Tabelat dhe Rezultatet

APLIKIMI I PARË

3 shtete jugamerikane, aplikojnë për Botërorin 2030

Pamje nga takimi/ Conmebol Official

5 October, 2017 @9:03

Janë bashkuar tre shtete të njohura për futbollin e tyre të Amerikës Jugore dhe kanë dorëzuar edhe formalisht aplikacionin e…

Lexo më shumë  →

IKIN SPONSORËT

FIFA humb tre sponsorë të mëdhenjë

International/Brazil 2014

FIFA humb tre sponsorë të mëdhenjë

23/01/15 @ 10:53

FIFA

Trajneri i vitit 2014, Low

Champions League/Europa League/International/Brazil 2014

Trajneri i vitit 2014, Low

12/01/15 @ 19:16

MICHEL PLATINI

Topi i Artë, as Messit as Ronaldos

Champions League/Brazil 2014

Topi i Artë, as Messit as Ronaldos

20/10/14 @ 22:10

NEYMAR

Kapiteni i ri i Brazilit

International/Brazil 2014

Kapiteni i ri i Brazilit

05/09/14 @ 18:05

REKORDERI NË PENSION

Lamtumira e Kloses

International/Brazil 2014/Sportistë shqiptarë në botë

Lamtumira e Kloses

11/08/14 @ 15:23

MUSTAFI NË KOSOVË

Vokrri takon kampionin e Botës

FFK Superliga/Brazil 2014/Sportistë shqiptarë në botë

Vokrri takon kampionin e Botës

29/07/14 @ 17:00

BRAZILI

Dunga përzgjedhësi i Brazilit

International/Brazil 2014

Dunga përzgjedhësi i Brazilit

22/07/14 @ 16:21

BRAZIL 2014

Goli i Rodriguezit më i miri

Brazil 2014

Goli i Rodriguezit më i miri

21/07/14 @ 14:31

BRAZIL

Pasardhësi, të martën

International/Brazil 2014/Transfere

Pasardhësi, të martën

19/07/14 @ 18:32

KAPITENI

Pensionohet Lahm

International/Brazil 2014

Pensionohet Lahm

18/07/14 @ 13:08

FIFA RANKING

Gjermania lidere, Shqipëria humb pozitë

Shqipëria/International/Brazil 2014

Gjermania lidere, Shqipëria humb pozitë

17/07/14 @ 12:44

ESPN

Botërori në 4 minuta

International/Brazil 2014

Botërori në 4 minuta

16/07/14 @ 14:07

PORTIERI HEROIK

Prej Botërorit në Real Madrid

La Liga/Brazil 2014/Transfere

Prej Botërorit në Real Madrid

16/07/14 @ 09:55

BERLIN

Festa fillon

Bundesliga/Brazil 2014

Festa fillon

15/07/14 @ 12:48

SCOLARI

S’i vazhdohet kontrata

International/Brazil 2014/Transfere

S’i vazhdohet kontrata

15/07/14 @ 12:25

VAN GAAL

S’pushon

Premier League/Brazil 2014

S’pushon

15/07/14 @ 09:20

MESSI

S’ka ngushëllim

International/Brazil 2014

S’ka ngushëllim

14/07/14 @ 15:11

KROOS

Gjermano-lindori i parë me titull të Botës

Bundesliga/Brazil 2014

Gjermano-lindori i parë me titull të Botës

14/07/14 @ 13:27

MOTIVIMI

Çka i tha Löw Götzes?

Brazil 2014

Çka i tha Löw Götzes?

14/07/14 @ 12:31

MIKU

Nuk e harroi

Brazil 2014

Nuk e harroi

14/07/14 @ 12:04

MARACANA

E Gjermanisë

Brazil 2014/Sportistë shqiptarë në botë

E Gjermanisë

13/07/14 @ 22:51

HUAZIMI

Demba Ba në Besiktas

Brazil 2014/Transfere

Demba Ba në Besiktas

13/07/14 @ 22:03

FINALJA E BOTËS

Galeria para finales

Brazil 2014

Galeria para finales

13/07/14 @ 20:50

BRAZILI

Pensionohet Fred

International/Brazil 2014

Pensionohet Fred

13/07/14 @ 20:37

FINALJA

Dihen 11-shet e para

Brazil 2014

Dihen 11-shet e para

13/07/14 @ 20:23

CEREMONIA

Shakira e Santana, në përmbyllje të Botërorit

Brazil 2014

Shakira e Santana, në përmbyllje të Botërorit

13/07/14 @ 18:07

OPTA

Shaqiri, te 11-shja më e mirë

Brazil 2014/Sportistë shqiptarë në botë

Shaqiri, te 11-shja më e mirë

13/07/14 @ 17:42

FLASIN TRAJNERËT

E treta e vërteta!

Brazil 2014

E treta e vërteta!

13/07/14 @ 11:49

GJERMANIA-ARGJENTINA

Finalja

Brazil 2014/Sportistë shqiptarë në botë

Finalja

13/07/14 @ 10:59

MEDALJA E BRONZTË

Holanda e treta, për turpin brazilian të radhës

Brazil 2014

Holanda e treta, për turpin brazilian të radhës

13/07/14 @ 10:12

BECKHAM

Ai do të bëj dallimin

Brazil 2014

Ai do të bëj dallimin

12/07/14 @ 21:06

LA PULGA

Shkrin titujt individual për atë të Botës

Brazil 2014

Shkrin titujt individual për atë të Botës

12/07/14 @ 16:48

MEDALJA E BRONZTË

Nderi i Kariokëve përballë Tulipanëve të painteresuar

Brazil 2014

Nderi i Kariokëve përballë Tulipanëve të painteresuar

12/07/14 @ 13:02

FIFA SHPALL

10 kandidatët për Topin e Artë në Brazil

Brazil 2014

10 kandidatët për Topin e Artë në Brazil

11/07/14 @ 20:52

ARGJENTINA

Sabella do të jep dorëheqje

Brazil 2014/Transfere

Sabella do të jep dorëheqje

11/07/14 @ 18:56

LAHM

Gjermanët, me përvojë në ndeshje të tilla

Brazil 2014

Gjermanët, me përvojë në ndeshje të tilla

11/07/14 @ 15:23

GOLASHËNUESI

Milan dhe Inter në kërkim të ekuadorianit

Serie A/International/Brazil 2014/Transfere

Milan dhe Inter në kërkim të ekuadorianit

11/07/14 @ 14:39

KEYLOR

Bayern me edhe një portier të jashtëzakonshëm!

Bundesliga/La Liga/Brazil 2014

Bayern me edhe një portier të jashtëzakonshëm!

11/07/14 @ 09:44

BELGU

Kushtet s’u plotësuan, por flokët shkuan

Premier League/Brazil 2014

Kushtet s’u plotësuan, por flokët shkuan

10/07/14 @ 22:57

VAN GAAL

Refuzuan penalltinë e parë

Brazil 2014

Refuzuan penalltinë e parë

10/07/14 @ 10:23