Tabelat dhe Rezultatet

LA LIGA

Matematikat përfundimtare - kush do t’fitojë e kush do t’shpëtojë?

Foto: marca.com

10 May, 2021 @11:00

Teksa po futemi në xhirot përfundimtare të ligave më elitare të futbollit në Evropë, çështja se kush do të shpallet…

Lexo më shumë  →

REAL 2-2 SEVILLA

Nga penalltia në penallti - Reali komplikon titullin

La Liga

Nga penalltia në penallti - Reali komplikon titullin

09/05/21 @ 23:16

SEGUNDA

Manaj s’ndalet, shënon sërish për Barcelonën B

La Liga/Sportistë shqiptarë në botë

Manaj s’ndalet, shënon sërish për Barcelonën B

09/05/21 @ 16:08

BARCA 0-0 ATLETICO

Barcelona-Atletico, për Realin

La Liga

Barcelona-Atletico, për Realin

08/05/21 @ 18:54

KOLUMNE

5 për fundjavë!

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International/Analiza

5 për fundjavë!

07/05/21 @ 18:00

REAL MADRID

Hazard shpjegon situatën

Champions League/La Liga

Hazard shpjegon situatën

07/05/21 @ 14:24

BUNDESLIGA

Frankfurt kërkon Raúlin

Bundesliga/La Liga/Transfere

Frankfurt kërkon Raúlin

07/05/21 @ 14:04

MALAGA

Ramón Enriquez është operuar

La Liga

Ramón Enriquez është operuar

07/05/21 @ 13:58

SEGUNDA DIVISION

Raul de Tomas pozitiv me Covid-19

La Liga

Raul de Tomas pozitiv me Covid-19

07/05/21 @ 13:21

REFERI I DERBIT

Përcaktohet referi i ndeshjes Barcelona - Atlético

La Liga

Përcaktohet referi i ndeshjes Barcelona - Atlético

06/05/21 @ 15:19

CAMP NOU

Barcelona kërkon Agueron

Premier League/La Liga/Transfere

Barcelona kërkon Agueron

06/05/21 @ 14:12

BETIS

Momenti i Bartras

La Liga

Momenti i Bartras

06/05/21 @ 13:41

VALENCIA

Lëndohet Gayà

La Liga

Lëndohet Gayà

06/05/21 @ 13:39

ATLETICO MADRID

Lemar në dyshime për në Camp Nou

La Liga

Lemar në dyshime për në Camp Nou

05/05/21 @ 15:40

BILBAO

Iñigo Lekue  pozitiv me Covid-19

La Liga

Iñigo Lekue pozitiv me Covid-19

05/05/21 @ 15:25

PERCAKTOHET REFERI

Daniele Orsato refer i ndeshjes Chelsea - Real Madrid

Champions League/Premier League/La Liga

Daniele Orsato refer i ndeshjes Chelsea - Real Madrid

05/05/21 @ 14:46

KOEMAN

Nuk do jetë në stol kundër Atlético Madrid

La Liga

Nuk do jetë në stol kundër Atlético Madrid

05/05/21 @ 14:41

LOS BLANCOS

Marcelo ka udhëtuar me ekipin

Champions League/La Liga

Marcelo ka udhëtuar me ekipin

04/05/21 @ 15:39

UELLSIANI MBETET

Edhe një vit huazim për Bale

Premier League/La Liga/Transfere

Edhe një vit huazim për Bale

04/05/21 @ 14:27

TE LIDERI

Mungojnë Giménez dhe Lodi

La Liga

Mungojnë Giménez dhe Lodi

04/05/21 @ 14:08

REAL MADRID

Negativ në test, udhëton për Londër

Champions League/La Liga

Negativ në test, udhëton për Londër

04/05/21 @ 14:03

GDANSK

Mbi 9 mijë tifozë në finale

Europa League/Premier League/Serie A/La Liga

Mbi 9 mijë tifozë në finale

04/05/21 @ 00:26

JAVI GARCIA

E shkarkojnë pas 10 muajsh në detyrë

La Liga/Transfere

E shkarkojnë pas 10 muajsh në detyrë

03/05/21 @ 23:58

LA LIGA

Shkarkohet Javi Gracia

La Liga

Shkarkohet Javi Gracia

03/05/21 @ 15:30

LA LIGA

Lucas Vázquez i thotë jo Atletico Madridit

La Liga/Transfere

Lucas Vázquez i thotë jo Atletico Madridit

03/05/21 @ 15:11

LOS BLANCOS

Varane mungon kundër Chelsea

Champions League/La Liga

Varane mungon kundër Chelsea

03/05/21 @ 13:14

REAL MADRID

Varane në dyshime kundër Chelsea

Champions League/La Liga

Varane në dyshime kundër Chelsea

02/05/21 @ 00:54

LOS BLANCOS

Real Madridi arrin fitore

La Liga

Real Madridi arrin fitore

02/05/21 @ 00:20

ROJIBLANCOS

Atlético Madrid do udhëtojë në Camp Nou si lider

La Liga

Atlético Madrid do udhëtojë në Camp Nou si lider

01/05/21 @ 23:53

LA LIGA

Marcelo nuk udhëton me ekipin në Londër

La Liga

Marcelo nuk udhëton me ekipin në Londër

01/05/21 @ 15:41

KOLUMNE

5 për fundjavë!

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/Analiza

5 për fundjavë!

30/04/21 @ 16:00

BARCELONA

Koeman mund të dënohet me dy ndeshje

La Liga

Koeman mund të dënohet me dy ndeshje

30/04/21 @ 13:34

BARCELONA 1-2 GRANADA

Barcelona humb rastin ideal, Granada i befason

La Liga

Barcelona humb rastin ideal, Granada i befason

29/04/21 @ 23:09

MEDIA

Qëndrimi i Messit te Barcelona, çfarë kushte kërkon lojtari?

La Liga

Qëndrimi i Messit te Barcelona, çfarë kushte kërkon lojtari?

29/04/21 @ 18:31

LA LIGA

Ramos është rikthyer!

Champions League/La Liga

Ramos është rikthyer!

29/04/21 @ 17:28

LA LIGA

Rikthehet Pjanic

La Liga

Rikthehet Pjanic

29/04/21 @ 17:23

LA LIGA

Dani Ceballos dëshiron të rikthehet në Spanjë

Premier League/La Liga/Transfere

Dani Ceballos dëshiron të rikthehet në Spanjë

29/04/21 @ 16:35

BUNDESLIGA

Shkëmbim Jovic-Silva?

Bundesliga/La Liga/Transfere

Shkëmbim Jovic-Silva?

29/04/21 @ 16:26

LA LIGA

Carvajal jashtë për gjithë sezonin

Champions League/La Liga

Carvajal jashtë për gjithë sezonin

29/04/21 @ 14:29

LA LIGA

Mandi afër Villarreal

La Liga/Transfere

Mandi afër Villarreal

29/04/21 @ 13:18

SPANJË

Mund të rikthehen tifozët

La Liga

Mund të rikthehen tifozët

27/04/21 @ 15:03