Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

HUAZIMI

Demba Ba në Besiktas

REUTERS

Demba Ba në Besiktas


13 July, 2014 @22:03

Sulmuesi senegalez i Chelseat, Demba Ba, do të vesh fanellën bardhezi të Besiktasit në stinorin e radhës. 

Kështu ka bërë të ditur në një njoftim NTV Spor turk, duke mos dhënë detaje tjera, derisa sulmuesi senegalez është marrë si huazim nga ekipi turk i Stambollit që drejtohet nga kroati Slaven Bilic. 


 
Të gjitha lajmet nga Brazil 2014