Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DIREKT ONLINE

Transmetimi online: Europa-Dukagjini

Transmetimi online: Europa-Dukagjini


20 July, 2023 @12:55

Përballja e kthimit në kuadër të raundit të parë kualifikues për Ligë të Konferencës ndërmjet Europës dhe Dukagjinit luhet në pasditen e sotme dhe fillon prej orës 17:00.

Dukagjini ka bërë të ditur se ndeshja do të mund të shikohet online, përmes linkut si mëposhtë, ndërsa përballja e parë mes skuadrave ka përfunduar 2-1 në të mirë të klinasve në ndeshjen e luajtur në Fadil Vokrri.

Me fillim prej orës 17:00 në Victoria Stadium të Gjibraltarit, shikoni direkt ndeshjen Europa - Dukagjini.◼️


 
Të gjitha lajmet nga Conference League