Tabelat dhe Rezultatet

LIDERË VJESHTOR

Prishtina U21 mbyll pjesën e parë të stinorit si lidere

Foto: FCPrishtina/ fb

14 December, 2023 @14:36

Në stinorin e parë të luajtura ndonjëherë për ekipet U21 të Superligës së Kosovës në futboll, këtë mesjavë, faktikisht dje,…

Lexo më shumë  →