi vazon e katërt për shortin e EURO 2024

27/09/22 @ 23:26

PAS NDESHJES

Vedat Muriqi: Kosova më e bukur se Mallorca

Liga e Kombeve/Kosova

Vedat Muriqi: Kosova më e bukur se Mallorca

27/09/22 @ 23:18

SHQIPËRIA - ISLANDA

Shqipëria mbyll pa fitore Ligën B të Kombeve!

Liga e Kombeve/Shqipëria

Shqipëria mbyll pa fitore Ligën B të Kombeve!

27/09/22 @ 23:06

KOSOVA - QIPRO

Vedat Muriqi shkëlqen! Kosovë briliante ndaj Qipros, për vendin e dytë në grup

Liga e Kombeve/Kosova

Vedat Muriqi shkëlqen! Kosovë briliante ndaj Qipros, për vendin e dytë në grup

27/09/22 @ 22:48

KOSOVA - QIPRO

Kosova - Qipro, 11-shet startuese

Liga e Kombeve/Kosova

Kosova - Qipro, 11-shet startuese

27/09/22 @ 19:00

LIGA "A" E KOMBEVE

Kampionja e Evropës tregon forcën, siguron finalet e Ligës së Kombeve

Liga e Kombeve

Kampionja e Evropës tregon forcën, siguron finalet e Ligës së Kombeve

26/09/22 @ 22:48

MIRLIND KRYEZIU

Një paraqitje pa gabime!

Liga e Kombeve/Kosova

Një paraqitje pa gabime!

26/09/22 @ 19:38

ALAIN GIRESSE

Asnjë trajner nuk mendon humbjen

Liga e Kombeve/Kosova

Asnjë trajner nuk mendon humbjen

26/09/22 @ 19:34