Tabelat dhe Rezultatet

PARA MIQËSOREVE

Një ish-lojtar i njohur merr drejtimin e Suedisë, para miqësores ndaj Shqipërisë

26 February, 2024 @17:01

Reprezentacioni suedez në futboll, që së fundi ka pasur krizë dhe nuk ka arritur t’ia dalë në rrugë drejt EURO…

Lexo më shumë  →

TEKSTUALISHT

LIVE: Shorti i Ligës së Kombeve 2024/25 - drejtpërdrejt

Liga e Kombeve/Shqipëria/Kosova

LIVE: Shorti i Ligës së Kombeve 2024/25 - drejtpërdrejt

08/02/24 @ 17:47

E SHPJEGUAR KREJT

Liga e Kombeve 2024/25: Shorti, vazot, orari - gjithçka që duhet të dini për sonte!

Liga e Kombeve/Shqipëria/Kosova

Liga e Kombeve 2024/25: Shorti, vazot, orari - gjithçka që duhet të dini për sonte!

08/02/24 @ 14:36

SYNIMI I QARTË!

Para shortit, Shqipëria synon kalimin në Ligën A të Kombeve!

Liga e Kombeve/Shqipëria

Para shortit, Shqipëria synon kalimin në Ligën A të Kombeve!

08/02/24 @ 11:33

SELEKTOR I RI TE U-19 E KOMBËTARES SHQIPTARE

Ish-trajneri i Lirisë dhe Ballkanit, merr drejtimin e Shqipërisë U-19

FSHF Kategoria Superiore/Shqipëria/Transfere

Ish-trajneri i Lirisë dhe Ballkanit, merr drejtimin e Shqipërisë U-19

01/02/24 @ 11:09

INTERVISTË

“Shpresojmë të jemi Maroku i Kampionatit Evropian!”

Evropiani/Shqipëria/Intervista

“Shpresojmë të jemi Maroku i Kampionatit Evropian!”

29/01/24 @ 16:05

ARANZHOHET MIQËSORJA

Shqipëria në Stokholm për miqësore të marsit

FSHF Kategoria Superiore/Shqipëria/International

Shqipëria në Stokholm për miqësore të marsit

26/01/24 @ 13:57

SHTESA TË RËNDËSISHME NË SULM

Ferizaji siguoron sulmues të dëshmuar për pranverë!

FFK Liga e parë/Shqipëria/Transfere

Ferizaji siguoron sulmues të dëshmuar për pranverë!

28/12/23 @ 09:44

GOL DHE NJERIU I NDESHJES

Mirlind Daku vendimtar në fitoren e Rubinit

Shqipëria/International/Sportistë shqiptarë në botë

Mirlind Daku vendimtar në fitoren e Rubinit

11/12/23 @ 12:01

EURO2024

Shqipëria në EURO2024, datat e ndeshjeve

Evropiani/Shqipëria

Shqipëria në EURO2024, datat e ndeshjeve

02/12/23 @ 19:14

EURO2024

Në cilat qytete luan Shqipëria në EURO2024?

Evropiani/Shqipëria

Në cilat qytete luan Shqipëria në EURO2024?

02/12/23 @ 19:05

EURO2024

Grupet e EURO2024, shorti i plotë

Evropiani/Shqipëria

Grupet e EURO2024, shorti i plotë

02/12/23 @ 17:57

SHORTI PËR EURO-2024

Sot Shqipëria mëson kundërshtarët e grupit në evropian

Evropiani/Kualifikimet për Evropian/Shqipëria

Sot Shqipëria mëson kundërshtarët e grupit në evropian

02/12/23 @ 09:31

FIFA RANKING - NËNTOR 2023

Barazimet e nëntorit, rrëzojnë Shqipërinë për tre pozita

Evropiani/Kualifikimet për Evropian/Shqipëria

Barazimet e nëntorit, rrëzojnë Shqipërinë për tre pozita

30/11/23 @ 13:16

PA FITORE NDAJ ISHUJVE FAROE!

Me barazim të brishtë, Shqipëria për herë të parë fiton grupin

Kualifikimet për Evropian/Shqipëria

Me barazim të brishtë, Shqipëria për herë të parë fiton grupin

20/11/23 @ 23:41

FORMACIONET ZYRTARE

Shqipëria - Ishujt Faroe, 11-shet startuese

Kualifikimet për Evropian/Shqipëria

Shqipëria - Ishujt Faroe, 11-shet startuese

20/11/23 @ 18:10

MINUTAT!

Vetëm dy futbollistë, me minuta maksimale pas 7 ndeshjesh me Shqipërinë

Kualifikimet për Evropian/Shqipëria

Vetëm dy futbollistë, me minuta maksimale pas 7 ndeshjesh me Shqipërinë

20/11/23 @ 14:07

11-SHJA POTENCIALE

Shqipëria - Ishujt Faroe, 11-shja potenciale e Sylvinhos

Kualifikimet për Evropian/Shqipëria

Shqipëria - Ishujt Faroe, 11-shja potenciale e Sylvinhos

20/11/23 @ 09:35

OPINION

Shqipëria futbollistike dhe gërshërët e George Best-it

Kualifikimet për Evropian/Shqipëria/Analiza

Shqipëria futbollistike dhe gërshërët e George Best-it

19/11/23 @ 16:11

DITA E FESTËS!

Për ndeshjen e fundit, dyert hapen 3 orë më herët

Kualifikimet për Evropian/Shqipëria

Për ndeshjen e fundit, dyert hapen 3 orë më herët

19/11/23 @ 12:41

DUEL PËR T'U HARRUAR!

Rumania U21 mposht thellë Shqipërinë U21

Kualifikimet për Evropian/Shqipëria

Rumania U21 mposht thellë Shqipërinë U21

18/11/23 @ 11:44

DEKLARATA E PËRZGJEDHËSIT TË SHQIPËRISË

Sylvinho: Jam krenar që jam përzgjedhës i Shqipërisë

Kualifikimet për Evropian/Shqipëria

Sylvinho: Jam krenar që jam përzgjedhës i Shqipërisë

17/11/23 @ 21:35

PLAYER RATINGS

Moldavia-Shqipëria, notat e futbollistëve

Kualifikimet për Evropian/Shqipëria

Moldavia-Shqipëria, notat e futbollistëve

17/11/23 @ 20:35

ME BARAZIM NË CHISINAU

Shqipëria vulos kualifikimin në EURO 2024

Kualifikimet për Evropian/Shqipëria

Shqipëria vulos kualifikimin në EURO 2024

17/11/23 @ 19:16

FORMACIONET ZYRTARE

Moldavia-Shqipëria, 11-shet startuese

Kualifikimet për Evropian/Shqipëria

Moldavia-Shqipëria, 11-shet startuese

17/11/23 @ 16:49

KAPITENI I SHQIPËRISË, NË KONFERENCË PËR SHTYP

Gjimshiti: Nuk nisemi për barazim, vetëm fitore!

Kualifikimet për Evropian/Shqipëria

Gjimshiti: Nuk nisemi për barazim, vetëm fitore!

16/11/23 @ 21:12

NGA KONFERENCA E SELEKTORIT SYLVINHO

Syvinho pyetet për vendin e parë në grup dhe inteligjencën taktike

Kualifikimet për Evropian/Shqipëria

Syvinho pyetet për vendin e parë në grup dhe inteligjencën taktike

16/11/23 @ 21:04

FORMACIONI I MUNDSHËM i SHQIPËRISË!

11-shja potenciale e Shqipërisë ndaj Moldavisë

Kualifikimet për Evropian/Shqipëria/International

11-shja potenciale e Shqipërisë ndaj Moldavisë

16/11/23 @ 08:35

INTERVISTA E SYLVINHOS PËR UEFA-në

Sylvino pë UEFA-në: “Gjithçka duhet të bëhet me zemër, sepse lojtari përfaqëson kombin”

Evropiani/Kualifikimet për Evropian/Shqipëria

Sylvino pë UEFA-në: “Gjithçka duhet të bëhet me zemër, sepse lojtari përfaqëson kombin”

15/11/23 @ 11:01

NË KËRKIM TË PIKËS QË VULOS KUALIFIKIMIN!

Sylvinho, publikon listën përfundimtare për kualifikime

Kualifikimet për Evropian/Shqipëria

Sylvinho, publikon listën përfundimtare për kualifikime

10/11/23 @ 12:11

SHITEN TË GJITHA BILETAT!

Shqipëria - Ishujt Faroe, “avullohen” të gjitha biletat

Kualifikimet për Evropian/Shqipëria

Shqipëria - Ishujt Faroe, “avullohen” të gjitha biletat

02/11/23 @ 23:58

BILETAT ONLINE - NË SHITJE

Shqipëria - Ishujt Faroe, biletat në shitje

Kualifikimet për Evropian/Shqipëria

Shqipëria - Ishujt Faroe, biletat në shitje

02/11/23 @ 22:48

NDESHJA E RADHËS KUQEZINJTË

Moldavia shet të gjitha biletat për ndeshje ndaj Shqipërisë

Kualifikimet për Evropian/Shqipëria

Moldavia shet të gjitha biletat për ndeshje ndaj Shqipërisë

30/10/23 @ 16:45

NGRITEN NË RENDITJE

Ngritje e rëndësishme e Shqipërisë në listën e FIFAs

Kualifikimet për Evropian/Shqipëria

Ngritje e rëndësishme e Shqipërisë në listën e FIFAs

26/10/23 @ 12:07

EURO-U19

FSHF organizon edhe kualifikimet për U19

FSHF Kategoria Superiore/Shqipëria

FSHF organizon edhe kualifikimet për U19

19/10/23 @ 11:12

PAS FITORES NDAJ BULLGARISË

Sylvinho: Lojtarët e mëdhenjë, përshtaten

Shqipëria/International

Sylvinho: Lojtarët e mëdhenjë, përshtaten

17/10/23 @ 21:37

FITORE NË MIQËSOREN E PARË PËR SYLVINHON

Laçi e Muçi shënojnë, Shqipëria mposht Bullgarinë në miqësore

Shqipëria/International

Laçi e Muçi shënojnë, Shqipëria mposht Bullgarinë në miqësore

17/10/23 @ 19:58

11-SHET STARTUESE

Sylvinho me disa ndryshime në 11-she në miqësore ndaj Bullgarisë

Shqipëria/International

Sylvinho me disa ndryshime në 11-she në miqësore ndaj Bullgarisë

17/10/23 @ 17:05

FITORE E RËNDËSISHME

Berisha dhe Shpendi sjellin fitoren e Shqipërisë U21

Kualifikimet për Evropian/Shqipëria

Berisha dhe Shpendi sjellin fitoren e Shqipërisë U21

17/10/23 @ 16:49

FORMACIONET ZYRTARE

Nis ndeshja, 11-shet Shqipëria U21 - Mali i Zi U21

Kualifikimet për Evropian/Shqipëria

Nis ndeshja, 11-shet Shqipëria U21 - Mali i Zi U21

17/10/23 @ 14:37

DY MIQËSORET E SHPEJTA

Shqipëria U17 mposht edhe sot Kosovën U17

Shqipëria/Kosova

Shqipëria U17 mposht edhe sot Kosovën U17

16/10/23 @ 15:30