Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE: NDESHJA E KTHIMIT

Struga-Zalgiris, 11-shet startuese

Struga-Zalgiris, 11-shet startuese


18 July, 2023 @16:18

Skuadra e Strugës, kampione e Maqedonisë Veriore, del në ora 17:00 në fushë për tu përballur me Zalgirisin lituanez. Ekipi i drejtuar nga Shpëtim Duro, pas barazimit 0-0 jashtë, në Ohër sot do të kërkojë fitoren për të siguruar raundin e dytë kualifikues për Ligë të Kampionëve.

Për këtë ndeshje, Duro ka përzgjedhur këtë 11-she:

STRUGA XI:

(3-4-3) Kjoshevski; Neziri, Radic, Krivanjeva; Bojku, Shabani, Maliqi, Zguro; Radeski, Mazrekaj, Ibraimi.

ZALGIRIS XI:

(4-4-2) Gertmonas; Vucur, Hnid, Pavelic, Bopesu; Gorobsov, Golubickas, Karashima, Kendysh; Antal, Oyewusi.◼️


 
Të gjitha lajmet nga Champions League