Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LUDOGORETS - BALLKANI

Formacioni startues i Ballkanit, asnjë ndryshim nga Ilir Daja

Formacioni startues i Ballkanit, asnjë ndryshim nga Ilir Daja


19 July, 2023 @18:58

Pas fitores 2-0 në Prishtinë, sonte Ballkani luan në Bullgari si mysafir i Ludogoretsit, ku do të synojë ta mbrojë rezultatin nga ndeshja e parë, për të kaluar në rrethin tjetër kualifikues të Ligës së Kampionëve.

Formacionet startuese:

LUDOGORETS: Padt; Heister, Russo, Pastun, Witry; Piotrowski, Gonçalves, Yankov; Cafumana; Despodov, Tissera, Tekpetey.

BALLKANI Koliçi; Thaqi, Dellova, Jashanica, Trashi; Emërllahu, Zyba, Kuc; Korenica, Gripshi, Rrahmani.

Bie në sy që Ilir Daja nuk ka bërë asnjë ndryshim nga formacioni startues i ndeshjes së kaluar.

Ndeshja fillon në ora 20:00.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga