Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BRAZIL

Pasardhësi, të martën

REUTERS

Pasardhësi, të martën


19 July, 2014 @18:32

Brazili të martën do të bëj të ditur pasaradhësin e Luiz Felipe Scolarit. Pas përfundimit të turpshëm të “Brazili 2014” dhe disfatave katastrofale nga Gjermania dhe Holanda, Federata e Futbollit të Brazilit, ka larguar Scoloarin nga detyra e përzgjedhësit derisa të martën do të zyrtarizojnë emrin e ri. 

Sipas mediave të atjeshme, ish mesfushori brazilian, Dunga, shihet si favorit për të marrë këtë post dhe atë për shkak të miqësisë që ka me menaxherin e përgjithshëm të kombëtareve braziliane, Gilmar Rinaldi. 


BAKAJ

Kthehet në Tiranë

FSHF Kategoria Superiore/Kombëtarja/International/Transfere

Kthehet në Tiranë

19/07/14 @ 17:48

ITALI

Serie A miraton sprejin

Serie A

Serie A miraton sprejin

19/07/14 @ 17:36

NËNKAMPIONJA

Edhe Prishtina në Mavrovë

FFK Superliga

Edhe Prishtina në Mavrovë

19/07/14 @ 17:01

FRANÇEZI

Liverpool dakordohet për françezin Remy

Premier League/Transfere

Liverpool dakordohet për françezin Remy

19/07/14 @ 16:51

ITALIA 3-0 ZVICRA

Me 3-shen e radhës, Italia kualifikohet në 1/8 e finales

Evropiani/International

Me 3-shen e radhës, Italia kualifikohet në 1/8 e finales

16/06/21 @ 22:59

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Franca-Gjermania

Evropiani/International

Notat e futbollistëve: Franca-Gjermania

16/06/21 @ 00:04

FRANCA 1-0 GJERMANIA

Dy gola të anuluara për fitore

Evropiani/FFK Liga e parë/International

Dy gola të anuluara për fitore

15/06/21 @ 22:45

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Hungaria-Portugalia

Evropiani/International

Notat e futbollistëve: Hungaria-Portugalia

15/06/21 @ 20:30

MARCUS BERG

Abuzim online për shkak të mos-shënimit në gol të zbrazët

Evropiani/International

Abuzim online për shkak të mos-shënimit në gol të zbrazët

15/06/21 @ 15:35

CONFERENCE LEAGUE

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Europa League/International

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

15/06/21 @ 15:05

CONFERENCE LEAGUE

Drita ndaj Deçiçit të Tuzit

FFK Superliga/Europa League/International

Drita ndaj Deçiçit të Tuzit

15/06/21 @ 13:50

SHORTI I PLOTË

Teuta ndaj Sheriffit, Shkëndija ndaj sllovenëve

FSHF Kategoria Superiore/Champions League/International

Teuta ndaj Sheriffit, Shkëndija ndaj sllovenëve

15/06/21 @ 12:50

SHORTI I RAUNDIT TË PARË

Prishtina mëson kundërshtarin potencial të raundit të parë

FFK Superliga/Champions League/International

Prishtina mëson kundërshtarin potencial të raundit të parë

15/06/21 @ 12:21

ARGJENTINA 1-1 KILI

Kili ndalë Argjentinën, pas super-golit të Messit

International

Kili ndalë Argjentinën, pas super-golit të Messit

15/06/21 @ 01:10


 
Të gjitha lajmet nga International